INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

elijah

ja se stvarno cudim kako ljude nije strah u ovoj dionici? nije da se bas cesto odbija prema gore…

Ma nije nas strah dionice nego takvih negativaca kao šti si ti i slični. Mjesto ti je u Grčkoj, tamo bi se super uklopio…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


elijah

ja se stvarno cudim kako ljude nije strah u ovoj dionici? nije da se bas cesto odbija prema gore…

Ma nije nas strah dionice nego takvih negativaca kao šti si ti i slični. Mjesto ti je u Grčkoj, tamo bi se super uklopio…


pa kolega ja sam najveci druker za oporavak ingre.samo cekam da pocnu stizati vijesti jos od ljeta ,a njih nema…najosnovnija stvar su podaci o dobiti i prihodima i trend kretanja cijene-a oni su zastrasujuci

Rekoh ja rolback na 3.xx

seik elijah 😉

a da se ingra ukljuci u ciscenje snijega u gradu, ova bljuzgetina je koma.
nego, kolega kazes mi zadnju cijenu? da ne moram zvat brokera.tnx

free flow information

dobro je ovdje kod INGRE da se nikad ne može zakasniti

Postanite Eu-robovi


elijah

ja se stvarno cudim kako ljude nije strah u ovoj dionici? nije da se bas cesto odbija prema gore…

Ma nije nas strah dionice nego takvih negativaca kao šti si ti i slični. Mjesto ti je u Grčkoj, tamo bi se super uklopio…


100-ka

neće uvijek biti ovako.


elijah

ja se stvarno cudim kako ljude nije strah u ovoj dionici? nije da se bas cesto odbija prema gore…

Ma nije nas strah dionice nego takvih negativaca kao šti si ti i slični. Mjesto ti je u Grčkoj, tamo bi se super uklopio…

Od mene 100-ka

[thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!





odošmo opet do 4 izgleda!

teško, 4.50 ako
[/quote]

Vrlo tesko,
do 4,50 kn (na BID-u) oko 64.000 kom.
Zadnjih 6 naloga (ali svi po 1000) skidaju sa ASK-a…
[rolleyes]
[/quote]

kolega,kad cijena krene padati ,povlace se i nalozi na kupnji na nize…nekad to ide sporo ali cak nisu potrebna ni veca iskrcavanja,dovoljno je da je svakom kupnjom potencijalna nova kupnja sve tanja…i ode cijena postupno na dolje
[/quote]

Naravno kolega, u to nema sumnje!
Ja sam samo se nadovezao na neka nagadjanja trazeci nekog smisla i osnove u tome.
A sto se srecom pokazalo tocnim…

na ovoj dionici, više nego na ijednoj drugoj na ZSE, vrijedi:

ili trejdaj, ili ćeš biti istrejdan!

Moje pisanje je isključivo odraz mojeg razmišljanja u određenom trenutku, a ne savjet za kupnju/prodaju dionica.

imam pitanje:

jeli moguce da dionica ingra dođe u nekoj buducnosti na 100-150 kuna/po dionici?
…i koliko bi vrijemena treba da od 4,xx dođe do 100Kuna ?
ima li buducnost za nas?

dan poslje sutra

jeli moguce da dionica ingra dođe u nekoj buducnosti na 100-150 kuna/po dionici?
…i koliko bi vrijemena treba da od 4,xx dođe do 100Kuna ?
ima li buducnost za nas?

Kad će bakice na placu pričati o ulaganju u dionice, kad dođeš u banku pa te osobni bankar savjetuje da kupiš te i te fondove, tad će vjerovatno i ingra doći na ove željene razine (bitno je samo da do tada preživi)
Pozdrav!
[/quote]

moguce je da dođe na 3kn nakon izvješća u petak.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ajde kad smo već kod izvješća,šta uvaženi članovi foruma
prognoziraju,tj.što očekuju?Što bi po vama bilo loše,dobro
ili zadovoljavajuće?

Pozdrav

@ optimist
A moguće je i da dođe na 6….zar ne?

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

Na šest je bila najveća linija otpora od skoro dva mjeseca,u izvješću za treći kvartal završetkom Dvora Lapad uprava je knjižila najvećim djelom fin izdatke,tako da će rashodi po tom pitanju biti bolji tako da očekujem manji gubitak u odnosu na treći kvartal,a tako je bilo i prošle godine da im je zadnji kvartal bio najbolji..Očekujem porast cijene do 5,7-6 kn.A uostalom i Arena Zagreb je u zadnje vrijeme puna eventa,od koncerata do hokeja, tako da očekujem i veću naplatu od grada Zagreba za iznajmljivanje.

New Report

Close