JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kakav dan na jdpl–sutra ce kupnja biti jaca,pitanje je samo dali je prodaja danas taktizirala,ili je zaista nema ,bar ne onoliko kao prethodnih dana..

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Drys uzlijeće… Tko zna dokle.
Kakav zamah je uhvatio. Nalozi s aska samo [bye] papa
Do kraja tjedna barem na 80$
[pray][pray]

Kad neće na burzi hoće ovdje: www.bux.to/?r=kurtisaa


Mislim da je ova cijena jaako dobra za kupnju jdpl, pored svega kazanog na ovom forumu, jdpl je pred zakjučenjem gradnje dva bulk carriera ukupne vrijedosti cca 100mil usd (što mogu u velikoj mjeri financirati iz vlastitog kapitala), a f.i. za 2007. trebao bi dati rekordnu dobit cca 150 mil kuna, oćekivanja za ovu što se tiče dobiti su 30% veća dobit. Dakle dobit iz 2007.i 2008. će biti 70% posto vrijednosti novogradnji koje bi trebale biti gotove krajem 2009. i početkom 2010.

Kolega, ne preporučam ulaganje na osnovu informacija s foruma.

DRYSHIPS INC. (NasdaqGS:DRYS) Edit
Last Trade: 74.32
Trade Time: 3:26PM ET
Change: Up 5.97 (8.73%)
Prev Close: 68.35
Open: 65.80
Bid: 74.33 x 100
Ask: 74.43 x 100
1y Target Est: 110.25

Ako jdpl radi sličan posao kao i drys, a radi, nakon porast drys-a od 20-30% u 5 dana bio bi red da i ovaj naš jadnik nešto potegne.

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

nema ti tu prodaje ja sam stavio na prodaju 70ak komada samo da vidim kakva je situacija
i onda su se poceli gomilati ispod mene lipasi
mislim da nas sutra nece biti

Postanite Eu-robovi


DRYSHIPS INC. (NasdaqGS:DRYS) Edit
Last Trade: 74.32
Trade Time: 3:26PM ET
Change: Up 5.97 (8.73%)
Prev Close: 68.35
Open: 65.80
Bid: 74.33 x 100
Ask: 74.43 x 100
1y Target Est: 110.25

Ako jdpl radi sličan posao kao i drys, a radi, nakon porast drys-a od 20-30% u 5 dana bio bi red da i ovaj naš jadnik nešto potegne.

Bilo je doooosta vremena za ukrcati se, bojim se da ko je je jamio….[proud]


i 63 mil kn izvanredne dobiti.Nisam toliki optimist.80 mil kn redovne dobiti u 2007. smatrao bih uspjehom

O kojih se točno 63 mil radi?

I love the Smell of Profits in the Morning


DRYSHIPS INC. (NasdaqGS:DRYS) Edit Last Trade: 74.32 Trade Time: 3:26PM ET Change: Up 5.97 (8.73%) Prev Close: 68.35 Open: 65.80 Bid: 74.33 x 100 Ask: 74.43 x 100 1y Target Est: 110.25 Ako jdpl radi sličan posao kao i drys, a radi, nakon porast drys-a od 20-30% u 5 dana bio bi red da i ovaj naš jadnik nešto potegne.

Ako je DRYS prošli tjedan prolazio po 50, koliki je porast ako je sada na 75?


mise99: ” Budući da su mnogi JDPL forumaši vlasnici i ATPL, može jedno pitanje, dječje: Da li očekujete veći rast JDPL ili ATPL ili drugih brodara. [smiley] ” Osobno ocekujem veci rast JDPL (u postotcima).

Hvala, a hvala i Alan_poh-u


Pazi pitas na temi JDPL ljude koji vjerojatno imaju JDPL da li ce vise rasti JDPL ili ATPL?? Koji klinac?

Ali imaju i ATPL, pa eto, mislim da je iskreno. Nadam se.


grgica: ” DRYSHIPS INC. (NasdaqGS:DRYS) Edit Last Trade: 74.32 Trade Time: 3:26PM ET Change: Up 5.97 (8.73%) Prev Close: 68.35 Open: 65.80 Bid: 74.33 x 100 Ask: 74.43 x 100 1y Target Est: 110.25 Ako jdpl radi sličan posao kao i drys, a radi, nakon porast drys-a od 20-30% u 5 dana bio bi red da i ovaj naš jadnik nešto potegne. ”

Ako je DRYS prošli tjedan prolazio po 50, koliki je porast ako je sada na 75?

opet se pumpa atmosfera, imam i JDPL i ATPL i LPLH, ali pustimo da stvari idu svojim tijekom, bez nerealnih ocekivanja i stvaranja euforije bez pokrica..
sve ce doci na svoje.

ako je DRYS sada bio 50, a sada je 75, pa bio je i 130, ne budimo nekriticni.
a jdpl je sa 850 pao na 600kn.
uostalom, JDPLi DRYS nemaju ama bas nikakvih dodirnih tocaka osim sto obojica prevoze bulk.

ocekujem zdrav i stabilan rast JDPLa od barem 50% narednih mjeseci.

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Ako je DRYS prošli tjedan prolazio po 50, koliki je porast ako je sada na 75?

Istina da je razlika između 50 i 75 dolara 50%, ali ako čitaš moj post vidiš da pišem u prošlom vremenu (prošlih nekoliko dana) i da nisam uračunao ovih 10% od danas, a bome nisam niti uzeo najnižu cijenu jer pokušavam biti koliko toliko objektivan da me se ne proglasi navlakačem jer imam dionice jdpl-a.

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

New Report

Close