INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Igrice na INGR, plete se mreža, na otvaranju imamo školski primjer podizanja bolingera i zatim istovar kupljenoga po 44 [rolleyes]
To što je INGR uvrštena u top 10 možda nije najsretnije riješenje za dioničare jer je taj index politički, za pokazivanje, te bitno ograničava mogučnost kako snažnijeg rasta tako i pada dionice, možda dobro ulaganje za ziheraše koji su zadovoljni sa 15% godišnje.
Pogledajte samo društvo u koje su je stavili :ADRS, ERNT, HT, INA, ATPL, DLKV, KOEI…sve sami mrtvaci koji samo rade promet bez neke promijene
IGH, JDPL i INGR će ovim uvrštenjem biti bitno zakočene, jer taj index ne smije prenaglo odskočiti pa mislim da targeti od 100+kn u skorije vrijeme neće biti dostignuti, možda 2010 u ovo vrijeme.

Pa ove dionice iz indeksa sta nabrajs vec su dobrano gazile medvjede,pogledaj samo atpl,mislim da je 300% rasla, nebi ja potcijenjivao nikoga….
[/quote]
Da je ATPL i 800% narasla, kakve to veze ima kada INGR ulazi u taj klub sa cijenom od 44 kn?
Nije bitno što je bilo nego što može biti a ja vjerujem da INGR u skorije vrijeme baš zbog toga što u pon. ulazi u taj top 10 neće smijeti odraditi povečanje od 100+% kako svi pvdije očekuju.
[/quote]
Jesi ti zdrav,sta treba to da znaci——— NECE SMJETI????????? Neko joj zabranijo,hahahahaha svasta ovde mozes procitat.


pazi prodaju, pa nemožeš vjerovat to se sad iskrcavaju i svi koji su uazili na 37 i 38 kn!!

Ovo su igre veliki igraca,nemojte nasjedat na njih,zar vam je bitno trenutno sada jeli 42 ili 44, gledajte malo duze,sad se krcaju tajkuni i izazivaju vas da im prodate sto vecu kolicinu.




Igrice na INGR, plete se mreža, na otvaranju imamo školski primjer podizanja bolingera i zatim istovar kupljenoga po 44 [rolleyes]
To što je INGR uvrštena u top 10 možda nije najsretnije riješenje za dioničare jer je taj index politički, za pokazivanje, te bitno ograničava mogučnost kako snažnijeg rasta tako i pada dionice, možda dobro ulaganje za ziheraše koji su zadovoljni sa 15% godišnje.
Pogledajte samo društvo u koje su je stavili :ADRS, ERNT, HT, INA, ATPL, DLKV, KOEI…sve sami mrtvaci koji samo rade promet bez neke promijene
IGH, JDPL i INGR će ovim uvrštenjem biti bitno zakočene, jer taj index ne smije prenaglo odskočiti pa mislim da targeti od 100+kn u skorije vrijeme neće biti dostignuti, možda 2010 u ovo vrijeme.

Pa ove dionice iz indeksa sta nabrajs vec su dobrano gazile medvjede,pogledaj samo atpl,mislim da je 300% rasla, nebi ja potcijenjivao nikoga….
[/quote]
Da je ATPL i 800% narasla, kakve to veze ima kada INGR ulazi u taj klub sa cijenom od 44 kn?
Nije bitno što je bilo nego što može biti a ja vjerujem da INGR u skorije vrijeme baš zbog toga što u pon. ulazi u taj top 10 neće smijeti odraditi povečanje od 100+% kako svi pvdije očekuju.
[/quote]

A teško je nagađati, moguće da je i tako, ali neznam da li je to dovoljan razlog…Do sada je bila u
indexu isto pato nije utjecalo puno kad je index rastao na 2000, ona je ostala na index-u 1300,sad se može odgoditi obrnuto,a nemora tko zna…možda su u šumi [smiley]

da li vam je sad jasno? ne stavljaju se na bid da si ne podižu cijenu. kad se nakupi paničara počisti se uredno ask s par tisućica. pa vi liparite po asku prema dolje.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Najlikvidnija dionica na ZSE [cool],ovako nije bilo dugo duuuuuuugo.

Likvidnost impozantna za ova vremena, preslaže se danima već, vijest se očito sprema [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Hmmm, imam filing da je prodaja jako ojačala. može netko staviti prvih 10 naloga K/P?



pazi prodaju, pa nemožeš vjerovat to se sad iskrcavaju i svi koji su uazili na 37 i 38 kn!!

Ovo su igre veliki igraca,nemojte nasjedat na njih,zar vam je bitno trenutno sada jeli 42 ili 44, gledajte malo duze,sad se krcaju tajkuni i izazivaju vas da im prodate sto vecu kolicinu.
[/quote]

A primamljivo bi bilo prodati, pa dokupiti na nize, al ako te iskusan trejder dočeka(a čini mi se da ih ne fali ovdje), možeš se hebati i lupati glavom od zid, bolje ostaviti nešto keša(e to treba znati i imati zivaca) ak se ima, za svaku razinu pa čekati niže,da umiriš savijest…ja tako nekako mislim, nemora značiti da je dobro…odo ja na kavu sada, dosta mi Vas je :), aj momci i cure uzivajte!!!

zna se da 90 % trejdera na kraju ispuši lovu i kupuje po većim cijenama i ustvari su baš oni koji dižu tržište nakon akumulacije……
ovdije će ga mnogi dizat i baš zato sam uvjeren u rast……
po meni je ingra odlična kupnja sve do 60-65 kn…
u svakom slučaju šišanja će biti uostalom kao i uvijek kako na padu (što smo vidjeli protekle dvije godine),
tako i na rastu.
živili….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

u zadnjem očitovanju uprave Ope. je izjavio da u vlas. strukturi Ingre 3000 malih dioničara…


u zadnjem očitovanju uprave Ope. je izjavio da u vlas. strukturi Ingre 3000 malih dioničara…

I?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Heheh,vidim svi se nakrcali,nema vise drukanja na pad,ajde super,ocekuje nas ugodni rast,kako stvari stoje…
pozdrav onima koji su cekali ingru na 30 kuna [lol]

Clear a path,I'm goin home !

New Report

Close