IPO Ine ipak ulazi u prvi kvartal izborne godine? (objavljeno 09.10.2006.)

Naslovnica Forum Komentari članaka IPO Ine ipak ulazi u prvi kvartal izborne godine? (objavljeno 09.10.2006.)

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

1+1=2 2+1=3 ili ide prva, pa dođe druga, onda bi valjda trebala treća? No dođem na treću stranicu i nema članka. Ma dobro mi rekla profesorica iz matematike da ću imati 1 cijeli život. Više ne znam ni do tri brojati 😉 Jel svima fali članak u tiskanom izdanju ili to samo meni? 😉

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

Ha ha ha tehnički aspekti??? Dajte molim Vas. Napravili su prospekt, ali englezima nije pasala startna cijena kao ni izvještaji. Pa su ih malo poslali na popravni. No imao sam neki osječaj da neće biti ništa od ine i ove godine pa sam se ukopo u nelikvidne dionice. DOk oni to sastave, dotle ću se ja iskobeljati. A sad će biti i fina povoljna cijena. A tih 2000 kuna neka okaće mačku o rep 😉 Oni bi na LSE ha ha, a jesu biseri 😉

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

Hm, nije bas na strani 3, al’ je zato na strani 2, lijevo gore u stupcu. Isprika za gresku na naslovnici.

Stjepan Skramic urednik IT rubrike

😉

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

New Report

Close