IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Strpljen spašen s vjerom u bolje dane bez obzira na one koji žele smrt IPKK.
Pozdrav svim dioničarima IPKK

Nismo se oporavili ni od dosadašnjih ulaganja (20 mil. Eura) a već se planira ulaganje novih 15 mil. Eura:
http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=7&ID_VIJESTI=147529
Tvrtka nominalno niske vrijednosti u 5-6 godina uložila/uložit će ukupno preko 40 mil. Eura.
Sad ti skontaj računicu. Kako je to isplativo ulaganje a cijelo vrijeme nas uvjeravaju u težak život Kandita ???

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Metuzalem ovaj kandit u članku nema više veze sa onim čije vi imate dionice. Kandit doo je prodan mepasu. Al zato vi imate 6milja eura na računu. Nego jel netko zna nešto više o pipuničevoj ponudi za ipk tuć.
pozdrav

14.10.2011
Poštovani,

U skladu s člankom 89. a u svezi s člankom 90. st. 2. Pravila Središnjeg klirinškog depozitarnog društva d.d. (dalje: SKDD) i Rješenjem br. Tt-11/1943-2 koje je 5. rujna 2011.g. donio Trgovački sud u Osijeku, obavještavamo vas da je SKDD 14. listopada 2011. godine za društvo KANDIT GRUPA d.d., Osijek, (dalje u tekstu: Društvo) u sustavu SKDD-a proveo upis povećanja temeljnog kapitala i upis promjene tvrtke.

Društvo je na Glavnoj skupštini održanoj 28. travnja 2011. godine donijelo odluku o povećanju temeljnog kapitala. Temeljni kapital Društva je povećan sa iznosa od 71.509.000,00 HRK za iznos od 72.491.000,00 HRK na iznos od 144.000.000,00 HRK i to izdavanjem 724.910 novih redovnih dionica oznake IPKK-R-A pojedinačnog nominalnog iznosa od 100,00 HRK.

Temeljni kapital Društva nakon provedenog povećanja iznosi 144.000.000,00 HRK i podijeljen je na 1.444.000 redovne dionice oznake IPKK-R-A, pojedinačnog nominalnog iznosa od 100,00 HRK.

Na Glavnoj skupštini održanoj 18. kolovoza 2011. godine Društvo je donijelo Odluku kojom se tvrtka Društva „KANDIT GRUPA dioničko društvo“ te skraćena tvrtka „KANDIT GRUPA d.d.“ mijenjaju i izmijenjeno tvrtka Društva glasi „TERMES GRUPA dioničko društvo“ te skraćena tvrtka glasi „TERMES GRUPA d.d.“.

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=7&ID_VIJESTI=149576

[thumbsup]

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=7&ID_VIJESTI=150145

[thumbsup]

U Dnevniku HRT-a čuo da je osječka šećerana dala 300 000 kn političkim strankama ?
(HDSSB 200k kn, HDZ 100 k kn).
Zašto su poklonili i mojih oko 300 kn, kad smo se itekako napatili s ovom dionicom ?
I još uvijek patimo.
Mogli su s ovim novcima pokupovati u trezor dionice sa cijenom ispod 200 kn, i još bi im ostalo… a cijena dionice, i cijelog d.d. bi bila malo manje deprimirajuća.
Ovo je čisto bacanje novaca, mogli su ga onda barem uložiti u sport, izgraditi štogod za zajednicu, socijalno ugrožene, djecu,…. A oni daju političarima koji ionako imaju osigurano već slijedećih 10 pokoljenja.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.


U Dnevniku HRT-a čuo da je osječka šećerana dala 300 000 kn političkim strankama ?
(HDSSB 200k kn, HDZ 100 k kn).
Zašto su poklonili i mojih oko 300 kn, kad smo se itekako napatili s ovom dionicom ?
I još uvijek patimo.
Mogli su s ovim novcima pokupovati u trezor dionice sa cijenom ispod 200 kn, i još bi im ostalo… a cijena dionice, i cijelog d.d. bi bila malo manje deprimirajuća.
Ovo je čisto bacanje novaca, mogli su ga onda barem uložiti u sport, izgraditi štogod za zajednicu, socijalno ugrožene, djecu,…. A oni daju političarima koji ionako imaju osigurano već slijedećih 10 pokoljenja.

