INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad firma umjesto povrata glavnice, pošalje banci zahtjev za produljenjem kredita- TO JE NORMALNO..
a ovo , Vama nije normalno …kad traže odgodu plaćanja obaveza zbog nenaplaćenoh potraživanja..???
Dvostruki kriteriji …

Frckavi,što se ti sramiš odgovarati na glupa pitanja? Preskoči ih. Zaboravljaš da na ovom Forumu
ima još živih i zdravih malih investitora- koji ne sjede cijeli dan za monitorom i hvataju
bureke……i ne ubijaju se od finacijskih analiza …nisi ništa bolji ni gori od mene s dionicama..
sigurna sam…..tebi je to profesija, meni nije.
Promijenila sam mišljenje o shortanju. Pisala sam da sam protiv toga..Sad , kad je to predložila
nova Vlada….vjerujem da će biti o.k.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nominala je 20kn

Nominala može bit koliko hoćete no u slućaju stečaja ovdje će dioničari dobiti cijenu na koju vas je kolega James ljubazno uputio.

I kud ste se primili te Arene, u FIu je ona vrednovana sa nekih 10 milja EUR a pogledajte kratkoročne i dugoroćne obaveze INGR da se smrzneš (preko 150mil EUR !!!) dug/kapital 249,97%. Kao da kažete "neće jezero presušiti, evo imamo bocu vode pa ćemo doliti ako će trebati malo vode".

...

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=147357

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Haoren, hoćeš reći …koliki je nepokriveni dug…???? Ajde…
Pa, onda odgovori: To samo ti vidiš..ili su drugi ćoravi ..? Meni je već svejedno.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=147357 sutra tilt al u + Lp

U članku ispod piše…. Ingra će dobiti 7.5 MIL Eura godišnje x 28 godina = 210 MIL EURA od Arene.
Kaj to nije dosta za te zapise?..I da ništa drugo ne investira.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@miami

Je li tako teško pogledati u FI, sve ti tamo , da od INGRE ništa više. BTW u ovom tvom zadnjem postu se vidi da nažalost niti neznaš kako obveznice funkcioniraju, kada se i na koji način isplačuju, kada INGR dospjevaju njihove razno razne obveznice i još mnogo toga.. Kao da si ti zalutala na tržište kapitala 🙁

...

ovo što se danas desilo se moglo izbjeci da su htjeli,samo zele napravit pritisak prema vladi da im plati napokon sva potrazivanja,vidi se da su se odma danas dogovorili za refinanciranje zapisa
sutra smo mozda opet na preko 6kn.

pozdrav i ugasite racunalo na neke 2 godine ako nemate dobre zivce,jer na ovoj ingri se igraju opasne igre pa pazite sta radite.

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate



danas je objavljeno da se vode intenzivni razgovori s par vjerovnika koji su trebali danas dobiit isplatu i da će ubrzo biti objavljen dogovor o tome. nadalje je Ingra objavila da ima 45 milja kuna dospjelih potraživanja premaa HR državi i gradu Zagrebu, što bi bilo više nego dovoljno za podmirenje tj, iskup zapisa da su oni platili na vrijeme…
ono što je ključno je da nema govora o stečaju, da je dogovor skoro postignut i da Ingra ima dospjela potraživanja koa premašuju njihovo dopsjelo dugovanje koje je danas uzrokovalo ovakav pad i paniku.
sutra nazad na 6 kn, a lešinari i sitne duše mogu da mi …. [cool]

Da….ovako se priprema trejd za sutra (2. dio……pisao sam nešto malo o tome)
Samo pazi……niti će ingra na 6 kn. niti će ti itko popušiti. (možda za 50 eura, ako nisi škrt)
[/quote]




Ako Ingra RIKNE / ode u stečaj/ može mi netko kulturno reći…. što će biti s nama malim
dioničarima….? Da li nam pripada ..daj što daš na burzi..ili, možemo očekivati nešto više..od ove cijene …vezano uz nominalnu cijenu dionice?

