JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Baš sam gledao da je fima vrijednosnice uvela neki novi sustav e-tradea i naletio na ova stanja top 10.
Stvarno su me iznenadili mogućnostima koje nude.

Kolega meski koja cijena korištenja njihovog trading monitora?
Ili samo treba trgovati preko njih i dobije se besplatno?

Kad neće na burzi hoće ovdje: www.bux.to/?r=kurtisaa

možda je ovo već prije bilo ovdje na temi pa mi je promaklo, ali ako nije evo jedno nagradno pitanje: koja je dionica na poziciji br. 1 uvjerljivo najuspješnijeg hrvatskog OIF-a u prošlih pola godine? [cool]

Može li malo informacija o izradi novih brodova. Sa splitskim škverom je sve dogovoreno. Koliko čujem radiće se 2 + 2 nova broda. Detalje ćemo službeno čuti vjerujem vrlo skoro


Bilo je trgovine zadnjih sedam dana.

PBZ prekrcava s broja 5 na br. 10.

Može li malo informacija o izradi novih brodova. Sa splitskim škverom je sve dogovoreno. Koliko čujem radiće se 2 + 2 nova broda. Detalje ćemo službeno čuti vjerujem vrlo skoro

Tako nesta sam i ja cuo ali da se vise ugovori potpisu bilo bi bolje


Može li malo informacija o izradi novih brodova. Sa splitskim škverom je sve dogovoreno. Koliko čujem radiće se 2 + 2 nova broda. Detalje ćemo službeno čuti vjerujem vrlo skoro

2+2 ?
To je novost.Spominjalo se 2 Supramaxa (cca 100 mil $) s isporukom krajem 2009. i u 2010.
Za njih će i imati cca 40 % casha na računima u godišnjem izvješću.
Što bi bila ova nova 2 ? Možda prodaju Ist …………….samo nagađam , a potrebne su prave informacije.

Za njih će i imati cca 40 % casha na računima u godišnjem izvješću.

Kako sada to? pa vec imaju vise od 40m$ na racunu, odnosno trebali bi imati ako je moja racunica tocna

Skriveni nalog na 630 kn [shocked]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

I na 633

Oba su pala [lol] [lol] [lol]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Može li k/p


joskona: ” Može li malo informacija o izradi novih brodova. Sa splitskim škverom je sve dogovoreno. Koliko čujem radiće se 2 + 2 nova broda. Detalje ćemo službeno čuti vjerujem vrlo skoro ” 2+2 ? To je novost.Spominjalo se 2 Supramaxa (cca 100 mil $) s isporukom krajem 2009. i u 2010. Za njih će i imati cca 40 % casha na računima u godišnjem izvješću. Što bi bila ova nova 2 ? Možda prodaju Ist …………….samo nagađam , a potrebne su prave informacije.

2 handy maxa, repeat brodova za Goumas kompaniju.
cijena cca boldanom.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Možda glupo pitanje, kakva je mogućnost dokapitalizacije u JDPL kao što se događa u ULPL. Znam da je vlasnička struktura vjerovatno najveća prepreka, ali da li je takva stvar izvediva?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Stvar je izvediva ali sumnjam da je realna dapače, bio bih osobno protiv nje. No bez obzira na to, jdpl je pun keša, i to je dobro jer se ne mora jako zaduživati za novogradnje.

Što se dokapitalizacije tiče, meni osobno je glupo da ista kod ULPL dokap bude po nominali, jer je to loše za društvo, mada špekulanti kratkoročno dobivaju jeftine dionice. Cilj dokapa je skupljanje love a ne davanje jefitinih dionica.
I da, moj sokolicu, zapamti, nema glupih pitanja, postoje samo glupi odgovori.

pogledajte si svi hrvatski sabor na drugom sada
aktualno za dokapitalizaciju lkpc
a moglo bi se ticati i buduce prakse
off topic je ali korisno

apdejt nastavak sabora pa ovoj temi u 15 sati

Postanite Eu-robovi

New Report

Close