INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nemojte nasjedati na malipulatore i lažove veliki majstori čute i rade —-zapamtite ovaj post ugovor samo što nije objavljen

Ja se sklonio ASK-a. Čini mi se da je došlo utisno. [wink]

klasično odbijanje po dugoročnoj liniji!!!!!!!!!!

Fondovi, Pazite da vas ovakav jedan iz mog iz AVATARA ne doceka kao Sirica i Djedovica!

pustite to drukanje s nepostojećim ugovorom, odgovorite zašto top10 panično rasprodaje Ingru i u krakto vrijeme je iskrcao na burzi preko 1.000.000 dionica???? a držali su dionice Ingre godinama?????
i to nije jedan prodavač nego njih bar 4 prodavaju!!!
ZAŠTO TOP10 RASPRODAJE????
[undecid]

@muhi
Zato što za prodaju nemoraju nitkome odgovarati a najmanje Vama kolega [yawn]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

@nešto ste žilavi,al ode ovo ovaj put ispod 3.50kn Lp

STFACA @ a oces kupit ispod 3.50 kad dodje ??? [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@pozitiva
odgovor je bez veze, samo da nešto napišeš…ne radi se tu o prodaji jednoga, nego njih pola rasprodaje i to sad odjednom…
ZAŠTO?????



Hvala jutrošnjim prodavačima. [kiss]

Ti ćeš biti prodavati sutra samo puno jeftinije tako da nemoj nikome zahvaljivati.
[/quote]

Prodano na 6,73.
Ali samo količina danas kupljena.
Stavljen nalog na kupnju ponovo na istu cijenu po kojoj je kupljeno.

Arbitraža kolege arbitraža [kiss]

Turion,
moggao/la bi se drugi put zeznuti….[lol] [lol] [lol]

@muhi
Po meni radi se o klasičnom preslagivanju portfelja velikih što se događa i na drugim likvidnim dionicama, razlika je što ingru veliki nemogu kupovati ispod 22 kune pa nitko u topu 10 ne nadokupljuje, ali postavlja se pitanje tko to guta tolike količine dionica primjerice jučer skoro 700tis dionica, dali smo mi mali koji smo 99%nas u minusu??? je jednim djelom smo i mi mali i to oni koji imaju još nešto keša za dokup i smanjivanje ulaza, ali morate priznati da se ovdje nešto sumljivo događa i pitanje je samo dali ćete biti unutra i plivati s njima ili nećete!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Još jučer sam napisao da će se posljednji obračun između "vjernika" i "nevjernika" odigravati u rasponu 6 – 6,50 i to i dalje vrijedi. Pošto je današnja prosječna cijena za sada 6,46 sve se odvija po planu i programu.
Po objavi posla cijena ide na 13,xx u kratkom roku, odnosno u par "teleportacija" kroz "čekiće". To je u stvari ona prošlogodišnja cijena kada je Ingra bila u daleko većim problemima. Dakle država ima nekih 3 milijarde kuna ušteđenih na ime kamata zbog očuvanja kreditnog rejtinga, a jedan dio toga bit će plasiran i u Ingru kroz HABOR. [cool]

New Report

Close