JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje nešto smrdi na 7xx


Ovdje nešto smrdi na 7xx

Jel može objašnjenje po čemu si to zaključila

Savage:

……..a pogotovo nakon 1Q kad će se najviše vidjeti učinak boljih vozarina (trogir)…….”

Trogir je u novom TC-u tek od 01.03.08. , pa iako 2-3 mil kn povećanja s tog osnova u 1.Q nije za zanemariti , ne treba niti očekivati previše odmah.Za 6 mjeseci ima “opipljivih” razloga za veći optimizam , ali teško da će 1Q JDPL nalikovati na onaj ATPL.

pardon htio sam reći nakon 2Q jer u 1Q baš i neće osjetiti taj utjecaj.


ashrak, zipa kako se formira patern …

pitanje je dokle će sljedećih dana, ako se naglo ne okrene …

Možda se ovo dogodi.[smiley]


fazan: ” ashrak, zipa kako se formira patern … pitanje je dokle će sljedećih dana, ako se naglo ne okrene … ” Možda se ovo dogodi.[smiley]

ako u ponedjeljak bude super izvješće …

I love the Smell of Profits in the Morning

darko09:

fazan: ” ashrak, zipa kako se formira patern … pitanje je dokle će sljedećih dana, ako se naglo ne okrene … ” Možda se ovo dogodi.[smiley]”

ako u ponedjeljak bude super izvješće …

Kako znaš da je izvješće u ponedjeljak


Jel može objašnjenje po čemu si to zaključila

Malo mi je čudan ovaj pad, i nisam zaključio nego je to moje skromno viđenje trenutne situacije


fazan: ” ashrak, zipa kako se formira patern … pitanje je dokle će sljedećih dana, ako se naglo ne okrene … ” Možda se ovo dogodi.[smiley]

ako malo bolje razmisliš, to se ne bi trebalo dogoditi: prva zelena svijeća je probila jaku razinu otpora na 660,00 kn .. tako da bi se ova treća padajuća svijeća kod tebe trebala zatvoriti ispod 660,00 kn, a to bi definitivno označavalo pad … ovako ostaje nam za nadati se da testira potporu od 660,00 kn i ponovno kreće u proboj 700,00 kn ..

I love the Smell of Profits in the Morning


ako u ponedjeljak bude super izvješće …

kaj nije danas zadnji dan za izvješća?

Heaven or Las Vegas

darko09:

fazan: ” ashrak, zipa kako se formira patern … pitanje je dokle će sljedećih dana, ako se naglo ne okrene … ” Možda se ovo dogodi.[smiley]”

ako malo bolje razmisliš, to se ne bi trebalo dogoditi: prva zelena svijeća je probila jaku razinu otpora na 660,00 kn .. tako da bi se ova treća padajuća svijeća kod tebe trebala zatvoriti ispod 660,00 kn, a to bi definitivno označavalo pad … ovako ostaje nam za nadati se da testira potporu od 660,00 kn i ponovno kreće u proboj 700,00 kn ..

Pa plešemo na rubu.

mile1984:

Jel može objašnjenje po čemu si to zaključila

Malo mi je čudan ovaj pad, i nisam zaključio nego je to moje skromno viđenje trenutne situacije

Sorry ! [thumbsup]


. Za nas ostale koji neznamo čitati iz svječnjaka i večernjih zvijezdi, kaj nakon toga slijedi?

Sijerkovic [lol]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

_zuti_:

. Za nas ostale koji neznamo čitati iz svječnjaka i večernjih zvijezdi, kaj nakon toga slijedi?

Sijerkovic [lol]

Ekskluzivno Sijerković za Poslovni.


ententinis: ” Dobro jutro, gospodo. Breaking news. Imamo hrvatskog kupca jedne novogradnje supramaxa i jednog supramaxa iz 2005g pod imenom Fricador. Fricador je inače double-hull dizajn, a mi znamo da Atlantska voli kupovati double-hull brodove. Nagradno pitanje: Da li je Atlantska sretan kupac? ” Fructidor i Yangzhou resale. Kupac Splošna Plovidba. Hrvatska i Slovenija su tako prokleto blizu….naročito gledano iz Singapura.

Nadam se da će se Jadroplov odlučiti za sličnu kupnju.

…..pa bas bi i mogli. Dok se ne dogovore sa BIS-om oko novogradnji i dok se ne ishode sve potrebne garancije proci ce toliko vremena da se bojim da im tad vise nece bas biti nuzne….

lakrdija je sto uprava vec toliko dugo drzi tolika sredstva na racunu… IMHO

New Report

Close