JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BDI na ATH 11067 (+418)

meni više ništa nije jasno…[angry]


darko09: ” JDPL trenutno – 3,54 , valjda zato što ima malešne brodove. http://www.brest-cro.com/index.php?option=com_content&task=category§ionid=4&id=17&Itemid=28 ” Od kojih je najmanji već mjesec dana u doku.

Koji je na dokovanju i gdje? Lijen sam traziti? Ist?


BDI na ATH 11067 (+418)

lijepo…..[smiley]
a mi tonemo [lol]

DOKUP!


Derbyshire: ” BDI na ATH 11067 (+418) ” lijepo…..[smiley] a mi tonemo [lol]

možda sutra nekima dođe iz guzi.. do mozga pa krenu kupovat a dotle strpljen spašen!!!
[rolleyes][rolleyes][rolleyes]

Four Star General

Kolege drage

Nije li samo u roku od 6 zadnjih mjeseci BDI sa ATH skliznuo na ispod 6000, a sad je ponovo na ATH. Ja nekako mislim da ce se ist skoro desiti i sa JDPL u skoroj buducnosti, jer koliko nam je poznato uprava nije radila u zadnje vrijeme neke katastrofalne greske, a uz ovakvo trziste brodskog trzista rezultati su vec tu i trziste ce ih kad tad vrednovat…
Jos kad bi se rijesili ovog KILAVOG vecinskog vlasnika, gdje bi nam bio kraj….[shocked]

Derbyshire:

BDI na ATH 11067 (+418)

lijepo…..[smiley]
a mi tonemo [lol]

Ma, zapravo i ne, pali smo za jednu kunu po zatvaranju (ako ostane ovako do kraja dana)…


ok, a kad ce na kraju biti bjavljeno financijsko izvjesce ? ima netko taj info ?

Ma gdje si navro. Za izvjesce treba vremena a oni imaju samo 50 zaposlenih viska.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Derby , imaš poruku na private…


nandrasec: ” ok, a kad ce na kraju biti bjavljeno financijsko izvjesce ? ima netko taj info ? ” Ma gdje si navro. Za izvjesce treba vremena a oni imaju samo 50 zaposlenih viska.

Nešto nam Nada nije u formi…..

ma triba njoj odbit od place radi nepostivanja rokova……
a da to stavimo na dnevni red slijedece sjednice dionicara [angry]

ajde dajte ljudima vremena da upišu one lijepe komentare u izvješće. svi bi se trebali ugledat na njih što se toga toče.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Techman: ” nandrasec: ” ok, a kad ce na kraju biti bjavljeno financijsko izvjesce ? ima netko taj info ? ” Ma gdje si navro. Za izvjesce treba vremena a oni imaju samo 50 zaposlenih viska. ” Nešto nam Nada nije u formi…..

Nešto gadno računaju , kad su tako zakasnili.
Vjerojatno su htjeli izbjeći blokadu u zadnjim minutama.Bolje sutra ujutro.

What a f…
Kakva je ovo muljaza.

Dignuti amortizaciju kroz povecanje vrijednosti flote u P&L a upravo to povecanje provuci kroz rezerve..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/JDPL-fin2008-1Q-NotREV-K-HR.xls

DOKUP!

New Report

Close