INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

po mome mišljenju,vidim da veliki kupuju pa kupujem i ja i stavljam na 25 prodaju(nerealno ali…)
[thumbsup]

Ne treba biti neskorman pa zaradili smo po 200% a neki i više u ovim valovima

Neće ovo padati, jaka obrana se postavila na 0,2 Lipe

Kad sam govorio o manipulaciji sa cijenom ,neki forumaši su me stalno pobijali

Dobra ova brana na 8,2, ocekujem da ce je spustiti na 8, ne vjerujem da ce braniti cijenu, al opet to nije nagovor na kupnju ili prodaju, to su samo razmisljanja jednog neznalice.

Rusitelj vlade ^_^.

jučer su na 50% većoj cijeni skidali ko ludi. Treba imati konjske živce za ove igre.


Dobra ova brana na 8,2, ocekujem da ce je spustiti na 8, ne vjerujem da ce braniti cijenu, al opet to nije nagovor na kupnju ili prodaju, to su samo razmisljanja jednog neznalice.

da, taj se stavio ispod donje blokade na 8,24 kn tako da ga ne može zahvatiti iskrcaj, a kad blokiraju trgovanje, lako se makne [embarass]

a jbga moje razmišljanje je ovakvo,ingra obavlja velike milijunske poslove i ako su ih sada dogovorili samo usmeno pa valjda će pričekat da se što jeftinije njihovi veliki ulagači nakrcaju pa kad objave i potpišu ugovore ode u nebo.Ipak tu jei Čačić koji ima riječ i love tamo.Pa nismo je mi digli mali gledajte koji su to dnevni iznosi.

+ još malo

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

lol evo ga uravnoteženje i na asku odmah 34k komada. ide to još ispod 8, a gdje će stati izgleda samo par marketmakera zna

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Meni stvarno nisu jasne ovdje neke stvari. Pa tko je kupovao jučer ogromne količine preko 11 kn, i danas je već u gubitku 30%… tolike pare upucao iznad 11 kn, a sad više ne želi?



Dobra ova brana na 8,2, ocekujem da ce je spustiti na 8, ne vjerujem da ce braniti cijenu, al opet to nije nagovor na kupnju ili prodaju, to su samo razmisljanja jednog neznalice.

da, taj se stavio ispod donje blokade na 8,24 kn tako da ga ne može zahvatiti iskrcaj, a kad blokiraju trgovanje, lako se makne [embarass]
[/quote]
Tako je onda će se povući na 5 kuna i fol braniti tu cijenu.

New Report

Close