INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dokap neće propasti jer će veliki dobiti dio kolača da sudjeluju a vjerovatno štogod u džep pa i sada su imali povlaštenu informaciju i to su iskoristili u osobnu korist.

Pa tko će od malih sudjelovati pa nije nitko lud nešto kupovati po 80 ako može po 74 ????????

Dionica ako propadne dokap neće u ambis jer ako nešto vrjedi teško da će propasti i otići u ambis, a INGRA vrjedi ali ova muljaža prelazi sve granice dobrog ukusa.

Ne bi se štel mešat jer me dionica Ingre uopće ne zanima,ali samo jedna stvar za razmisliti.
Koja bi normalna kompanija radila dokapitalizaciju u ova vremena da nije u ogromnim problemima?
Meni to izgleda kao čin očajnika.
Bez obzira kako prođe dokap,zbog same činjenice da su se odlučili na to će cijena pasti.
Da sam ja mali dioničar ne bi mi palo na pamet sudjelovati u dokapu.
IMHO

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Ne bi se štel mešat jer me dionica Ingre uopće ne zanima,ali samo jedna stvar za razmisliti.
Koja bi normalna kompanija radila dokapitalizaciju u ova vremena da nije u ogromnim problemima?
Meni to izgleda kao čin očajnika.
Bez obzira kako prođe dokap,zbog same činjenice da su se odlučili na to će cijena pasti.
Da sam ja mali dioničar ne bi mi palo na pamet sudjelovati u dokapu.
IMHO

Mislim upravo obratno, ako im dokap ne prođe nikom ništa. Ako uspiju imaju cash koji je trenutno jako skup a sumnjam da nemaju ideju kako ga iskoristiti. Ili je već iskorišten 🙂


Da sam ja mali dioničar ne bi mi palo na pamet sudjelovati u dokapu.
IMHO

Naravno da nećeš platit nešto 80 kada možeš kupit po 74. Da je cijena na burzi viša itekako bi ti sudjelovao.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Ne bi se štel mešat jer me dionica Ingre uopće ne zanima,ali samo jedna stvar za razmisliti.
Koja bi normalna kompanija radila dokapitalizaciju u ova vremena da nije u ogromnim problemima?
Meni to izgleda kao čin očajnika.
Bez obzira kako prođe dokap,zbog same činjenice da su se odlučili na to će cijena pasti.
Da sam ja mali dioničar ne bi mi palo na pamet sudjelovati u dokapu.
IMHO

Rekoa sam si da neći više pisati ovđe…al…moram…koliko neinventivnosti…tj. koliko mračnih snaga…štitonoša…katastrofa…
…daj mi odgovorite…u situaciji kad IGH ne može dobiti od svog misterioznog partnera (da ne imenujem banku, a ne nekog "investitiora" kak tu trkeljaju) jer…nema love u bankama kad mr.šukica(aka glava) svaki mjesec posauga pola sredstava predviđenih za kreditiranje…
…kaj bi vi napravili…"propali" ili išli na dokap kod jedinih koji imaju sredstava…mirovinaca i dioničara…pa ljudi dragi…
…a kad sam prije mjesec dana pisao o Igh i dokap mislio sam na ovaj scenarij…samo neda banda iz igh…e to se pitajte zašto….

pozz, nem se više javljal

ljudi, kako ingra stoji s dividendom, odnosno kolika je bila dividenda prošle godine? unaprijed zahvaljujem na informacijama.

sutra je novi dan.

Ajme meni:
1. muljaza-nitko te nista ne sili, imas javni poziv-ako hoces kupi ako neces nemoras, i uprava je najveci dionicar pa tako muljaju i sebe, zar ne.
2. naravno da je bolje na berzi kupiti jeftinije nago u ponudi ali da li mozes kupiti 3,750,000 komada po ovoj cijeni??
3. Ponuda je prvo privatna a onda javna, ako 26% malih dionicara zainati onda moze doci bilo tko sastrane i kupiti .
4. Dajte molim vas citajte malo, nemojte rekla kazala, sve sto pisem je iz javnih dokumenata a svi su prelijeni nesto procitati.
Zato nam i je berza spekulativna do ibera

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Mislim da je kolega Blueman u pravu.


