INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


karoje: ” Odlično, sad kad on prodaje započinje rasprodaja. U svakom slučaju DCM metoda pokazuje trenutnu vrijednost oko 12.536 kuna. S poštovanjem Karoje ” Zašto ste vi onda držali dionicu koja vrijedi 12.536 kuna do razine oko 50.000 kuna. Ili ovo pišete da bi ponovo kupovali.

…….naravno da piše iz tog razloga jer je prodo po 52 000 , a sad bi ponovno htio ući po 48 000…

Svakom je jasno da danas prodaju samo mali i to je gola činjenica.

Scio me nihil scire

ovo ce roknut ko kamen najkasnije u ljeto.. IMHO.. trenutno se nesto mora drzati visoko da ne bi fond totalno potonuo, al kad HT pocne rasti ovo ide dole..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

…. evo idiš da sam u pravu… već se sad nabidava na 49…..[proud]

Scio me nihil scire

Slijedi demantij one netočne vijesti koja je dobrim djelom prouzrokovala ovo.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Slijedi demantij one netočne vijesti koja je dobrim djelom prouzrokovala ovo.

Evo demantija, nadam se da će biti i na ZSE:

http://www.seebiz.eu/hr/burze/ingra-oppenheim-dionice-prodao-van-burze,3164.html

Ingra: Oppenheim dionice prodao van burze[cool]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

A ovi danas radnici koji su prodavali, jesu li oni prodavali van burze ???

Bogme dobro su prošli, kupili po 1600 a prodali za 50.000.

Dokapitalizacija po nominali.[bye]

S poštovanjem

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]

A evo i reakcije na burzi..[rolleyes]

Oni kojima je možda žao što su na temelju krive informacije i prodali svoje dionice imaju kontakt brojeve , pa se mogu požaliti:

http://www.seebiz.eu/hr/kontakt/

Imate tu telefone pa možete nazvati ako imate potrebu.[cry]

Vrijeme je da se jednom stane na kraj navlačenjima putem netočnih i neprovjerenih informacija.[angry] [angry]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


A evo i reakcije na burzi..[rolleyes]

Oni kojima je možda žao što su na temelju krive informacije i prodali svoje dionice imaju kontakt brojeve , pa se mogu požaliti:

http://www.seebiz.eu/hr/kontakt/

Imate tu telefone pa možete nazvati ako imate potrebu.[cry]

Vrijeme je da se jednom stane na kraj navlačenjima putem netočnih i neprovjerenih informacija.[angry] [angry]

Da mi je samo vidjet ulaz i izlaz novca za Oppenheima zadnjih 10-ak godina. Nije mogo’ dobit tolk’ko opcija pa da ga… Isto vrijedi za npr. Kostrenčića i ostale… mi liparimo, a oni više ne broje novčanice, već svežnjeve.

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!


A ovi danas radnici koji su prodavali, jesu li oni prodavali van burze ??? Bogme dobro su prošli, kupili po 1600 a prodali za 50.000. Dokapitalizacija po nominali.[bye] S poštovanjem Karoje

Radnici dobili po tržišnoj cijeni, sa lock up-om.
A trezor je prodao , dakle biti će lijepi izvanredni prihodi u godišnjem izvješću[kiss][kiss]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


A ovi danas radnici koji su prodavali, jesu li oni prodavali van burze ??? Bogme dobro su prošli, kupili po 1600 a prodali za 50.000. Dokapitalizacija po nominali.[bye] S poštovanjem Karoje

Kao dioničar INGRE ne mogu a da se nažost ne složim sa ovim .

Stalno se neko čudi , pa kak je sad neko prodal po 55 , po 53, po 51 , po 49 a ljudi kupili
po nominali, po 2000 , po 4000 ,pa i još početkom godine po 12 K .

Pa i da sad prodam po 51 , ulaz mi je prosječno 37400 od srpnja .

Može netko reći ovaj ima drtave ručice? Ma dajte

Openhaim prodaje 106 komada od kolko 3 tisuće i nešto ! Velka stvar !

Krivo sam rekao 106 od 5697 !

Možda treba za stan na Srebrnjaku !!


karoje: ” A ovi danas radnici koji su prodavali, jesu li oni prodavali van burze ??? Bogme dobro su prošli, kupili po 1600 a prodali za 50.000. Dokapitalizacija po nominali.[bye] S poštovanjem Karoje” Radnici dobili po tržišnoj cijeni, sa lock up-om. A trezor je prodao , dakle biti će lijepi izvanredni prihodi u godišnjem izvješću[kiss][kiss]

PArdon, financijski , a ne izvanredni.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close