IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stvarno me zanima gdje su u ovih zadnjih par dana nestali ovi naši crni prognostičari….. možda kupuju!?! [thumbsup]

...::: Cijena je ono što plaćate. Vrijednost je ono što dobivate :::...

… biće danas interesantno

http://www.business.hr/hr/B.HR-danas/Aktualni-broj/Broj-622/Pipunic-krenuo-na-Kandit

Ovako jeftin više neće biti

Blizu smo blokade ali ovaj puta pozitivne.

Tako blizu, a tako daleko, ali zato u ponedjeljak letimo u nebo!
Pozdrav svima, a ne samo njima

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Preuzimanja-i-spajanja/Pipunic-krenuo-na-Kandit?utm_source=RSS-feeds&utm_medium=feed_reader&utm_campaign=RSS-sources&utm_content=RSStitle

Doslo je vrijeme da se i tu neki cvorovi raspetljaju…

""U završnoj je fazi rješavanje odnosa IPK s Kandit Premijerom, model je prihvaćen i Ministarstvo poljoprivrede radi na tehničkoj provedbi. Ostaje još samo da HFP uskladi tehniku podmirenja međusobnih obveza s IPK-om. Sada su u pitanju uistinu samo dani.

Čekalo se pismo predsjednika Uprave Kandit Premijera, Josipa Pavića, ministru Čobankoviću s jamstvom da će povući ovrhu s Tvornice ulja Čepin čim se definira model podmirenja međusobnih obveza i on je to pismo dostavio 21. travnja…""

A sto se tice pozitivnih blokada ili ne…ma neka ona svaki dan naraste 9,99 % i ja zadovoljan…jedino sto me jos malo bid brine…ali sta je tu je..jos nismo u fokusu "spekulanata" i ekipe…ipak smo mi izvan crobexa..

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Pozdrav svim strpljivim vlasnicima dionica Kandita.

Nismo u crobexu jer se u zadnje vrijeme ne trguje ovom dionicom a to bi trebalo značiti da i nije bilo bježanja iz Kandita za neku sitnu lovu. Nije svako zlo za zlo. Budemo mi u crobexu u malo bolje vrijeme.

Sve ove priče o poduzeću , o proizvodnji o izvozu i svemu tome…o tome svemu je rekla cijena na burzi. I nisu se baš proslavili.

Sad dolazimo do drugih momenata u daljnjem ponašanju ove dionice, a to je da postoji netko tko bi mogao ući suvlasnički u poduzeće..a to uvijek baca novo svijetlo na dionicu.

Jedino mi je čudno to da ako već postoji zainteresiranost za ulazaku vlasničku strukturu kako to da dionica nije došla bar blizu svoje realne vrijednosti prije ovog objavljenog teksa u businessu.

A iskustvo mi govori da su fondovi nanjušili da je netko usitinu zainteresiran za dionice nebi oni ostavili ni jednu sekundu vremena ostalim igračim da se ukrcavaju ..već bi dionica odletjela u nebo u 3 sekunde..

a zašto to nije tako..nekako vjerujem da su sve to drugačiji angažmani nego kaj se želi ovdje prikazat


Vedricu, dusebriznice i kapitalobriznice moj.
Molim te spasi me, i otkupi moje dionice Kandita, dam ti diskont 30% na cijeli paket.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

A iskustvo mi govori da su fondovi nanjušili da je netko usitinu zainteresiran za dionice nebi oni ostavili ni jednu sekundu vremena ostalim igračim da se ukrcavaju ..već bi dionica odletjela u nebo u 3 sekunde..
a zašto to nije tako..nekako vjerujem da su sve to drugačiji angažmani nego kaj se želi ovdje prikazat

Daj ti nas malo prosvijetli pa nam malo objasni kako to fondovi "njuše"? Ako znaš bar osnovne stvari o Paviću, bilo bi ti jasnije zašto to nitko do zadnjeg trena nije znao.

Osim toga ja bi dodao, ako ti je bussnies.hr izvor informacija , preporucam ti da izvadis korijen iz njihovog teksta, to sto dobijes podijelis sa minimalno dvoznamenkastim brojem te sa dobivenim rezultatom donosis zakljucke, jer to su najveci smradovi HR novinarstva i interpretiranja cinjenica. Nisu u stanju vremensku prognozu prenijet tocno.

iskreno se ispričavam ako se ne uklapam u vaše priče …

ako je ikako moguće napadnite me činjenicama,,a ne pamfletima

New Report

Close