INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Heh morao sam se i ja jutros opet ukrcat, nadruko me Von Braun, thx [thumbsup]


Jaooo…
Pa kud Ingru.
Zaista zao mi je jako mi je zao…


Jedino se to moglo utržit u većim količinama[bye]


blueman: ” Jaooo… Pa kud Ingru. Zaista zao mi je jako mi je zao… ” Jedino se to moglo utržit u većim količinama[bye]

A jao, nemas par paketa HT-a za crne dane??
Ja sam imao 9 paketa HT-a koja sam lagano prodavao i uzimao u padu INGRA.
JOs mi je ostalo , 4 komada , tek tolko da dividendu uberem

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ides:

blueman: ” Jaooo… Pa kud Ingru. Zaista zao mi je jako mi je zao… ” Jedino se to moglo utržit u većim količinama[bye]

A jao, nemas par paketa HT-a za crne dane??
Ja sam imao 9 paketa HT-a koja sam lagano prodavao i uzimao u padu INGRA.
JOs mi je ostalo , 4 komada , tek tolko da dividendu uberem


Slabo sam ja u HT-u, samo 2 paketica. Hebi ga, al vraticu se ja na 40 komada INGRE kad-tad.

imam ingru, držim ingru i ne misli još prodavat
da je cijena od 60k bila realna s tadašnjim poslovima, nije
ali da je na 40k podcjenjena, mislim da je
sutra bi trebali bit pametniji
nisu mali danas skidali 56 komada odjednom

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

Nisu danas mali uopce skidali meni se cini.MAli mogu napraviti eventualno 3 milje prometa, puno sam i rekao.
Znaci minimum 6 milja su fondovi krcali..
Jeftino, jako jeftino.

Sutra ide preko 45 ziher.
TAj sastanak nije brezveze..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

i ja se danas nakrco ko zivotinja, bumo vidli kroz 2 tjedna kaj bu bilo[thumbsup]

IDEMO AP AP


i ja se danas nakrco ko zivotinja, bumo vidli kroz 2 tjedna kaj bu bilo[thumbsup]

Vidim Todine dionice su van trenda. Građevinari rules…[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


INSAJD: ” i ja se danas nakrco ko zivotinja, bumo vidli kroz 2 tjedna kaj bu bilo[thumbsup] ” Vidim Todine dionice su van trenda. Građevinari rules…[thumbsup]

a ne ne ne , ja nisam izdajica, niti jednu todinu nisam prodao, recimo da je stigla “nova lova”[lol]

IDEMO AP AP

Slavonski Brod: Bio Adria gradit će tvornicu biodizela

SLAVONSKI BROD, 21. veljače 2008. (Hina) – Bio Adria, tvrtka kći zagrebačke Ingre, gradit će u Luci Brod u Slavonskome Brodu najveću tvornicu bio dizela u nas s godišnjom proizvodnjom od 150 tisuća tona, a ugovor o korištenju 94 tisuće četvornih metara lučkog zemljišta s pravom gradnje s predsjednikom uprave Luke Brod Marijanom Jurićem potpisao je danas voditelj projekta Rajko Vučković.

No respect

Nevjerojatno, ali čim se na ovoj temi pojave dežurni pljuvači uvijek nezaustavljivo grabimo prema gore…Šteta dečki kaj se prije niste javili…
Strpljivima koji nisu prodavali..čestitam
Trejderima također čestitam…ali na hrabrosti
Novopečenim ulagačima na ovoj dionici čestitam na pravoj odluci….A sad…IDEMO DALJE…[thumbsup]

Vidim da ce nam biti zanimljivo slijedecih tjedana na ovoj temi [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close