JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ili niste razumjeli kontekst o kojem se ovdje radilo, ili ja nisam razumio vas? Ali nije ni bitno…. Samo smatram da malo previše teorija o igrama i prelijevanjima. A neke stvari su čak i zakonom izričito zabranjene…

Koji Zakon? Pa ta HANFA je smeće od institucije na čelu s dotičnim za kojeg sam čuo mnogo loših stvari, neću reći da pije. Glupost! Cijelo vrijeme se radi što se želi, a Gazda za.ebava one koje ne bi trebao. Fuj!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ok, nema veze, sto se mora mora se.
Ako to nije isti tko kupuje i prodaje kog vraga onda nije svih 1000 istresao.

To je dobro pitanje, koje i ja sebi postavljam.
Možda više nema?
Sve drugo mi se čini manje vjerojatnim, iako je moguće.


Don F.Bulić u dry docku 14 dana u ovoj godini , i još 10 u slijedećoj. Valjda je bilo zgodno oko Božića i Nove Godine. To znači minus cca 2 mil kn dobiti ove godine i još možda 5 (izg. dobit plus troškovi popravka) u slijedećoj. Nije baš dobra praznična čestitka. Iako , sve su objavili na vrijeme , a i inače nemam dojam da nas nešto muljaju….

To je objava s razlogom, a taj je – slaba je prodaja, pa navalite narode. To je samo 2 mil- manje. A u postodtku; 0,05 ili tako nakako. Tko može izračunati?

Od kolege sa ATPL
Freight costs will peak in 2008
LONDON 06 December – The chairman of the Baltic Exchange, Michael Drayton, has said that commodity shipping costs will peak in 2008. He spoke of rising freight rates for items such as grain, iron ore and coal gaining this year on continued high demand from India and China…

Vozarine u 2008 će biti u špici.

Joj kad Floki vidi ovu tarapanu na US pa ožeže po kupnji. HPB-ovci pripremajte podršku na 680..

Premješteno s teme “komentari trgovanja”
strategos:

sakai:

ja prodao i kupio JDPL (dio). Koji tenkre! Cijelo vrijeme vicem ovdje dat ce oni, dati ce nize, al nasjeo i ja. Prodah po 719 u petak i kupih po 710. Zarada = cca 0 kn. Jedino spustih ulaz. Bit ce sladje promatrat rast, tjesim se…

Bolji si od mene. Ja sam ga prodao po 510, pa kupio prije par dana po 710. 🙂

jesi li barem izvukao pouku.
Jesam. 🙂 Nikad ne prodavati JDPL.

Gore mala greška. Premješteno je s teme “što smo danas tržili”

Jel moguće da mu je nestalo municije?

I Believe I Can Fly ...

bojim se da su mirovinci u akciji[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Ma nestalo mu je!!! Vidi koje čišćenje[cool]

I Believe I Can Fly ...

Nakon stanja SG od 9973 komada (prije kojih 10ak dana), protrgovano je 15903 dionica. Obično je oko 2/3 iskrcaja…
Ako računamo da je samo SG veliki prodavač.

ovo se zove – KUPOVINA !!! [thumbsup]

New Report

Close