INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




@MEGIDO1

kada je zadnji dan eventualnog prihvaćanja ponude te u kojem potom roku ĐĐ treba objaviti izvješće/rezultat u svezi ponude preuzimanja?
Stvarno neznaš ili me zezaš?
[/quote]

Mislim da je ovaj forum ipak više ozbiljan, nego neozbiljan… shodno tome postavio sam ti i ozbiljno pitanje, pa molim odgovor ako istog znaš?



Zašto INGRA ne proda dio imovine Mavrova i skine blokade!
Kada su dali jamstvo to su tako uglavili.

a da možda prodaju stan u Moskvi… mislim ako istog mogu prodati…?
Ingra d.d. i ovisna društva
Konsolidirani financijski izvještaji
31. prosinca 2011. godine
Bilješke uz financijske izvještaje (nastavak)
37
Tijekom 2011. godine Grupa je na temelju kompenzacije s društvom Mavrovo Inženjering u svrhu
zatvaranja potraživanja s osnove dane pozajmice navedenom društvu, evidentirala stan s pripadajućim
zemljištem u ukupnom iznosu od 6.183 tisuće kuna, a isti se nalazi u Moskvi.
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/INGR-fin2011-1Y-REV-K-HR.pdf

[/quote]

Ma kompletna garancija je pokrivena imovinom Mavrova.
Omjer 1:1,5?





@MEGIDO1

kada je zadnji dan eventualnog prihvaćanja ponude te u kojem potom roku ĐĐ treba objaviti izvješće/rezultat u svezi ponude preuzimanja?
Stvarno neznaš ili me zezaš?
[/quote]

Mislim da je ovaj forum ipak više ozbiljan, nego neozbiljan… shodno tome postavio sam ti i ozbiljno pitanje, pa molim odgovor ako istog znaš?
[/quote]Znam odgovor. Mogu li ga reći onako paušalno ili mora biti argumentirano nekim linkom pouzdanog izvora?

neće uvijek biti ovako.

@ ZZtop
Jasno da je forum neozbiljan kad hrpa likova stvarne vlasnike INGRINIH dionica pokušava uvjeriti kako INGRA ništa ne valja i kako će propasti, a njih ko fol “ne zanima”. Pa maknite se ljudi s topica te ako imate neki pozitivan info dajte ga.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


@ ZZtop
Jasno da je forum neozbiljan kad hrpa likova stvarne vlasnike INGRINIH dionica pokušava uvjeriti kako INGRA ništa ne valja i kako će propasti, a njih ko fol "ne zanima". Pa maknite se ljudi s topica te ako imate neki pozitivan info dajte ga.

a ako imamo negativan info o ingri? to te ne zanima?

@S400
Mislim da je Gradu Zagreb zbog ovih novih današnjih vijesti, a radi Arene itekako u možebitnog interesa da Ingra možda propadne…

‘Gradu prijeti kolaps, i to zbog blokade Ministarstva financija’


a možda i država ima nekog interesa od toga…
Upitan što će se konkretno dogoditi ukoliko dođe do blokade računa, Kojić navodi da neće biti novca za plaće, isplate ugovora, javnu nabavu jer novca na računu Grad nema, pa će, kako bude dolazio, biti preusmjeravan u držani proračun…”
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/219611/Linic-Bandicu-blokira-racun-Kojic-nudi-ostavku.html

@ ZZtop
Aj mi molim te objasni kako je to nekome u interesu, ako INGRA propadne netko će kupit Arenu a državi obveze ostaju. Misliš sad kad je propala Credo banka da komitenti više ne plaćaju rate.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


@ ZZtop
Aj mi molim te objasni kako je to nekome u interesu, ako INGRA propadne netko će kupit Arenu a državi obveze ostaju. Misliš sad kad je propala Credo banka da komitenti više ne plaćaju rate.

Arenu će banke zaplijenit i dogovorit se sa državom za povoljnu cijenu, to se ovdje zbiva.

@ ingroman
Da baš će država sad bankama uplatit jedno pola milijarde kuna za Arenu, baš ste maštoviti u druku.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ovdje je 10 špekulanata na jednog vlasnika kako si samo međusobno stotke dijele
garant svaki ima po nekoliko nickova….

kasnije sljedi INGRA je super evo vam je po 12 kuna..[emo_vrtimise][emo_funta][emo_euro][emo_dolar]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Ovdje je 10 špekulanata na jednog vlasnika kako si samo međusobno stotke dijele
garant svaki ima po nekoliko nickova….

kasnije sljedi INGRA je super evo vam je po 12 kuna..[emo_vrtimise][emo_funta][emo_euro][emo_dolar]

pa neki dan si i ti drukao na pad, po čemu si ti onda bolji od njih??


Ovdje je 10 špekulanata na jednog vlasnika kako si samo međusobno stotke dijele
garant svaki ima po nekoliko nickova….

kasnije sljedi INGRA je super evo vam je po 12 kuna..[emo_vrtimise][emo_funta][emo_euro][emo_dolar]

Ako dođe na 12, treba čekati 120. [emo_smijesak]

New Report

Close