INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


….ako si član i nisi zadovoljan – lipo se ispišeš…..

Može li molim uputa kako
Zahvaljujem
[/quote]

pa valjada kako si se učlanio….. ja sam preko maila se učlanio….



….ako si član i nisi zadovoljan – lipo se ispišeš…..

Može li molim uputa kako
Zahvaljujem
[/quote]

pa valjada kako si se učlanio….. ja sam preko maila se učlanio….
[/quote]
Nadam se da je kolega zadovoljan preciznim i vrlo pametnim uputama.

Ona će vam postojati minimalno do 2032. godine, bez da dogovori iti jedan posao.
Svrha postojanja je arena Zagreb i novac od najma arena gradu zagrebu.

ovdje je pitanje,ako se bude gradio stadion Dinama,ili čak stadion za repku,da li bi ingra mogla upast kao koperant..kaže Bandić da još samo fali pečat..dakle blizu smo realizacije tog projekta..a ni Dinamo nikad nije imao više novca..


ovdje je pitanje,ako se bude gradio stadion Dinama,ili čak stadion za repku,da li bi ingra mogla upast kao koperant..kaže Bandić da još samo fali pečat..dakle blizu smo realizacije tog projekta..a ni Dinamo nikad nije imao više novca..

koju to operativu ima ingra da bi mogla graditi tako nešto? koje reference ima zadnjih 5 godina za gradnju takvih objekata? smiješno…



ovdje je pitanje,ako se bude gradio stadion Dinama,ili čak stadion za repku,da li bi ingra mogla upast kao koperant..kaže Bandić da još samo fali pečat..dakle blizu smo realizacije tog projekta..a ni Dinamo nikad nije imao više novca..

koju to operativu ima ingra da bi mogla graditi tako nešto? koje reference ima zadnjih 5 godina za gradnju takvih objekata? smiješno…
[/quote]
Persuric
Bilo bi dobro da nam se prestavite, sigurno ste upućeni u stručnost ingre pošto pišete ovakve zaključke. Eto ja vas molim da činjenicama potvrdite vaše riječi. Bez naklapanja.

Koje reference Ingra ima? Gradila Poljud, Arenu Zagreb… Nastavi niz….

Kinezi financiraju izgradnju bolnica po hrvatskoj, a nisu li oni u nekom dealu sa Ingrom

u svakom slučaju neko pegla cijenu od 3.5-4.5 i lagano nadokupljuje ..čim mu se ne žuri,znači još neko vrijeme će tavorit na ovim razinama..a i ingra je rapidno smanjila dug,kad otplati sav dug ostaje joj arena..to je garant da firma neće u stečaj..price/book 0.45..kapital i rezerve veće od dalekovoda,a dalekovod 3 puta skuplji..hm..

Namjerno se ovdje ruši cijenu dok sve drugo raste zadnjih dana.


u svakom slučaju neko pegla cijenu od 3.5-4.5 i lagano nadokupljuje ..čim mu se ne žuri,znači još neko vrijeme će tavorit na ovim razinama..a i ingra je rapidno smanjila dug,kad otplati sav dug ostaje joj arena..to je garant da firma neće u stečaj..price/book 0.45..kapital i rezerve veće od dalekovoda,a dalekovod 3 puta skuplji..hm..

29. AUHR-R-A 1,05
30. ATPL-R-A 1,04
31. JNAF-R-A 1,04
32. ZABA-R-A 1,04
33. MDKA-R-A 1,03
34. HTPK-R-A 1,02
35. PBZ-R-A 0,95
36. ADRS-P-A 0,93
37. ADPL-R-A 0,86
38. LKRI-R-A 0,83
39. VIRO-R-A 0,8
40. CROS-R-A 0,79
41. CROS-P-A 0,78
42. KOEI-R-A 0,75
43. IKBA-R-A 0,66
44. JDRN-R-B 0,62
45. LPLH-R-A 0,59
46. HPB-R-A 0,47
47. SLRS-R-A 0,47
48. INGR-R-A 0,45
49. TPNG-R-A 0,44
50. VLEN-R-B 0,42
51. SAPN-R-A 0,42
52. LKPC-R-A 0,42
53. VART-R-1 0,41
54. IPKK-R-A 0,27

Ne vidim baš koga bi to oni trebali preskočiti iznad sebe…

Mislim da ne postoji dionica s ovoliko utopista aka neutemeljenih optimista

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

u najgorem slučaju bez ijednog posla,ako Zagreb odluči jednostrano prekinuti ugovor mora isplatiti 600 milijuna kuna ingri jednokratno,ako je neto financijski dug 475 milja,onda po takvom scenariju ingri ostaje 125 milja,kad se to podijeli sa brojem dionica dolazimo do 9,30 kn po dionici..u drugom slučaju ako se ingra kao do sada bude držala sa par milja plus ili minus godišnje,do 2036 e godine grad Zagreb će ingri isplatiti 770 milja kuna,ako od tog iznosa oduzmemo neto dug koji je 475 milja,dolazimo do cifre od 300 milijuna kuna,podijeljeno sa brojem dionica,to je 22 kn po dionici,dakle to je da u ovih 17 godina ne dobiju niti jedan posao..ako Ingra uspije srediti jamstva refinanciranjem duga,mogli bi od iduće godine i počet dobijat poslove,a poslova ima,jer je priliv iz eu fondova nikad veći,plus stadion”’??IMA LI KO KAKVU DIGRESIJU?

New Report

Close