INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Mislim da to još može niže….Realni sektor tek čeka pravu krizu

KOLIKO NIŽE? [undecid]
[/quote]
realni sektor čeka da padne negdje atomska bomba , mozda ?!?!*??!!

IGH još nije platio Zagrepčanku, Ingra ponovno u igri?

Vijest postaje tim zanimljivija, što je danas i prvi radni dan nakon isteka roka za isplatu zemljišta bivše tvornice ‘Zagrepčanka’, koji je službeno bio 22. studenog, a iz kompanije nije potvrđeno kako je iznos od 45,6 milijuna eura uplaćen.

U IGH-u danas tijekom dana nije bilo moguće dobiti službeni komentar, a SEEbiz neslužbeno doznaje kako je istina da IGH ima problema s financiranjem zemljišta zbog suženja kreditiranja banaka, uzrokovanog bankarskom krizom, međutim vjeruju da će se situacija riješiti u narednim danima.

Uprava Zagrebačkog holdinga izvijestila je, ipak, kako IGH nije u ugovorenom roku uplatio novac za zemljište bivše tvrtke ‘Zagrepčanke’.

Napominju da će nakon što obave razgovor s predstavnicima IGH, a polezeći od odredbi potpisanog ugovora, Uprava Holdinga donijeti odluku o daljnjem postupanju u tom slučaju.

Konkurentska Ingra također je suzdržana u komentarima.

‘ Još uvijek smo zainteresirani za taj projekt, međutim treba pričekati kako će završiti pregovori IGH i Zagrebačkog Holdinga. Tek kada vidimo što će se dogoditi, možemo razmišljati o pregovorima s Holdingom o aktivnijem angažmanu Ingre na ovom projektu’, rekao je za SEEbiz, Danko Deban zadužen za odnose s javnošću.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/igh-jos-nije-platio-zagrepcanku%2c-ingra-ponovno-u-igri%3f,30944.html

jučer je bilo presmiješno vidjeti bandića kako priča da je IGH još uvijek u igri ,a na glavi kaciga ,a na kacigi piše INGRA.

it’s a sign 🙂

Good artists copy. Great artists steal.

EKSKLUZIVNO
Mišković jučer u PBZ-u tražio kredit za Zagrepčanku

http://www.seebiz.eu/hr/komentari/miskovic-jucer-u-pbz-u-trazio-kredit-za-zagrepcanku,30982.html

i malo o INGRI u svemu
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/igh-jos-nije-platio-zagrepcanku%2c-ingra-ponovno-u-igri%3f,30944.html

kako se nakalemio dasa na ask s 1425kom i istodobno kupuje na bidu s 400kom. joj.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


kako se nakalemio dasa na ask s 1425kom i istodobno kupuje na bidu s 400kom. joj.

Moš mislit. Ovo je balon koji se još itekako mora ispuhati. Kao i IGH. Cijelo tržište je vraćeno na početak 2006 odnosno sredina/kraj 2005 a IGH i Ingra su još debelo u 2007. Uz sve gafove koji se događaju oko te dvije firme prostora za pad itekako ima. I dogoditi će se vjerojatno.



kako se nakalemio dasa na ask s 1425kom i istodobno kupuje na bidu s 400kom. joj.

Moš mislit. Ovo je balon koji se još itekako mora ispuhati. Kao i IGH. Cijelo tržište je vraćeno na početak 2006 odnosno sredina/kraj 2005 a IGH i Ingra su još debelo u 2007. Uz sve gafove koji se događaju oko te dvije firme prostora za pad itekako ima. I dogoditi će se vjerojatno.
[/quote]

Ima tu prostora itekako za daljnji pad, čak i slobodnim stilom, mnogi bi se mogli naći zatečenim.

i sad je ovo normalno
sad je i ingra pocela pucat na malim prometima 🙁

Good artists copy. Great artists steal.



kako se nakalemio dasa na ask s 1425kom i istodobno kupuje na bidu s 400kom. joj.

Moš mislit. Ovo je balon koji se još itekako mora ispuhati. Kao i IGH. Cijelo tržište je vraćeno na početak 2006 odnosno sredina/kraj 2005 a IGH i Ingra su još debelo u 2007. Uz sve gafove koji se događaju oko te dvije firme prostora za pad itekako ima. I dogoditi će se vjerojatno.
[/quote]




kako se nakalemio dasa na ask s 1425kom i istodobno kupuje na bidu s 400kom. joj.

Moš mislit. Ovo je balon koji se još itekako mora ispuhati. Kao i IGH. Cijelo tržište je vraćeno na početak 2006 odnosno sredina/kraj 2005 a IGH i Ingra su još debelo u 2007. Uz sve gafove koji se događaju oko te dvije firme prostora za pad itekako ima. I dogoditi će se vjerojatno.
[/quote]

Ima tu prostora itekako za daljnji pad, čak i slobodnim stilom, mnogi bi se mogli naći zatečenim.

[/quote]

[lol] [lol] Sad su svi pametni ko Sanader ljetos kad je rekao da nema više jeftinih energenata i "analitičari" koji su tvrdili da je pitanje dana kada će nafta na 200$ [lol] [lol]

na ingr-ra danas liparenje a do petka kad krene panika bit ce daj sta das…..vec vidjeno tisucu puta…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Držim te za riječ

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


molim, i drugi put [lol]
ma opičio bih sad 1 i sebi zbog dokupa na 95 kn ali ne mogu pa budi ljubazan i zvekni ti 1
INGR nam je u blokadi, sad si razmišljam da opalim po bidu sa svime što imam čim se odblokira i zatim se postavim na 65-70 kn na kupnju [embarass]

Pričekaj pa to uradi sutra kada će malo porasti! Barem ćeš biti u manjem minusu, a svejedno će dalje padati!!! To ti je moj savjet! Pozdrav



molim, i drugi put [lol]
ma opičio bih sad 1 i sebi zbog dokupa na 95 kn ali ne mogu pa budi ljubazan i zvekni ti 1
INGR nam je u blokadi, sad si razmišljam da opalim po bidu sa svime što imam čim se odblokira i zatim se postavim na 65-70 kn na kupnju [embarass]

hm….. maximum 50 kuma
[/quote]
Da, ali tek poslije Nove godine!

danas je dan smrti tzv tržišta kapitala a ingra je samo jedan od žrtava
sve to možemo zahvaliti našoj državici koja izvlači pare preko tk
a sve smo im to mi dopustili

svi smo se ponekad zanijeli stavili neki suludi niski il visoki target s pokojim neuritičnim targetom al ovo sad vec prelazi granice normalnoga

sretno nam svima otvaraju se vrata pakla

Postanite Eu-robovi



Probati ću za 10000 kn kupiti 300 dionica INGR. To nisam niti sanjati mogao

to ćeš samo sanjati…
[/quote]

zašto si takosiguran u to ?
sve je moguće ovih dana.
meni se sve više ćini da čemo po onoj staroj
"Ab ovo"

Good artists copy. Great artists steal.




Probati ću za 10000 kn kupiti 300 dionica INGR. To nisam niti sanjati mogao

to ćeš samo sanjati…
[/quote]

zašto si takosiguran u to ?
sve je moguće ovih dana.
meni se sve više ćini da čemo po onoj staroj
"Ab ovo"

[/quote]
sve je moguče
ja ne vidim ovome kraj??????!!!!!!!

New Report

Close