JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


što se tiče P/BV, on bi uskoro mogao biti i 18, ne zbog cijene, već zbog B … ako krene revalorizacija, ovaj put nadolje … huh …

kako te nije sram pisati ovakve bljuvotine? Ja se stvarno čudim da ti Sveta Burza drži još INDG na 600 kn. Ma ti moraš biti još kažnjen…

PB 18 bi značilo da 7 brodova od prosječno 40-ak DWT starih prosječno 10 godina i to najvećim dijelom Handy (za koje jedino ne postoji opasnost oversupply-ja prema order book-u) vrijedi manje od 100 mil kuna. Znači svaki brod vrijedi 14 milijuna KUNA.

Osim toga cash je 300 milijuna, pa sve da brodovi i vrijede 0 (nula) PB je još uvijek manji od 1.

…stvarno sramota…

I'LL BE BACK

ajde dobro lupio sam zbog 0,18% .. šta se odmah pjenite …

I love the Smell of Profits in the Morning


U pravu si samo što sa privatizacijom nećemo čekati više od 3 mjeseca, a koliko čujem prodaja bi mogla ići po nominali.
a zbog čega bi išla po nominali molim te?Zato jer je to sad stabilna firma bez velikih dugova pa je treba prodati pošto poto?Dakle još jedna privatizacija na hr. način,nice,a ulaz mi je 440 kn [angry] [cry] [angry] [cry]

Evo nam Papinjo zbori:

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/papic-nema-najave-otkaza%2c-brodari-ce-prezivjeti-krizu,30671.html

LEAVE THE WORLD BEHINED


Evo nam Papinjo zbori:

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/papic-nema-najave-otkaza%2c-brodari-ce-prezivjeti-krizu,30671.html


Kaže car:
"… Ova kriza, objašnjavaju brodari, utječe i na brodogradilišta koja su sada u iznimno nepovoljnom položaju, jer brodari odustaju od naručenih brodova bez obzira na avanse od 30 posto vrijednosti koje su već uplatili. Prije pola godine, tvrdi Papić, nijedan brodar nije slao brodove u rezališta dok god je mogao voziti, a sada u jednom od indijskih rezališta, već 100 brodova čeka na rezanje.
…"
On i njegova ekipa vjerojatno ne razmišljaju o reviziji ugovora s Brodosplitom ili, ne daj bože, otkazivanju, njemu kriza ne smeta, on misli u tu RUPU BEZ DNA spržiti NAŠ CASH, CASH FIRME!
Ionako davno nismo prosvjedovali kod Banovine…
[angry]

ima Papić još optimističnih izjava:

"Vozarine više nikad neće biti visoke kao u prethodnih nekoliko godina, a kad bi po izlasku iz krize bile duplo manje nego tada, bili bismo zadovoljni", rekao je Papić.

valjda samo da se pokriju troškovi broda i plaće pomoraca i on zadovoljan…a dobit? to njega ne zanima… [cry]

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!


ima Papić još optimističnih izjava:

"Vozarine više nikad neće biti visoke kao u prethodnih nekoliko godina, a kad bi po izlasku iz krize bile duplo manje nego tada, bili bismo zadovoljni", rekao je Papić.

valjda samo da se pokriju troškovi broda i plaće pomoraca i on zadovoljan…a dobit? to njega ne zanima… [cry]

ne nerviraj se. meni broker kaže da uprava konstantno nadokupljuje. to nešto govori.
ove izjave su samo pila naopako jer ako najaviš da će bit loše a bude dobro nitko te neće napast, ako pogodiš onda si pametan jer je moglo bit i gore.

broker kaze, ahahhaha….

nego, zar ne bi trebala biti neka obavijest na ZSE o stjecanju dionica….?

eh, nekad se tu znalo kvalitetno drukat….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

kriteriji drukanja jako su pali…..a nema više ni naivaca, tj. ima ali nemaju love…sve im pobrali iskusni lisci

Kune nisu problem, kuna nema

provalili ste me [thumbsup].
kao cilj mi se iskrcati pa ću sad malo navlačiti hahahahaha. naime, baš ću ja okrenuti globalni trend.

nisam mislio da se ovih dana dokupljuje ali je činjenica da su neki iz uprave kupovli tijekom godine i to na većim nivoima nego što je danas ali mi se neda sad kopat po novostima na zse.
u svakom slučaju ja u ovu dionicu vjerujem i mislim da neće više bitno dole a za gore ćemo vidit.


provalili ste me [thumbsup].
kao cilj mi se iskrcati pa ću sad malo navlačiti hahahahaha. naime, baš ću ja okrenuti globalni trend.

nisam mislio da se ovih dana dokupljuje ali je činjenica da su neki iz uprave kupovli tijekom godine i to na većim nivoima nego što je danas ali mi se neda sad kopat po novostima na zse.
u svakom slučaju ja u ovu dionicu vjerujem i mislim da neće više bitno dole a za gore ćemo vidit.

Da u vjeri je spas!!

LEAVE THE WORLD BEHINED


provalili ste me [thumbsup].
kao cilj mi se iskrcati pa ću sad malo navlačiti hahahahaha. naime, baš ću ja okrenuti globalni trend.

nisam mislio da se ovih dana dokupljuje ali je činjenica da su neki iz uprave kupovli tijekom godine i to na većim nivoima nego što je danas ali mi se neda sad kopat po novostima na zse.
u svakom slučaju ja u ovu dionicu vjerujem i mislim da neće više bitno dole a za gore ćemo vidit.

Pa jest, kupovo je i Aureus brdoooo JDPL po 600 kn, a nakon toga ga rasprodaje od 300 kn pa na dolje , ali nikako da sve iskrca kad nema kome

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti


Pa jest, kupovo je i Aureus brdoooo JDPL po 600 kn, a nakon toga ga rasprodaje od 300 kn pa na dolje , ali nikako da sve iskrca kad nema kome

Jesi siguran da želi iskrcati po 150 kuna? Mislim…možda si u pravu, ali jesi siguran? Jel pratiš stanje ispod top 10 da bi znao da Aureus izlazi istom dinamikom? Ja ne znam, nemam info, ne pratim stanje ispod top 10, ali ono što vidim je da na JDPL nema prodaje uopće. Sve brabonjci neki. Kad neki fond izlazi onda napravi sranje od dionice. Pogledaj PTKM zadnjih tjedan dva. A možda čovjek čeka privatizaciju koja se MORA dogodit u sljedeće 4 godine, a to je srednjeročni horizont i na ovu cijenu bi mogao dati preko 100% prinosa. Pa mi nije jasno zašto itko pošto poto sad izlazuio iz JDPL. Ajd živio!

I'LL BE BACK

Ovdje upišite svoj komentar…

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

zbog čega razglabati! šuti i kupuj da te ne čuju [wink]

New Report

Close