JDOS (Jadransko osiguranje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDOS (Jadransko osiguranje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rastemo i u slucaju da netko proda po bidu.

Uh kako je lijepo gledati kako se kupci natjecu tko ce kupiti na 3400. Hvala na kulji trebam stapove za skijanje. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Hmm,
Bas si nesto racunam ako je dividendni prinos za ovu godinu 400 kn na ovu cijenu to je cca 12 %, tko zna da li ce i ht dati toliku dividendu? Dodajmo tome P/E od 6.96 i skoro duplu zaradu od prosle godine. Samo je jedan zakljucak ovo je biser od dionice, jedino sto joj fali je likvidnost no i to ce doci uz ovakve parametre. lp

Slažem se s vama MrRichi. Ja sam već dvije godine unutra. Dividenda uredno stiže. Poslovni rezultati su sve bolji i bolji. Ne razumijem kako to da investitori jos nisu prepoznali ovu kvalitetnu dionicu.


Hmm,
Bas si nesto racunam ako je dividendni prinos za ovu godinu 400 kn na ovu cijenu to je cca 12 %, tko zna da li ce i ht dati toliku dividendu? Dodajmo tome P/E od 6.96 i skoro duplu zaradu od prosle godine. Samo je jedan zakljucak ovo je biser od dionice, jedino sto joj fali je likvidnost no i to ce doci uz ovakve parametre. lp

Hoce…

Kad izadje fi za proslu godinu idemo mi jako gore, a poslije toga je jos i dividenda
[cool] [wink] [wink] [wink]


Slažem se s vama MrRichi. Ja sam već dvije godine unutra. Dividenda uredno stiže. Poslovni rezultati su sve bolji i bolji. Ne razumijem kako to da investitori jos nisu prepoznali ovu kvalitetnu dionicu.


Hmm,
Bas si nesto racunam ako je dividendni prinos za ovu godinu 400 kn na ovu cijenu to je cca 12 %, tko zna da li ce i ht dati toliku dividendu? Dodajmo tome P/E od 6.96 i skoro duplu zaradu od prosle godine. Samo je jedan zakljucak ovo je biser od dionice, jedino sto joj fali je likvidnost no i to ce doci uz ovakve parametre. lp

[/quote]


Hoce…

Izaslo FI za jadransko.

http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/JDOS-fin2010-4Q-NotREV-N-HR.pdf

Jadransko osiguranje d.d. je i u četvrtom tromjesečju kreiralo svoje ciljeve prema
općem stanju na tržištu, imajući u vidu pad tržišta. Društvo je u izvještajnom razdoblju
ostvarilo neto dobit u iznosu od 44.844.951 kn što je za 18,63% više u odnosu na isto
razdoblje u 2009. g.

U ova kilava vremena oni jos povecavaju dobit[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Kupio na cca 6000kn,prošle godine nešta dokupio i prodo za 200kn+,još uvjek max gubitak na ovoj trnoružici….. [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Ništa se ne brinite kolega
CROBEX pada, a na JDOS kupnja raste. Indikativno zar ne?


Kupio na cca 6000kn,prošle godine nešta dokupio i prodo za 200kn+,još uvjek max gubitak na ovoj trnoružici….. [bye]

http://www.seebiz.eu/hr/analize/erste-group-ove-godine-uzlet-dionica-osiguravatelja,104846.html

Evo vidim da je Alianz kupio Dunav osiguranje itd.i od kol.optimistična internet stranica. [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Bas me zanima hoce li se dio novaca iz HT preliti u JDOS [wink] [wink] [wink]

New Report

Close