INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

12g u Ernt, bio u 5 zemalja na usavršavanju…,

Gospodin Ante Armada, školovan, mlad, iskusan, pošten, obiteljski čovjek na skupštini bio sa 7% glasova i zaslužno prestavlja tih 7% u NO.

Palac gore i  naprijed Ante!

Krecu novi poslovi, trazi se novi kadar:

https://www.moj-posao.net/Posao/500374/Projektni-manager-projekata-obnovljivih-izvora-energije-suncane-elektrane-mz/

Stvarno čudno da je ovoliko poraslo samo zbog izbora novog člana nadzornog odbora??

Pa to baš i nije nešto bitno.

O čemu ti. Kakav izbor? Član nadzornog kupio dionice a vijest je stigla nakon zatvaranja burze u petak. I čudo je da danas nema trgovanja i da poraste barem 10%.

Budući da se tu spominjao životopis i reference, pomislio sam da je došlo do promjene u NO.

Sad vidim da je kupio tih 5.000 kom, pa to on kupi od jedne plaće.

I da je zbog toga cijena skočila???

A koji bitniji razlog postoji?

Tko zna bolje od njega da li će i kad će Ingra dobiti posao.?

lojtra, 23.11.2020. u 13:12

O čemu ti. Kakav izbor? Član nadzornog kupio dionice a vijest je stigla nakon zatvaranja burze u petak. I čudo je da danas nema trgovanja i da poraste barem 10%.

Kakva vijest, takva i današnja cijena. Meni ovo i dalje izgleda kao navlakuša, sve dok ne dođe objava o dobivenom poslu. Ove zadnje transakcije rukovoditelja su totalna sića i totalno nebito, a isto tako i znak da u skorije vrijeme neće biti cjenovno osjetljivih vijesti. Sve u svemu, malo je zanimljivije. Čitajući komentare neki su se vratili unutra, neki izašli, tko će zaraditi ili izgubiti, vidjeti ćemo. Glück auf

Da je kupio 50.000 komada i donekle, ali 5.000 je stvarno zanemarivo.

Traži se project manager za obnovljive izvore energije,konkretno sučane elektrane. Miriše mi na cjelovitu obnovu grada Zagreba.

Mene samo čudi što mali dioničari ne prepoznaju situaciju oko ove firme.

Bit će ogromna šteta za pojedine dioničare nakon što kasno shvate da su falili.

Sve se promjenilo u vezi Ingre, apsolutno sve!

Ne nagovaram nikoga na kupnju ili na prodaju.

Zašto je ovo stopirano? Kakav je nalog bio?

Dlkv i IGH se ne miču s mjesta, tako da se ni ovdje ne može očekivati čudo.

Čudo ne ali 9 kn danas je realno. Čudo bi bilo 20 kn danas. A na burzi često ima čuda i pozitivnih i negativnih. Sad smo puno bliže pozitivnom.

Prekjučer vam je cijena bila već 8,40 a sad još možete kupiti po 8,35. Samo čekajte…

New Report

Close