INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da se nije dogodio potres u Zagrebu mi ne bi znali što sa tih 10 milijardi eura.Jedino je izgledno da taj novac povuče građevina

ingracro, 28.05.2020. u 13:04

Da se nije dogodio potres u Zagrebu mi ne bi znali što sa tih 10 milijardi eura.Jedino je izgledno da taj novac povuče građevina

koje gluposti! taj novac je namijenjen oporavku cjelokupnog gospodarstva i očuvanju desetaka tisuća radnih mjesta, a ne da se grade vile i palače! pa ova kriza je hrvatskom proračunu izbila desetke milijardi kuna i država se zadužila desetke milijardi da sve ne propadne i ne stane ! to nije slobodan novac koji će država sad bacati iz helikoptera nego strogo namjenski!

ingracro, 28.05.2020. u 13:04

Da se nije dogodio potres u Zagrebu mi ne bi znali što sa tih 10 milijardi eura.Jedino je izgledno da taj novac povuče građevina

 

Rupa u proračunu i dug na rekordnoj razini od osnutka države zbog corona mjera vam nisu pali na pamet?

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Ti novci nisu za potres, već samo za gospodarstvo.

forumas., 28.05.2020. u 15:55

Ti novci nisu za potres, već samo za gospodarstvo.

Jasno da su ti novci za gospodarstvo.U koju kategoriju po vama spada građevina?Možda mislite na još koju milijardu za brodogradnju( ideja nije “davati svjež novac za stare probleme kompanija) 🙂

 

eto-mene, 28.05.2020. u 13:20

 





ingracro, 28.05.2020. u 13:04



 

Da se nije dogodio potres u Zagrebu mi ne bi znali što sa tih 10 milijardi eura.Jedino je izgledno da taj novac povuče građevina

 



 

koje gluposti! taj novac je namijenjen oporavku cjelokupnog gospodarstva i očuvanju desetaka tisuća radnih mjesta, a ne da se grade vile i palače! pa ova kriza je hrvatskom proračunu izbila desetke milijardi kuna i država se zadužila desetke milijardi da sve ne propadne i ne stane ! to nije slobodan novac koji će država sad bacati iz helikoptera nego strogo namjenski!

Gdje se spominju vile i palače?

 

Ono što će državama članicama potom trebati za povlačenje tog novca bit će projekti, ali i reforme. Nacionalne vlade će, naime, same predlagati projekte za investiranje…..
kako se čulo jučer u Europskom parlamentu, ideja nije “davati svjež novac za stare probleme kompanija”…….


ValueWalk, 28.05.2020. u 13:25

 





ingracro, 28.05.2020. u 13:04



 

Da se nije dogodio potres u Zagrebu mi ne bi znali što sa tih 10 milijardi eura.Jedino je izgledno da taj novac povuče građevina

 



 

 

Rupa u proračunu i dug na rekordnoj razini od osnutka države zbog corona mjera vam nisu pali na pamet?

Jasno piše da novac nije namjenjen za krpanje proračuna!!!!!!!

Ono što će državama članicama potom trebati za povlačenje tog novca bit će projekti, ali i reforme. Nacionalne vlade će, naime, same predlagati projekte za investiranje…..
kako se čulo jučer u Europskom parlamentu, ideja nije “davati svjež novac za stare probleme kompanija”…….

Ajmo sad par postova kmecanja od velikih dusebriznika na ovom forumu i pricanja kako je sve navlakusa i smiurija… nazalost oni jos nisu ni svjesni da je ovo tek  pocetak rasta…


cilj je da sve stupi na snagu 1. siječnja 2021., a sav novac iz Fonda  trebao bi se “iskrcati” u prve dvije godine sedmogodišnjeg proračuna. Komisija bi mogla smisliti premosnicu i požuriti isplatu dijela novca već u ovoj godini.


Koliko je naša vlada sposobna. neće ni uzeti taj novac a još je zalosnije da raste dionica od firme koja ništa ne radi a padaju od normalnih

Sigurno će sav taj novac dati Ingri,da imaju uhljebi od čega živjeti jer ništa ne rade.

Ako se ne varam, Ingra je bila na cca. ovim razinama pred 8-9 godina.

Možda stvarno dolaze bolji dani za ovu dionicu i dioničare…

Ignore: KressoM, delux

Pazite kaj nebu nastala Nova Ingra a staroj ostanu samo dugovi. Viđeno na masu dionica.Zadnji slučaj Agrokor.

@lojtra

jarane iz aviona se vidi da si prerano prodo na 5 kn pa sad kmečiš 🤣

ide ti ingra na 10-12 kn a ti gledaj kako raste

ako ju ne dignu preko 10 kn na ovom pozitivnom sentimentu onda ekipa ne zna posao 😉

New Report

Close