INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nathan47: ” blueman: ” 385 01 878 3221, Kucni 22393 Ili utipkaj u svoj mobitel N-e-m-a-m l-o-v-e z-a 1 I-N-g-r-u ” Hehe vidis plavi kak blueman ima smisla za humor, al da moram birat izmedju vas dvojce ja bih ipak radje odabrao tebe za frenda… ipak si ti njemu uvalio svoje preskupe dionice INGRE, a ne obrnuto… dakle ti imas pare a on smisla za humor… svi znamo ko je u toj situaciji favorit [thumbsup] ” Ma daj uvalio sam mu samo par komada, to mi je škola. Uvalio bi ja puno više, imao sam nos, ali sam sentimentalno previše vezan za Ingru , a to nije dobro (sentiment kod ulaganja )

Nisi mi uvalio.
Meni vrijedi puno vise i od 53000
Naravno mogao sam i jeftinije ali za INGRU me najmanje strah bilo i po 53 i po 36.
Kolko ja znam niti plavi nije kupovao po 36 vec iznad 40 kada je pocela padati.

Uglavnom da ne duljimo, iznad 40 K se vec skupio poprilican broj dijonica.
na 55 i 60K se tuklu muski-milijunski.
Onda mavrovo nije bilo u igri..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


nathan47: ” plavi: ” Ma daj uvalio sam mu samo par komada, to mi je škola. Uvalio bi ja puno više, imao sam nos, ali sam sentimentalno previše vezan za Ingru , a to nije dobro (sentiment kod ulaganja ) ” Eh da, dobar izbor rijeci – “uvalio”, covjek bi rekao kako o njoj pises da si mu je – “poklonio”… al siguran sam da blueman to cijeni, tja i ja bih mu rado izvan burze poklonio koju po 65.000 kuna, ak je zainteresiran [thumbsup] ” Uvalio zbog sadašnje cijene , šta je , realno po meni vrijedi trenutno preko 70 000-80 000 usporedi fundamente sa sektorom, a nakon petka ..bumo vidli. [wink]

Vise, tesko je INGRU sa peer grupom usporedjivati..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

osnove ulaganja kažu da cijena dionice firme koja ide u akviziciju pada, a ne raste kad se pozivaš na to! [lol]

Unazad godinu INGRa rasla 98%, i od ATH smo trenutno -33%. (60-62k kuna)

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Odlicno djecki, kaj kazete da mi doznacite pare, kad vama to vrijedi toliko vise pa vam ja fino isti dan prek javnog biljeznika prodam ono kaj sam kupio po 40k i kusur (do kraja dana vjerojatno i ispod 40k), za recimo 72k (10 posto popusta od 80k ipak smo frendovi)… sta kazete, ak to nije dobar dil onda ne znam kaj je!

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Postao si vrlo neozbiljan, bolje je prekinuti raspravu.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Postao si vrlo neozbiljan, bolje je prekinuti raspravu.

Tek si to sad shvatio.[shocked]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Odlicno djecki, kaj kazete da mi doznacite pare, kad vama to vrijedi toliko vise pa vam ja fino isti dan prek javnog biljeznika prodam ono kaj sam kupio po 40k i kusur (do kraja dana vjerojatno i ispod 40k), za recimo 72k (10 posto popusta od 80k ipak smo frendovi)… sta kazete, ak to nije dobar dil onda ne znam kaj je!

a sa kojim datumom je isplata novca?


Postao si vrlo neozbiljan, bolje je prekinuti raspravu.

Sva sreca pa je trziste vrlo ozbiljno i shvaca da INGR ne vrijedi kolko crno ispod nokta… prodaje ko salate, kupnja po sumama i gorama… nadam se da ste spremili naloge ispod 40k, cini mi se da ce biti “jeftine” kupnje [thumbsup]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

nathane ti ne shvaćaš poantu burze!

poanta je zaradit!

od kupovne cijene A prodati po kupovnoj cijeni B!

faktori A i B su u priči irelevantni, bitan je % profita!

amen!

p.s. a ko ima manjeg većeg i ko bolje kuži fundamente, tehničku i ostalo zahebi, psihologija i marketing je možda i puno bitniji dio od prvonavedenog


plavi: ” Postao si vrlo neozbiljan, bolje je prekinuti raspravu. ” Sva sreca pa je trziste vrlo ozbiljno i shvaca da INGR ne vrijedi kolko crno ispod nokta… prodaje ko salate, kupnja po sumama i gorama… nadam se da ste spremili naloge ispod 40k, cini mi se da ce biti “jeftine” kupnje [thumbsup]

Sad si već počeo govoriti neistine gdje ti vidiš prodaje ko salate, pa kupnja je trenutno jača, bez obzira na veliki rsr danas:

Kupnja

41.601,00 1
41.600,00 2
41.512,00 1
41.506,00 1
41.502,00 2
41.501,00 5
41.500,00 1
41.031,00 3
41.010,01 1
41.010,00 2

Prodaja:

42.460,00 3
42.470,00 1
42.480,00 3
42.750,00 1
42.770,00 3
42.799,00 3
42.800,00 2
42.898,00 1
42.899,00 2
42.950,00 1

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Jao Nathane47, pa što si tako nabrijan?[smiley]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close