INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

proces botomiranja nakon dugo godina uvijek malo duze potraje ,zasad imamo dvostruko dno na 3kn . dvaput se lijepo odradilo od 3 do 4 pa i vise. jednostavno prodajni pritisak staje oko 3kn , cak i co. postuje razinu u lipu [emo_namigusa]
iskreno ,ja bi opet mezio po 3 kn [emo_plazi]
ps. imam ingr ,nije nagovor na k/p

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

04.09.2013 .04.09.2013
10.CAREK VLADIMIR (48433786704) 122.049 0,90Osnovni račun -14000
6.HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND (99318944138)300.192 2,22Skrb. račun-144830
stanje od jucer

CO nije prodao nista u ponedjeljak.

Valjda im je bila previsoka cijena. 😀

10.CAREK VLADIMIR (48433786704) 112.049 0,83 Osnovni rač-10000


CO nije prodao nista u ponedjeljak.

Valjda im je bila previsoka cijena. 😀

Treba njima Uskoka malo pod guzicu pa da vidiš šta bi sve isplivalo!
I onda kada se bune protiv prodaje – ma POKLONITI ih treba, …..
Kada bude dubinsko bit će tu velikih priča za novine!

interesantno, CO apstinirao u ponedjeljak…ili su završili ili su fulali target ali, u utorak je metlu do 4 kn netko odradio, ili oni ili carek…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Bilo bi zanimljivo vidjeti koja je realna vrijednost dionice Ingre s obzirom na stanje imovine, dugovanja i hipoteke. Da li se netko realno time bavio? Molim realno mišnjenje, pa nije cilj kupiti za 3 i prodati za 4. Preriskantno je, onda bolje kupiti HT-R-A ili ERNT-R-A i sigurno zaraditi jer tu nema greške ako znaš kako i kada.


proces botomiranja nakon dugo godina uvijek malo duze potraje ,zasad imamo dvostruko dno na 3kn . dvaput se lijepo odradilo od 3 do 4 pa i vise. jednostavno prodajni pritisak staje oko 3kn , cak i co. postuje razinu u lipu [emo_namigusa]
iskreno ,ja bi opet mezio po 3 kn [emo_plazi]
ps. imam ingr ,nije nagovor na k/p

…mislim da neće ovaj puta ispod 3,40

@sonjci
pod ovaj put… mislite na: prije ili poslije 26.09.2013. ?

Regionalni centar Zagreb
Klasa: UP – I/110/07/13-01/4000 Zagreb, dana 27.08.2013.
Ur. br: 04-06-13-4000-20
Nagodbeno vijeće HR01
Zagreb, Koturaška 43
Nagodbeno vijeće HR01 u sastavu Zvonimira Orešić Jaguljnjak kao predsjednik vijeća te Lidija Bosak i Anica Bujanić Djaković kao članovi vijeća, na temelju članka 52. Zakona o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi („Narodne novine“, broj 108/12, 144/12 i 81/13, u daljnjem tekstu Zakon)
objavljuje sljedeći
OGLAS O POZIVANJU VJEROVNIKA RADI SKLAPANJA
PREDSTEČAJNE NAGODBE
I. Dana 27.08.2013. otvoren je postupak predstečajne nagodbe nad dužnikom INGRA, dioničko društvo za izgradnju investicijskih objekata, uvoz, izvoz i zastupstva, OIB 14049708426, Alexandera
Von Humboldta 4b, Zagreb.
II. Pozivaju se vjerovnici, osim vjerovnika prioritetnih tražbina, da u roku od 30 dana od objave ovog oglasa o pozivanju vjerovnika na stranici Financije agencije prijave svoje tražbine podneskom u dva
primjerka s dokazima kojima dokazuju osnovu i visinu tražbine na adresu Zagreb, Ulica grada
Vukovara 70.
III. Pozivaju se razlučni i izlučni vjerovnici da u roku od 30 dana od objave ovog oglasa obavijeste Nagodbeno vijeće o svojim pravima, pravnoj osnovi razlučnog odnosno izlučnog prava i dijelu imovine dužnika na koji se odnosi razlučno ili izlučno pravo.
IV. Pozivaju se dužnikovi dužnici da svoje dospjele obveze ispunjavaju dužniku bez odgode.
V. Prvo ročište je zakazano za dan 11. listopada 2013. godine u 9,30 sati Zagrebu, Zagrebački
velesajam, dvorana Brijuni.
Dan objave 27.08.2013.
Predsjednik Nagodbenog vijeća
Zvonimira Orešić Jaguljnjak
http://www.fina.hr/Default.aspx

Trebalo bi dobro provjeriti ima li CO prodaja ikakve veze s situacijom Centar banke.
Centar banka i CO imali su posebne odnose a znamo i kakve!

Bid se opasno smanjuje…

Da HANA išta korisno radi trebala je CO iste sekunde oduzeti dozvolu za upravljanje Mirovinskim fondom!
Upravitelj mirovinskog fonda se pretvorio u špekulanta.
A jasno se znaju uzance njihovog ulaganja a samim time i trgovine na ZSE.


Prodao sam i sam 20000 kom. iznad 4 ali ne vidim zašto bih drukao na pad kad ima drugih koji to odrađuju. Jednostavno je ovo takva dionica sa mnoštvom nazovi trejdera. Bez neke veće kupnje koja bi sve redom pomela ovo se može tjednima vrtiti na ovoj cijeni gore dole. Nema likvidnosti na ZSE-u, nema novih ulagača, malo je keša, i sve su to razlozi zašto se dionice "koprcaju" u mjestu.
O pravoj "fer" vrijednosti pojedinih dionica izlišno je i raspravljati zato što je sve podređeno špekulacijama i sindikalnim "vođama". Sve u svemu "mrtvilo od burze"!

Jos malo i u top 10 si 🙂



nije problem što si prodao 20000. al ako si izašao malo iznad 4kna tupite ovdje da je trend rastući a sad je na 3,7. gdje čekaš da uđeš natrag, na 2kn??? ajde ne laži ljude i sebe. tvoj je problem što si zaglavio u ingri…

Jesam, sa ostalih 80000 sam stvarno zaglavio. Priznajem![emo_palacg]
[/quote]da nisi ti ovaj carek [emo_namigusa]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

opet imate ŽENIDBA-UDAJA

New Report

Close