INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"A ovi što maštaju o cijeni od 100 kn, pa gospodo izračunajte tržišnu kapitalizaciju u tom slučaju i usporedite je s tržišnom kapitalizacijom iz 2007. Tek toliko od mene."

Frende ..prvo realno maštam o 25 …pa onda bum o 50 ….pa 100 za koju godinu …..

S400 @ evo jesmo..malo iznad 7 kn [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Nego, jel lijepo stoji u obavijesti da je riječ o poslu koji je (navodno) sklopljen prošle godine!
A kako su sve info ukontane u cijenu, nek mi netko objasni radi čega rast od 20%?

"Torpedo" ne laprdaj piše sa istim investitorom u iznosu od 56 milja eur-a, budi objektivan kad pišeš ovakve stvari


a svaki ce cas i vijest o odblokiranju racuna

A podjela onih 26 000 000 $ + 9 000 000 $ kamata, u beogradskoj JUMBES banci?


Vi što ste prodali, mogli ste i po 7,50 i više samo da niste požurili. Što kažete ???

MA neka frende…dobro je i ovako [smiley] kuna po kuna…palača [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Ingra se po menti treba izlistati na londonsku burzu, e onda bi vidjeli kako se trguje i gdje bi otišla dionica, a ne tu se mrcvari ispod 1 EUR-A


bravo uprava bravo ingra!!!!!!!!!! a tek dolazi naj veče izneneđenje; uživajte i nemojte se zaletiti samo za sitno!

DA, da bravo svi…i da…najveće iznenađenje tek slijedi [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

ovi što svim silama ocrnjuju INGRU bolje kupujte jer je više nečete vidjeti po ovim cijenama uskoro dvocifrena !!!!!! tek tada dolazi iznenađenje

ljep pozdrav INGRAŠI !!


To su projekti za vojsku u Alžiru, koji ste vi telci svaki dan drukate na pad a ne znate što govorite.

Alžir gradi kompletnu turističku infrastrukturu, Riviera Alegria. Jedina zemlja Sjeverne Afrike uz Lybiu koja nema značajnije turističke prihode a ima kilometarske pješćane plaže i toplu klimu. Ingra se tu u startu nametnula ,a ulaganja će zasigurno biti masivna u budućnosti.

fatboy @

Nego, jel lijepo stoji u obavijesti da je riječ o poslu koji je (navodno) sklopljen prošle godine!
A kako su sve info ukontane u cijenu, nek mi netko objasni radi čega rast od 20%?

"Torpedo" ne laprdaj piše sa istim investitorom u iznosu od 56 milja eur-a, budi objektivan kad pišeš ovakve stvari

Nego kolega, jel piše da je to novi posao ili da je dio toga od 56 mil? Sve ti piše, samo trebaš pročitat.

Postavili zid na 7 dok ne uzmu dovoljno i onda raketa.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ovo je kao neka poluinformacija. Zašto se neke stvari skrivaju u ugovoru?

New Report

Close