J. P. Morgan i Nomura žele 10 posto Hrvatskog telekoma

Naslovnica Forum Komentari članaka J. P. Morgan i Nomura žele 10 posto Hrvatskog telekoma

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ohohohooo

who dares, wins

nice


ohohohooo

zanimljivo

bice grabeza

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

a da za malo keša prodamo i državu…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

evo nam razloga zašto je ht porastao sa 260 na 305.
bilo bi zanimljivo da hanfa provjeri tko je od većih igrača počeo marljivo skupljati ht od stoke sitnog zuba koja ne zna da je jp morgan i nomura bila na razgovorima sa našim bajnim fondovima i kada su bili .
debilna država ,debilna burza.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

evo nam razloga zašto je ht porastao sa 260 na 305.
bilo bi zanimljivo da hanfa provjeri tko je od većih igrača počeo marljivo skupljati ht od stoke sitnog zuba koja ne zna da je jp morgan i nomura bila na razgovorima sa našim bajnim fondovima i kada su bili .
debilna država ,debilna burza.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

evo nam razloga zašto je ht porastao sa 260 na 305.
bilo bi zanimljivo da hanfa provjeri tko je od većih igrača počeo marljivo skupljati ht od stoke sitnog zuba koja ne zna da je jp morgan i nomura bila na razgovorima sa našim bajnim fondovima i kada su bili .
debilna država ,debilna burza.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Zasad reakcija tržišta nikakva…no, vidjet ćemo što donose sljedeći dani, uostalom, uskoro će i objava godišnjih rezultata…

[color=blue][b]Ferengi Rule of acqusition #37: Ask not what your profits can do for you, but what you can do for your profits.[/b][/color]

New Report

Close