Istraživanje: 57% građana želi izbore odmah, 37% protiv ulaska u EU

Naslovnica Forum Komentari članaka Istraživanje: 57% građana želi izbore odmah, 37% protiv ulaska u EU

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Tko su birači HDZEea?
Struktura ljudi?
Lažni brantelji sa lažnim mirovinama i oni koju su se okoristili bespravno u domovinskom ratu , ljudi sumjiva morala i intelegencije , hrvati koji žive izvan RH a imaju imovinsku bespravnu korist u RH i ….

Tko su birači SDP-HNSa ?
Struktura ljudi ?
To su isti oni koji su bili na vlasti od 2000. do 2003. kad je bilo više od 400.000 netaposleno , kad 100.000 radnika nije dobijalo plaće ,kad su ukinuli porodiljne naknade ,kad su povečali poreze 20+15+18% ,kad su prodali INU,HT,Plivu,Ekscelzior…,Lenac,Riječka banka , Daimler , kad su Hrvatsku zadužili za novih 100 % ….,lagali da će zaposliti novih 200.000 ljudi ,zaposlili rođake …lagali od 2003.do danas ….
A program koji imaju danas ?
Jedini program im je srušiti Vladu pa makar u krvi na Krvavom mostu !

Ovo nije poziv za glasanje za bilo koga !
Kad budu izbori izabrat ćemo najbolje ili najmanje loše !

.

Ima li neko istrazivanje koliko gradjana zeli KOMPETENTOKRACIJU s primjesom demokracije a ne ovu nakaradnu čoban demokraciju? Kompetentokracija bi podrazumjevala izbacivnje liste najsposobnijih kandidata iz baze podataka drzavnog zavoda za statistiku, gdje bi se cijenili rezultati na svjetskoj razini znanja, a svi bismo mogli glasati, ali samo iz skupa najboljih, tako da bi se greske smanjile na minimum. Dalje, sve stranke treba uinuti da ne postoji ikakva vojnicka stega (kako je rekao polancec: Ja sam vojnik stranke) izmedju zakonskih prijedloga i inicijativa koje donosi vlada i sabora kao Nadzornog tijela te iste vlade. Eto, to vam je rijesenje,ali mi nemamo hraborsti za to, mi cemo furati istroseni proizvod cobanske demokracije gdje je plitika ambicija upitno sposobnih umjesto duznost najsposobnijih, svakako to treba biti duznost a ne karijera. Jao nama s ovim modelom izabiranja vlasti….

Sve dok imamo stranke u kojima se nesmije izreči svoje mišljenje. Nema nam napretka.

Unutar svake stranke trebaju biti legitimni izbori. To što neko ne misli kao ja to neznači da je on protivnik stranke, države…

New Report

Close