JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gfi ne netu

dobit 53 kune po dionici, lijepo!!!!

http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/JDPL-fin2007-1Y-NotREV-K-HR.xls

Kumulativno kroz 2007. godinu ostvarena je dobit u iznosu od 86.868 tisuća kn (u 2006. godini dobit u iznosu od 14.865 tisuća kn), dok je u četvrtom tromjesečju 2007. godine ostvarena dobit u iznosu od 30.930 tisuća kn (u istom razdoblju 2006. godine dobit u iznosu od 18.301 tisuća kn). Ako uključimo zadržanu dobit ostvarenu u promatranom razdoblju, kumulativno kroz 2007. godinu ostvarena je dobit u iznosu od 139.649 tisuća kn (u 2006. godini dobit u iznosu od 51.341 tisuću kn). Navedeni bolji rezultati poslovanja za 72.003 tisuće kn, odnosno sa zadržanom dobiti za 88.307 tisuća kn, ostvareni su uslijed poboljšanja stanja na međunarodnom pomorskom tržištu; zbog promjena u stanju flote (vidjeti točku 14).

ako ovo danas ne explodira onda neznam kad ce

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/JDPL-fin2007-1Y-NotREV-K-HR.xls

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

87 milja dobiti.

Dobar rast 🙂

Lijepo[thumbsup]

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

Pogledaj kapital i rezerve.[thumbsup] 1.507.895.000[shocked]

Stvarno je dobro.
Na 90 milja rasi prodaje su napravili 60 milja operativne neto dobiti (kad maknes 10 milja izvanrednih).
Impresivno.

Zašto su se rezerve povećale za 800.000 kn, odakle?

Danas sav moj cash ide na svjetlo dana. Kupujem JDPL i PTKM. Jadroplov će vjerovatno u blokadu sa ovim rezultatima.[thumbsup]

kae …

dobit me razočarala [smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning

jel se to meni cini ili su dobit povecali za cca 6x od 2006.[rolleyes]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Trebao bi u blokadu.
Trenutno jedna od najpotcjenjenijih dionica..
Ja sam unutra vec duze vrijeme..\

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close