Gledaj to na pozitivan način. Dali su samo 300 tisuća, nisu dali pola milijuna.

Jeli i vi sada rado kupujete kanditove slatkiše u trgovinama?
Ja ih iskreno sada izbjegavam u širokom luku! Sada te slatkiše smatram stranom robom ( BH).
[angry]

Čitam na teletekstu:
"U Osječkoj Šećerani uspješno je završena 105 kampanja prerade šećerne repe u kojoj je proizvedeno više od 80.000 tona šećera. Direktor Sirovinskog sektora Šećerane Miroslav Kos rekao je da je prerađeno više od 540.000 tona šećerne repe, a ovogodišnja digestija bila je odlična, prosječno 16. Proizvođačima je umjesto dogovorenih 250 kuna za tonu šećerne repe isplaćeno 300 kuna, čak i više ako je digestija bila iznad 16. Osječka Šećerana imala je ugovorenu proizvodnju na 10.000 hektara šećerne repe, od čega tri hektra u Vojvodini."
Dakle, IPKK je poklonio 50 kn po toni šećerne repe (27 milijuna kuna).
Što je preko 20 kn po dionici.
E sad koji sam ja faktor u ovoj priči sa 400+ dionica, ako mi dionica svakim danom gubi na vrijednosti, a većinski vlasnik poklanja moj novac?
Je li ga poklanja zato što ga je tako lakše izvući, jer i on ima znatne poljoprivredne površine? Pa ovako dolazi do čiste dobiti koju ne mora dijeliti s nama? Ako je, je li to kažnjivo?

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Kolega novinari cesto pisu informacije bez prethodne provijere pa ih nebi bas svaki put trebai uzet za ozbiljno..
U prilogu vam je link na sluzbenu obavijest proizvodjacima u kojoj je Termes ponudio osnovnu cijenu od 300 kn/t za digestiju od 16 a onda je ovisno o istoj cijena visa ili niza http://www.secerana.com/documents/Obavijest-proizvodjacima.pdf
A kaznjivo ce valjda jednom postat objavljivanje krivih ili nepotpunih informacija koje mogu utjecat na cijenu vrijednosnice neke tvrtke…ove ili bilo koje druge

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Kolega novinari cesto pisu informacije bez prethodne provijere pa ih nebi bas svaki put trebai uzet za ozbiljno..
U prilogu vam je link na sluzbenu obavijest proizvodjacima u kojoj je Termes ponudio osnovnu cijenu od 300 kn/t za digestiju od 16 a onda je ovisno o istoj cijena visa ili niza http://www.secerana.com/documents/Obavijest-proizvodjacima.pdf
A kaznjivo ce valjda jednom postat objavljivanje krivih ili nepotpunih informacija koje mogu utjecat na cijenu vrijednosnice neke tvrtke…ove ili bilo koje druge
Pozdrav

Ta službema obavijest je upravo aneks općim uvjetima koji su definirali nižu cijenu. Aneks je na poveznici: http://www.secerana.com/index.php?option=com_content&view=article&id=91&Itemid=79
i on je određivao 250 kn/toni za digestiju 16,00. Dakle, novinar je u pravu. Aneksom je zbilja poklonjeno 50 kn po toni, to jest mojih 20 kn po dionici, tj. ukupno mojih 8000 kn.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Jeli vi zbilja vjerujete da je Pipunić pošten?
Tko je od hrvatskih tajkuna pošten?
Kako je Slavonija živjela prije rata a kako sada?
Tko ju je uništio?
Stoko sitnoga zuba tko te opljčka?
Kome je G. Pipunić u izbornoj kampanji donirao novac?

[angry]

IPKK (IPK KANDIT d.d. za proizvodnju bombona i čokolade)

Molim lijepo da se ukoloni : d.d. za proizvodnju bombona i čokolade)

Jeli i ovo obmana? [angry]

punić i M SAN stekli 70,78 posto IPK Kandita

Ovu temu smo davno prošli!
Ali je vrijedi ponavljati.
M SAN i g. Matić. Tko je on. Uoči rata pržio CDe i prodavao. Kako mu se naglo popela imovinska kartica?
Odakle G. Pipunić i G. Matić zajedno? [lol]

New Report

Close