INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo nikad nije bilo normalno. Tu nema normalnih , uključujući i mene….ovo je blesavo …čudno
i nestvarno …..! Pa, što će im ili 95 % Ingre ili ništa !!!

KOliko je to dionica vani- kod malih investitora …..VIŠE ILI MANJE OD 5 % ?

Pa, to znači da i Igor mora prodati po toj cijeni, i gosp. Ludviger…i grupa AUTORA , znakovitog imena…

Kakve su to ucjene DDJH -a !?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Vi koji ostajete sa 5 % Vama sljedi skviz aut! [bye]

samo ako uspiju doći na 95%, a to nema šanse da uspiju! pa vidiš po postovima da im mi mali nećemo prodati, a mi držimo vjerojatno preko 20% pa neka onda skvizaju sami sebe [bye]
rađe ću ih zapalit (virtualno) nego dat za 6 kn

Smanjit će oni postotak a digniti cjenovnu ponudu, i tako smanjeni postotak ponude biti će uspješno sproveden, država će otkupiti arenu od đuke a đuka dokapitalizirati ingru kešom, dionica munjevito leti na 30-40 kuna te ju ja utopljavam na tim razinama…
To je moje predviđanje i nije nagovor na k/p iste

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

interesantno je koliko se vi, koji ste izasli, brinite o onima koji su i dalje u dionicama ingre. je li to prica o mojim i susjedovim kravama?

kad bi bilo tako kako vi iznosite, cijena ne bi sada bila preko 5 kn. onome koji ima malo soli u glavi jasno je da je ovdje vec sve unaprijed dogovoreno. cak je i poznati bloger pripomogao. kako da se djuro (odnosno njegovi dionicari) domognu sto jeftinije ingre…

i na kraju – jos jednom ono sto, izgleda, mnogi ne razumiju: djuro mora spasiti ingru. a da li to zapravo zeli uopce nije vazno. zbog toga ce prvo placati sve do 6 kn, a poslije ponude za preostali dio koliko bude trebalo.

disclaimer: ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju, vec je izraz osobnog misljenja

Nece oni smanjiti prag… prag i je postavljen tako visoko da se slucajno ne bi dogodilo da ponuda prode.
Svatko normalan bi rekao da je do 75%+1 dovoljno.
Sigurno ima vise od 5% dionica Ingre koje su pod razno raznim zalogima banaka i koje nece moguce biti dati u ponudu.

pricu oko praga 95% ne pusimo. trebala je posluziti da nas poplasi da dajemo budzasto. kad se bude pokupilo sto se moze, onda ce se prag, vidi vraga, odjednom smanjiti.

disclaimer: ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju, vec je izraz osobnog misljenja

@diadra
Bingo [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Nece oni smanjiti prag… prag i je postavljen tako visoko da se slucajno ne bi dogodilo da ponuda prode.
Svatko normalan bi rekao da je do 75%+1 dovoljno.
Sigurno ima vise od 5% dionica Ingre koje su pod razno raznim zalogima banaka i koje nece moguce biti dati u ponudu.

U slučaju da DDJH kupi 95% dionica, ostatak od 5% može prislino otkupiti od njihovih vlasnika po cjeni od 6kuna odnosno ima pravo napraviti squeez out, i tebe nitko nece pitati hoces ili neces prodati.

...

Ako je politička naredba onda nema tu oću-neću nego samo za koliko novaca

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

pogledajte samo kolike su kolicine na bidu! zar vam to ne govori koliko se zele jeftino domoci ingre?

disclaimer: ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju, vec je izraz osobnog misljenja

Evidentno je da su počeli kupovati sa strane promet je preveliki a i besmislen da bi mogli reći da ga radimo mi, smanjiti će oni prag, morat će…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


U slučaju da DDJH kupi 95% dionica, ostatak od 5% može prislino otkupiti od njihovih vlasnika po cjeni od 6kuna odnosno ima pravo napraviti squeez out, i tebe nitko nece pitati hoces ili neces prodati.

Ja bi prvi prodao po 6 🙂
Hocu reci, ponuda je napravljena tako da nema sanse da prode. Puno price ni za sto. Bas me zanima tko "je iskoristio" pozitivni val na burzi i iskrcao se.

New Report

Close