JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve je izmišljeno samo treba modele prilagoditi Jadranu i uvjetima, napraviti testiranja i sastaviti u jednom od škverova. Lova ide iz fondova, zelena energija Gretin projekt tako da se ne troši ništa. Classicu treba netko da naruci projekt koji vec imaju samo je ovo win win situacija za dobiti lovu iz EU. Jadroplovu je ovdje svejedno ako sve prođe kako treba na dobitku su samo takvome.

https://www.electrive.com/2021/03/02/worlds-largest-electric-ferry-yet-goes-into-service-in-norway/

sokolic12, 09.10.2022. u 15:46

Trajekt na baterije? Nitko ozbiljniji nije ozbiljnije ušao u to nego Jadroplov? Ja mislim da olako troše period dobrih vozarina koje neće trajat vječno

 

Dobit ce bespovratno 250 milijuna kn i ti tvrdis kako je to neozbiljan potez? Cijela trzisna kapitalizacija firme danas nije ni pola tog iznosa (oko 110 milijuna).

.

Sto se mene tice podrzao bih ih i da se sutra odluce poceti baviti tovom junadi ako ce im to netko gotovo u cijelosti financirati, prica ce biti profitabilna i dugorocno odrziva, a sto ce meni kao dionicaru to utrostruciti vrijednost mog ulaganja.

.

Kako netko moze imati nesto protiv toga? Ponavljam, novce za to dobivaju prakticki za dzabe.

.

Kako to “olako trose period dobrih vozarina”, koje uz to “neće trajat vječno”?

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Dionica je bolesno podcijenjena tu nema spora da se razumijemo, ali ja nemam niti sam imao ikad povjerenje u vodstva i vizionarstva u ovoj tvrtci

31 000$ dnevne vozarine, novi LPG brod kupljen, napravljen i zarađuje kroz 10tak dana, ove ostale krame voze staro željezo po top uvjetima. Boli me briga tko vodi kompaniju kad vidim ove rezultate, oni prije su bili kao bolji pa su mislili to mudro odigrat. Ja sam isto za to da se bave i tovom junadi ako mlate pare na tome. Hm možda uzmu brod stočar pa peijevoz stoke, ima smisla i to 🤔🤔😉😉

https://www.seebiz.eu/tvrtke/vlada-suglasnost-jadroplovu-za-kredit-za-kupnju-lpg-broda/282799

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

investimir, 13.10.2022. u 16:06

https://www.seebiz.eu/tvrtke/vlada-suglasnost-jadroplovu-za-kredit-za-kupnju-lpg-broda/282799


 

Fino, cak su dobili i jako dobru kamatu, svega 4,15% i to fiksno.

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

https://www.morski.hr/jadroplov-od-hrvatskih-brodogradilista-narucuje-brod-za-prijevoz-putnika/

 

Evo malo i morski piše o feribotu

Do 68kn na bidu cca 500tis kn. Hoce li napokon i Jdpl rasti na vecim prometima.

Zadnji put sam rekao da ima zainteresiranih.

Prijatelju diodikina, koji mi stalno daješ minuse 🙂

To sada smart ekipa prodaje, a ne kupuje, jasno je kao dan,a

vi samo nagovarajte buduće dugoročne da kupuju!

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

75,50

Ma opet će bid odjednom samo nestati i iznad 60 neće ostati tek par naloga, tako to uvijek tu ide.

Sad ovi naslagani na bidu samo tjeraju nestrpljive da lupaju po asku.

Jer izlaganjem količina na bidu se ne kupuje, nego je to obično znak da se prodaje.

Dragi moj @BudFox3 svakome je zao tako i sad tebi sto nisi unutra,a imao si poprilicno vremena. Neodlucnost je tvoj problem. Nemoj sad plakati, jer ti jos nije kasno,vjeruj mi.

Zagrizli su veci.

12tis $ je ugovorena vozarina za novi brod.

I pregovori su isli daleko za drugi brod, ali ovaj put ce Japanci bit kreditori, jer su bolji uvjeti.

12tis $ je ugovorena vozarina za novi brod.

 

Ovo je za LNG? To mi se čini nekako malo, jesi siguran?

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

@BudFox3

Siguran. Ugovorili su trogodišnji najam uz mogucnost produljena na jos dvije godine,i uz mogucnost povecanja dnevnog najma zbog prilagodbe cijena na trzistu.

Marulic ce isplatiti sebe i jos ce se zaradit.

Dujam plovi po 34tis $.

Split plovi za 10mil$ godisnje za Pripuza.

A ostala 3broda plove po 16-19tis $.

I jos kad dođe jos jedan LPG slijedecu godinu.

I ti se cudis rastu cijene.

Cijena je trebala vec odavno biti cca 100kn,ali nase trziste je takvo.

BudFox3, 19.10.2022. u 15:16

12tis $ je ugovorena vozarina za novi brod.

 

Ovo je za LNG? To mi se čini nekako malo, jesi siguran?

Nije malo, to je najam za bareboat charter, to nije TC vozarina koju smo navikli pratiti na bulkerima. Ovo je cista lova za JDPL od koje placaju samo financiranje broda i ostatak im je dobit, nema operativnih i drugih troskova kao u TC najmu.

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

New Report

Close