IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mravak ti sami ne znaju sto rade ili znaju[rolleyes] .Zamisli 28.1. su prodali 550 komada da bi sad kupovali 3 dana za redom i jos su u minusu ali nesto sitno

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

@wiking

Jedino ima smisla ako su bili margini ….nekom call a drugi na margin dokupljuje.
IMHO

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Iza jednog skrbničkog računa HPB-a “kriju” se zapravo mnogi ulagači koji kupuju preko
njihovog brokera i drže svoje dionice u skrbništvu. Tako je barem slučaj s PBZ-om.
Zato ovakve oscilacije ne treba uzimati ozbiljno. To se manji igraju ulaganja uz pomoć
margina i sličnog.
Eventualno, zabrinutost bi moglo izazvati skraćivanje pozicije kod ZABE s 10000 na 8000.
To miriše na prodaju ili zalog većeg ulagača, najvjerojatnije nekog fonda. Ono što znam
sigurno je da fondovi pomalo grickaju svoje pozicije radi casha. Konkretno, priča se da
jedan fond ima problema s isplatama udjelničara. Ukoliko se dogodi makar jedan krah
nekog fonda to bi moglo izazvati ogromno povlačenje sredstava i iz drugih fondova, a
onda oni koji imaju casha mogu preživjeti. Inače, kaos…
E sad, ako se skraćuje pozicija na IPKK, onda znači da nisu uvjereni u brzi i veliki skok,
unatoč fundamentima. Strah me da nam predstoji duži period stagnacije.. [sad]

Tko (pro)pjeva, zlo ne misli!

Duži period stagnacije ??!! ma nemoguće! To ide za sat ili dan u Nebesa, tako barem slušamo mjesecima….[yawn]

Ali nikako sa ovih 1000 kn se maknut. Stalno netko baca naloge na 1000kn, cim ih neko pokupi opet se novi pojavi.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Bitno da se pokazalo da je u ovim korekcijama dno oko 1000 kn, tako da kad krene cijelo tržište gore, rast će i IPKK bez problema. [thumbsup]

Ignore: KressoM, delux


Bitno da se pokazalo da je u ovim korekcijama dno oko 1000 kn, tako da kad krene cijelo tržište gore, rast će i IPKK bez problema. [thumbsup]

Slažem se, još uz dobar FI kao okidač.

01.02.2008 .
IPK KANDIT D.D./REDOVNA DIONICA IPKK-R-A
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. IPK ZAVOD D.D. 229.992 32,16 Osnovni račun
2. PREMISA D.O.O. 135.329 18,92 Osnovni račun
3. IPK KANDIT D.D. 62.701 8,77 Osnovni račun
4. KOESTLIN TVORNICA KEKSA I VAFLA D.D. 27.422 3,83 Osnovni račun
5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 14.034 1,96 Skrb. račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 13.036 1,82 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 11.335 1,59 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 8.000 1,12 Skrb. račun
9. HPB D.D. 7.625 1,07 Skrb. račun +80kom
10. KOLAREK DARKO 6.793 0,95 Osnovni račun
Ukupno: 72,20

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

U ponedjeljak ide gore. MACD se skoro pa preklapa. Slobodna prognoza nemojte mi zamjeriti. Ponedjeljak IPKK 1030-1050

Nikad nemoj biti dole jer te dole noge bole. Up,up,up

U ponedjeljak ide gore. MACD se skoro pa preklapa. Slobodna prognoza nemojte mi zamjeriti. Ponedjeljak IPKK 1030-1050

Al si nas utjesio![sad]


U ponedjeljak ide gore. MACD se skoro pa preklapa. Slobodna prognoza nemojte mi zamjeriti. Ponedjeljak IPKK 1030-1050

Hoće li u utorak opet na 1000?


ADT: ” U ponedjeljak ide gore. MACD se skoro pa preklapa. Slobodna prognoza nemojte mi zamjeriti. Ponedjeljak IPKK 1030-1050 ” Hoće li u utorak opet na 1000?

Bilo je i vrijeme. Nece u Utorak dole. Do kraja tjedna je na 1100
[thumbsup]

Nikad nemoj biti dole jer te dole noge bole. Up,up,up


LUZER: ” ADT: ” U ponedjeljak ide gore. MACD se skoro pa preklapa. Slobodna prognoza nemojte mi zamjeriti. Ponedjeljak IPKK 1030-1050 ” Hoće li u utorak opet na 1000? ” Bilo je i vrijeme. Nece u Utorak dole. Do kraja tjedna je na 1100 [thumbsup]

Bilo bi zaista vrijeme. Nego, kad ce teta pocet radit u marketingu?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


ADT: ” LUZER: ” ADT: ” U ponedjeljak ide gore. MACD se skoro pa preklapa. Slobodna prognoza nemojte mi zamjeriti. Ponedjeljak IPKK 1030-1050 ” Hoće li u utorak opet na 1000? ” Bilo je i vrijeme. Nece u Utorak dole. Do kraja tjedna je na 1100 [thumbsup] ” Bilo bi zaista vrijeme. Nego, kad ce teta pocet radit u marketingu?

As soon as I know something I will let you know. I ja jedva cekam da se pocne raditi na marketingu.
Primjecujem iz dana u dan pocetnicke greske u svezi marketinga. Premijer je promijenio papirnatu ambalazu secera od 1kg u najlonsku sto je katastrofa. Vjerujem da s tim smanjuju troskove ali misljenja sam ce tim potezom više izgubiti nego dobiti. Da se uradili research dosli bi do istog zakljucka. Malo tko danas kupuje proizvode u neprakticnoj ambalaži. Znam hrpu ljudi koji su poceli uzimati Virov secer samo zbog te cinjenice.
Onda, ugostiteljstvo je totalno netaknuto kako sa prodajom ugostiteljskog secera tako i mogucnoscu da se kroz ugostiteljstvo promoviraju nove i stare linije konditorskih proizvoda, a složit ce mo se da su ugostiteljski objekti s obzirom na posjecenosti i navike nasih ljudi big show rooms za promociju……….Advertising necu ni spominjati jer mislim da i nemam sto za spomenuti ( reklamiranje kao takvo mislim da i ne postoji). Specialized stores to sto ih ima je neugledno i slabo oprskbljeno u poredjenju sa konkurencijom……… Misljenja sam da ne treba izmisljati toplu nego zasukati rukave i poceti praviti novce kako za sebe tako i za dionicare jer potencijal IPKKa ogroman. Dosta dobrog je ucinjeno i valjda je sad red na marketing.

[smiley][smiley]

Nikad nemoj biti dole jer te dole noge bole. Up,up,up

Slazem se! Osim navedenog ima jos dosta stvari, ali da samo sa tim pocnu bilo bi ok. Nema me malo i vidim da je dosta prometa bilo napokon.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

New Report

Close