JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega ako vi to smatrate kao druk to je vaš problem……….
To su činjenice……..Pa zar sam nešto krivo rekao……
Nominalna je 360……..Privatizacija ide na jesen pa i sama vlada jue to potvrdila…….
Ajde Ivano, samo bez jeftinih drukova…. yawn
Pa zar vi mislite da ja sa svojim pisanjem mogu utjecati na cjenu…pa smješni ste………
Ja sam prebacio glavninu sredstava u USA i ostalo mi je samo JDPL i ULPL……..
Tamo mi jue puno zanimljivije i bolje…..a i više se može zaradit ali izgubit……….
Ako ništa zanimljivije je………Tako da nemam potrebe za drukom i nepotrebnim replikama……..

lp

Ispravak…..ovo napisah….došlo do greške……….

lp

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

A di je prodaja…………. [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

BDI opp!

[thumbsup] [yawn]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Baltic Dry +4,0%
Capesize +9,1%
Handysize +0,9%
Supramax +2,5%
Panamax +1,1%

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Capesize-ovi rasturaju………….. [yawn]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Spremeite se idemo gore opet i to jako…………. [yawn]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

N evrjedi se oko ovoga nervirati, držim JDPL već nekoliko mjeseci držat ću ga još koliko god bude potrebno do privatizacije i nadam se nekog stranca. Jednostavno se ne može i ne smije gore dok IGH ne objavi novu glupariju, očigledno bez njega ne smije ništa drugo rast. Stvarno je ovo prejadno, al neka dočekat ću

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

u boji izgleda fantastično
Vaš link

07 May 2010

Baltic Dry Index (BDI) +140 3608

[kiss]

ugodan vikend svima


Spremeite se idemo gore opet i to jako…………. [yawn]

imaš još koji vic?



Mirno more i dobre vozarine našem Peristilu!! Moj je bar jedan bokobran na njemu :))

po splitu se prica da je isao na ugovor 3 godine po 19900 usd.
[/quote]
Nije tacno. Nego zna li netko koliko Peristil zapada. Sigurno bagatelu kad nekidan Papinjo najavljuje moguci nastavak suradnje sa Splitskim škverom. Oli mu je čačino. Srecom davno sam odjezdio iz ove dionice (sa profitom) i ne krčmi moje.

P.S.

Da li je Jaca [kiss] namirila razliku do svjetske cijene?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

A koji je tvoj motiv da pišeš ovdje ? ti bi za 1,00 kn ?

obožavam strvine-posebno ovce

Sinko rođen si za Rusiju iz vremena Brežnjeva. Sloboda govora i pisanja je demokratsko dostignuce.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close