INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ZMAJKI
tvoj odabir,i tvoja lova.

lakost a kolka je nominala ingr ?,,pojma nemam nit me zanima al se krcah brutalno oko 3 kn [emo_plazi][emo_plazi][emo_plazi]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

@ZMAJKI
naveo sam da je tvoj odabir, zadnje što sam posjedovao INGRU je kupovina na 54-56 kn i izlazak na 63-64 kn ,od tada ju nisam niti pogledao.
Mislim da je to bilo vrijeme djeljenja dionica koperantima ,koje mi se nije svidjelo ,svi znamo što je nakon toga uslijedilo.

Uputio sam čestitku svima, a sada pretumbacija- VARTEKS??OPTE??? ili nazad u DIOKI po profit??


koliko ova dionica još može izdržati prije potonuća ??? kad je ovaj novi rok za predaju dokumentacije predstečajne… ??
kladim se da danas panicno mlatis po asku [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

na ingri naučiš,da je četvrtak/petak uvijek dan za ulazak jer prek vikenda po već poznatom scenariju dolazi jooš super blitz vijest/vijesti,e i onda me još dodatna nostalgija ulovi kada na samom otvaranju burze ponedeljkom vidim još 2-3 pozitivne blokade…svi se vjerujem sjećamo tih trenutaka na ingri…e pa sezona je počela!

Lijep pozdrav[emo_palacg]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

INGRI SE OTVARA PUT ZA RAD

Ingra, kako se doznaje u toj tvrtki, planira otvoriti predstavništvo u Istanbulu do kraja ove godine. Ingra ima urede u Makedoniji, Bosni i Hercegovini, Njemačkoj, Alžiru, Iraku, Egiptu i Rusiji.

@pozitiva
čujemo se 04.09. … [emo_namigusa][emo_cool]
Lp

405.000 dionica je već pobrano, uglavnom s prodaje!
4 kn je sve bliže [emo_cool]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@matrimon
polako …. di vam se žuri …
[emo_namigusa]

Prošlo je 1,5 milijuna kuna, tj. 428.000 dionica [emo_smijesak]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Eno je i četvorka provirila na prodaji u top 10 ponuda

Mortadela je konj s maslinama.

Ne znam zašto se prodaje na ovim niskim razinama?
To me zanima.
PSN 100% prolazi, deblokiran račun a u planu silni poslovi najavljeni od predsjednika Uprave:

Slijedi iskrcavanje ovih koji su kupili po 3 logično. [emo_namigusa]

moderator na godišnjem…kao i mozak fond managera iz CO koji rasproda 500k najbrutalnije dionice na ZSE po 3,3kn [emo_vrtimise]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Odličan rast bez gapova, svaka lipa je popunjena, da se nebi netko pozivao kasnije da treba nešto popunjavati.

Usput, ima li netko CD od Ingre, kako bi bio na listi pozicioniran netko sa 30.000 dionica.

New Report

Close