Ovo mi je prvi put da imam u portfelju takvu dionicu ..pa, molim objašnjenje.


U svakom slučaju dioničari Ingre mogu računati na nominalnu cijenu dionice u slučaju stečaja.
Tu se može provjerit koliko nominalna cijena iznosi (desno ispod grafa).
http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=INGR-R-A
[/quote]
[lol] Več me dugo nije netko ovako nasmijao [thumbsup]

Tržište Službeno tržište
Sektor: MA
Vrsta vrijednosnog papira Dionica
Broj izdanih 13.545.200
Nominalna vrijednost 0,00 HRK
Prospekt vrijednosnice PDF prospekti (zip)
Statut društva
Pregled prvih 10 računa s najvećom količinom http://www.skdd.hr

Ekonomija i farmacija……ima tu kemije [thumbsup]
[/quote]

Mislim kolega da Vi baš niste kompetentni za pričat o nekom trejdanju,samo jedna riječ VLDS-R-A.

Ingra ima još iskupit 3 tranše komercijalnih zapisa:ove današnje koje su odgođene za 9 mjeseci,jedne u peti mjesec koje iznose 4 700 000 kuna i one odgođene za 2016.

Ja mislim da je ovo neplačanje zapravo jedna vrsta revolta s obzirom da imaju mnogo potraživanja prema državi.Jedino je problem šta ide sve preko leđa jadnih dioničara,zapravo ne jedini, največi problem je struktura dioničara koja je očajna a naravno i radi same cijene dionice koja je dostupna svakome.Definitivno će ovde neko dignuti gadne novce.

Sadašnja tržišna kapitalizacija je 70 299 588 kuna ili preračunato u dolare 12 milja dolara a dobiveni posao u 5 mjesecu je bio vrijedan 72.8 miliona dolara,ajmo dalje:od Bosanaca traže 17.4 miliona dolara i oni su blokirani čeka se nekakva nagodba i za očekivati je da će se u dogledno vrijeme spustiti na INGRIN račun,dalje potpisali su ugovor sa ruskim Mašino prometom i talijanskim Bonattijem o poslovnoj suradnji,šetnja s šeicima po okolici Zagraba…..

Najbitnija je stvar da dioničari svate da je ova ne podcijenjena nego extra podcijenjena cijena dionice i ako ne budu držali čvrsto svoje papiriče u rukicama da će ih ajkule na ovom tržištu raskomadat.

Mesić,Štern zajebana ekipa.Nisu tu za …….

bit će bolje................


Mesić,Štern zajebana ekipa.Nisu tu za …….

je je znamo mi to iz priče o INI

mi smo ipak zemlja slučaj

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=147357
Jučerašnja panika bezveze, bila je smišljena. Tko ju je smislio neznam ali znam da je bilo namjerno. Dogovor se mogao postići i dan prije. Zašto nije bilo "ekonomske volje" to se zna.
Kolegama koji gledaju izvješća i dugove-pogledajte dugove iz Agrokor grupe. Po tome su oni mrtvi odavno, ali papir je jedno stvarnost drugo. Čuvajte zdravlje.

neće uvijek biti ovako.

Ingra odgodila isplatu komercijalnih zapisa do listopada

Ingra i investitori u njene komercijalne zapise postigli su sporazum o refinanciranju tranši broj 13 i 16 s novim izdanjem koje će imati dospijeće 31. listopada 2012., pri čemu će Ingra imateljima komercijalnih zapisa isplatiti pripadajuću kamatu, doznaje Lider.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=147357

eto, sve je odgođeno bar do listopada, a izvjesno je da će do tada inkasirati 45 milja kuna koje im duguje država, državna poduzeća i Grad Zagreb, a što je više nego dovoljno za isplatiti zapis (4,04 milje EUR).

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close