INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa danas još nijedna transakcija. Očito je [color=blue]plavi [/color]na godišnjem.


Što se tiče logike stvari vrlo rado bih se upustio u diskusiju s vama, međutim ne u slučaju kad nije zadovoljen minimum kulture u komunikaciji..

Ne znam odnosi li se ova tvrdnja a moj komentar,
Ako zadovoljavanje minimuma kulture ophođenja znači upozoravanje na neznanje odnosno nerazumijevanje tematike, onda molim lijepo da mi oprostite.
Ipak bih htio sagledati Vašu “logiku” kada je u pitanju “development”, u smislu koje to Vi tvrdite.

Plavi, ovo je kolega napisao na temi OPORAVAK BURZE
TI SI SE ČUDIO O KAKVIM GUBICIMA INST.ULAGAČA PRIČAM NEKI DAN, ALI OČITO DA IZVORI NISU LAGALI……..

04.04.2008. 10:21
budd
Par činjenica o našim fond menadžerima :
SVI dionički fondovi i svi mješoviti fondovi su u minusu unatrag 12 mjeseci. SVIIII!!!!!!!!!!!!!!!
SVI obvezni mirovinski fondovi su u minusu unatrag 12 mjeseci. SVIIIIII

Matrix90 , jesi ti promijenio lik pa pišeš pod Q11 …………..vidim, spominješ nizak nivo komunikacije…
pa sam se podsjetila na tvoje opširne i kvalitetne napise o Ingri ……… ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nema sada nikoga, ovu temu bi trebalo zatvoriti budući su nestali svi oni koji su drukali i napadali svakakvim sredstvima sve one koji bi i pokušali spomenuti da ovo ne vrijedi 60 000 kuna.
Još se dobro sjećam onih koji su dokupljivali po 43 000 i hvali se da je to nevjerovatno i koja im je to budala prodala po tim cijenama sada tih nema da iznesu argumente da kažu zašto je cijena ovakva i zašto još mjesecima neće gore, nije im bilo dovoljno niti to što je Openhajm prodao dobar dio svoga udjela onim naivčinama iz AZ kojima je sada i po ovim cijenama skupo.
Ovo je neka realna cijena i to svakome treba biti jasno ne samo ovo već i sve ostale dionice na našem tržištu su stvarno bile precijenjene i ja sada opasno razmišljam da uđem u INGRU jer nekako imam vijeru dabi ovo ipak moglo gore prije ostalih dionica jer počiva na dosta zdravim temeljima a i uprava je prilično sposobna.
Danas sam mislio kupiti ali nisam ipak ću sačekati idući tjedan pa makar je morao i skuplje platiti.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Matrix90 , jesi ti promijenio lik pa pišeš pod Q11 …………..vidim, spominješ nizak nivo komunikacije… pa sam se podsjetila na tvoje opširne i kvalitetne napise o Ingri ……… ?

Zašto bi mijenjao nick?


Ovo je neka realna cijena i to svakome treba biti jasno ne samo ovo već i sve ostale dionice na našem tržištu su stvarno bile precijenjene .

metoda?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

sampras:

Ovo je neka realna cijena i to svakome treba biti jasno ne samo ovo već i sve ostale dionice na našem tržištu su stvarno bile precijenjene .

metoda?

DCM?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


vipy: ” sampras: ” Ovo je neka realna cijena i to svakome treba biti jasno ne samo ovo već i sve ostale dionice na našem tržištu su stvarno bile precijenjene . ” metoda? ” DCM?

ajde da je vidimo!

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

sampras:

Ovo je neka realna cijena i to svakome treba biti jasno ne samo ovo već i sve ostale dionice na našem tržištu su stvarno bile precijenjene .

metoda?


Nešto vrijedi onoliko koliko je netko spreman za njega platiti, to ti je najpouzdanija metodo koja nikada ne omane.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

deimos:

vipy: ” sampras: ” Ovo je neka realna cijena i to svakome treba biti jasno ne samo ovo već i sve ostale dionice na našem tržištu su stvarno bile precijenjene . ” metoda? ” DCM?

ajde da je vidimo!

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=582&pg=454&#post341085

post od kolege karoja…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


vipy: ” sampras: ” Ovo je neka realna cijena i to svakome treba biti jasno ne samo ovo već i sve ostale dionice na našem tržištu su stvarno bile precijenjene . ” metoda? ” Nešto vrijedi onoliko koliko je netko spreman za njega platiti, to ti je najpouzdanija metodo koja nikada ne omane.

sampras postoji razlika od necega sto se zove Intinrisic value i market value,
brkas 2 pojma.

@ deimos,
ja bih volio vidjeti kako izgleda DCF (dcm) metoda na ingri,,,,

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close