JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Baltic Dry Index (BDI) -97 9751 BCI(Cape index) BPI(Panamax index) BSI(Supramax index) INDEX 14452 -180 9209 -102 6022 -40 a mi idemo gore heheheheh [thumbsup]

Davno ste izašli pa nije ni bitno.

@ Toknezev

Nisam siguran spadam li u lijenije investitore, ali ja osobno ne bi revalorizirao vrijednost brodova.

Razlog je cista prakticnost.
Da, investitoru bi mozda bilo lakse procjeniti firmu, ali vrijednost broda je direktna posljedica vozarine koje taj brod moze postici, pa stoga ne vidim potrebnu posredne valuacije prihoda/dobiti preko imovine.
Drugi problem je razlicita struktura t/c medu brodarima.
Trece, pretpostavljam da banke koje podrzavaju brodare znaju da je to ciklicka industrija i koliko brodovi vrijede u kojem trenutku (odnosno koliko kesa mogu generirati) te da ne koriste podatke iz bilance kod procjene kreditnog rizika.
I na kraju, p/b je ionako vazan samo u financijskoj industriji.

Bulkeri se zelene vani, nije loše…[proud]


Bulkeri se zelene vani, nije loše…[proud]

A BDI index se crveni!


caccone:

Baltic Dry Index (BDI) -97 9751 BCI(Cape index) BPI(Panamax index) BSI(Supramax index) INDEX 14452 -180 9209 -102 6022 -40 a mi idemo gore heheheheh [thumbsup]

Davno ste izašli pa nije ni bitno.

Ne kuzim???
ti znas nekaj kaj ja neznam????

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


bojim se da su mirovinci u akciji[thumbsup]

jedno pitanje!
Da li mirovinski fondovi kupuju brodare, odnosno što uopće kupuju, – ako mi može netko odgovoriti.

Hvala.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Ima li kakvih ograničenja da mirovinci uđu u JADROPLOV?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


wiking: ” bojim se da su mirovinci u akciji[thumbsup] ” jedno pitanje! Da li mirovinski fondovi kupuju brodare, odnosno što uopće kupuju, – ako mi može netko odgovoriti. Hvala.

na HRT vijestima u 19:30 su rekli: mirovinski fondovi su poceli kupovati dionice atlantske, adrisa, igh……zaboravih sta su jos spomenuli…..

DOKUP!


Goran8: ” wiking: ” bojim se da su mirovinci u akciji[thumbsup] ” jedno pitanje! Da li mirovinski fondovi kupuju brodare, odnosno što uopće kupuju, – ako mi može netko odgovoriti. Hvala. ” na HRT vijestima u 19:30 su rekli: mirovinski fondovi su poceli kupovati dionice atlantske, adrisa, igh……zaboravih sta su jos spomenuli…..

ocito i druge. ako ces tocno procitaj na str teleteksta 202. snadite se kolega malo[thumbsup]

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

alan_poh:

Goran8: ” wiking: ” bojim se da su mirovinci u akciji[thumbsup] ” jedno pitanje! Da li mirovinski fondovi kupuju brodare, odnosno što uopće kupuju, – ako mi može netko odgovoriti. Hvala. ” na HRT vijestima u 19:30 su rekli: mirovinski fondovi su poceli kupovati dionice atlantske, adrisa, igh……zaboravih sta su jos spomenuli…..

ocito i druge. ako ces tocno procitaj na str teleteksta 202. snadite se kolega malo[thumbsup]

ATPL su poceli danas skuplljati,baš me zanima kad ce JDPL doci na red…?[proud]
Evo stanja od danas:
* Važeći podaci za uredovni dan 18.12.2007 .

JADROPLOV D. D./REDOVNA JDPL-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 1.034.455 63,20 Zast. račun
2. HZMO 111.667 6,82 Zast. račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 43.569 2,66 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 42.200 2,58 Skrb. račun
5. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF 18.785 1,15 Skrb. račun
6. HPB D.D. 16.217 0,99 Skrb. račun
7. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DYNAMIC OIF 13.881 0,85 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 10.826 0,66 Skrb. račun
9. JADROPLOV D. D. 10.011 0,61 Osnovni račun
10. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DIONIČKI OIF 10.000 0,61 Skrb. račun
Ukupno: 80,14

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1

[cool]

ja imam od jucer. pbz na 8 povecao sa 10279 na 10826 a HPB sa 16500 na 16200. tek pomalo kljucaju. treba cekat sutra pa vidjet. ako su mirovnjaci usli to ce biti pravo ludilo

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

DRYS se vrti oko +8 %

New Report

Close