Ajme meni:
1. muljaza-nitko te nista ne sili, imas javni poziv-ako hoces kupi ako neces nemoras, i uprava je najveci dionicar pa tako muljaju i sebe, zar ne.
2. naravno da je bolje na berzi kupiti jeftinije nago u ponudi ali da li mozes kupiti 3,750,000 komada po ovoj cijeni??
3. Ponuda je prvo privatna a onda javna, ako 26% malih dionicara zainati onda moze doci bilo tko sastrane i kupiti .
4. Dajte molim vas citajte malo, nemojte rekla kazala, sve sto pisem je iz javnih dokumenata a svi su prelijeni nesto procitati.
Zato nam i je berza spekulativna do ibera


1. Tačno je da me nitko ne sili ali će izdavanjem novih dionica razvodniti ovih mojih 300 koje ja imam.

2.Da netko na burzi želi kupiti veću količinu pokazao bi bar malo interese za dionice a nebi svaki dan padala dole, ali očito to nitko ne želi a to da će veliki ići u dokap to je sigurno jer je njima prije svega važan njihov osobni interes koji je ovdje svakako uključen.

3.Da svakako će netko doći sa strane i platiti nešto 80 kuna a to isto može kupiti po 74 kako da ne.

4. Čitamo mi kolega, i nema tu ništa rekla kazala sve su to činjenice koje ja iznosim, to što vi pišete je iz javnih dokumenata samo mi objasnite kako to da su neki puno prije znali za dokap od nas malih.

I na kraju oćete vi sudjelovati u dokapu ja ne, a neću ni prodati ovo što imam jer mi je sada kasno.


Evo pritiska o kojem sam pisao.
Što rade ova dva naloga od 270 komada i 150 komada ispod 70 kuna na prodaji?
Ako je slijedeća prodaja na 74?
Rade pritisak na dolje,naravno.

ne neg hoce posto poto prodat

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


1. Tačno je da me nitko ne sili ali će izdavanjem novih dionica razvodniti ovih mojih 300 koje ja imam.

Hoće li ti ih razvodnit ako ponudi 150 kuna?
Možda ulazi strateški partner pa će ulaziti s najvećom cijenom?
A ako uđe imati će i presudnu ulogu u odlučivanju o novcima koje je uložio.



1. Tačno je da me nitko ne sili ali će izdavanjem novih dionica razvodniti ovih mojih 300 koje ja imam.

Hoće li ti ih razvodnit ako ponudi 150 kuna?
Možda ulazi strateški partner pa će ulaziti s najvećom cijenom?
A ako uđe imati će i presudnu ulogu u odlučivanju o novcima koje je uložio.
[/quote]
To je točno ali kolega već se zna cjena po kojoj ide to je 80 kuna.

Znam da će neki reći da nagađam ali to je informacija s kojom svi barataju i koja je 99% tačna.

ne znam samo sto hanfa radi sa takvim informacijama a kao prijetili se od N.G. [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Idemo malo računati. Na svake dvije dionice može se upisati jedna nova. Veliki dioničari će svakako ići u dokap jer su ga dogovorili sa upravom i taj dokap će im poslužiti za smanjenje prosjeka. Ako je prosjek ulaza mirovinca 100,00 kuna, to znači da će nakon dokapa po minimalnih 50,00 kuna njegov prosjek biti 83,33 kune. Pošto su prosjeci njihovih ulaza puno veći od 100,00 kuna nakon dokapa očekujem lagano dizanje cijene prema 100,00 kn. Inače mislim da cijena u dokapu neće biti manja od 70,00 kuna.


ne znam samo sto hanfa radi sa takvim informacijama a kao prijetili se od N.G. [lol]

Hanka je prevrtljiva ženska.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close