JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jučer preko milijun prometa i danas ponovo na JDPL, očito da to nešto vrijedi kada se netko stalno iskrcava. Ekipa koja ovdje druka za pad opet će ostati suva ….., neće ovo tonuti dublje, a sada se i ja uključujem u obranu cijene.

Za post sam dobio prema planu keca, na sreću ostvario se i moj drugi plan skočila je cijena na 194 i bid se popunjava.

Za post sam dobio prema planu keca, na sreću ostvario se i moj drugi plan skočila je cijena na 194 i bid se popunjava.

upala ti je i stotka jedna, šta ću od tebe? 🙂

4 kn gap bid-ask, da vidimo kuda gura bdi?

luke, brodovi...

jahu kaže:

Exchange Dry Index 2423 UP 2
BCI Baltic Exchange Capesize Index 3894 DOWN 52
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2230 UP 73
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1732 DOWN 8
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 843 UP 10

luke, brodovi...

USA brodari u naletu


Za post sam dobio prema planu keca, na sreću ostvario se i moj drugi plan skočila je cijena na 194 i bid se popunjava.

upala ti je i stotka jedna, šta ću od tebe? 🙂

4 kn gap bid-ask, da vidimo kuda gura bdi?


Očito da gura gore, a sada će nam malo USA brodari pomoći. [thumbsup]



Prije dva mjeseca i prije mjesec dana sam pisao kada je JDPL bio na 160, 170, 180 , 190 kn da će ova dionica preko 200 i uvijek je otišla zato i sada ponavljam da će se to dogoditi u kratkom roku ponovo i da je strah i panika u funkciji onih koji žele jeftino kupiti. Bez obzira na probleme koji se pojavljuju uvijek na tržištu brodskog prijevoza, brodari su ipak pobjedili najgoru krizu i ona je iza njih.
Ja sam juce izaso,ali ako se nastavi pad BDI uz ovu korekciju vani mogao bi zaronit i do 150,nevjerovatno ali moguce,bid je supalj ko sito. Oprezno

[/quote]
Ajde Jomiii vrati nam se bit će nam dosadno bez tebe, iskrco si se na 195 sada se lijepo ukrcaj pa mora i broker živjeti od nečeg.

glikos ,dobro si jdpl odbranio

hočeš li sutra moći


USA brodari u naletu

I onda nalete na glecer ko Titanic.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

ovo sve više i više slići na kockanje a ne investiranje,gomila špekulanata,od danas sutra.

obožavam strvine-posebno ovce

Dosta ih se ovdje opeklo na dugoročnom investiranju pa im onda ne smiješ zamjeriti!
[proud]




Prije dva mjeseca i prije mjesec dana sam pisao kada je JDPL bio na 160, 170, 180 , 190 kn da će ova dionica preko 200 i uvijek je otišla zato i sada ponavljam da će se to dogoditi u kratkom roku ponovo i da je strah i panika u funkciji onih koji žele jeftino kupiti. Bez obzira na probleme koji se pojavljuju uvijek na tržištu brodskog prijevoza, brodari su ipak pobjedili najgoru krizu i ona je iza njih.
Ja sam juce izaso,ali ako se nastavi pad BDI uz ovu korekciju vani mogao bi zaronit i do 150,nevjerovatno ali moguce,bid je supalj ko sito. Oprezno

[/quote]
Ajde Jomiii vrati nam se bit će nam dosadno bez tebe, iskrco si se na 195 sada se lijepo ukrcaj pa mora i broker živjeti od nečeg.
[/quote]
Iskrco sam se od 200—195,a kupovo sam po 175.Kako je pocelo mozda ce opet po 175, ako te zanima slucajno ponovo moja kupnja,rado cu te obavjestit o eventualnoj kupovini i da samo znas da sutra necu kupovat,toliko od mene [cool]

New Report

Close