INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

„Pozitivne promjene ne mogu se očekivati dulje vrijeme jer je oporavak moguć samo uz rast zaposlenosti i životnog standarda. Možemo se nadati da sljedeća godina neće biti lošija od ove“, poručili su iz Ingre, ocrtavajući tako sve strepnje i probleme građevinskog sektora u Hrvatskoj.

"Only dead fish swim with the stream"


„Pozitivne promjene ne mogu se očekivati dulje vrijeme jer je oporavak moguć samo uz rast zaposlenosti i životnog standarda. Možemo se nadati da sljedeća godina neće biti lošija od ove“, poručili su iz Ingre, ocrtavajući tako sve strepnje i probleme građevinskog sektora u Hrvatskoj.

Kratko i sve samo ne slatko…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/165658/Pravo-vrijeme-za-povratak-u-Libiju.html

Da bi Ingra krenula,a krenut će,treba joj okidač,ali i jaki bid kojeg za sad nema.Kad se bid osnaži dbelo kao u petak ,moglo bi doći i do proboja preko 8 kuna.Moje mišljenje.

peyo

Ljudi moji, što vi očekujete? Pa uprava vam se iskrcavala prije par dana. Ne mislite valjda da to donosi rast dionice???

Traje oslobađanje keša za pokušaj trejda na INI. Možda još malo zaroni!


Traje oslobađanje keša za pokušaj trejda na INI. Možda još malo zaroni!

Poslije 14 00 lova se vraća u INGRU !


Da bi Ingra krenula,a krenut će,treba joj okidač,ali i jaki bid kojeg za sad nema.Kad se bid osnaži dbelo kao u petak ,moglo bi doći i do proboja preko 8 kuna.Moje mišljenje.

Nema tu ničega do novog posla,bid je ojačao u petak pošto su kupci htjeli svoje prodati i to je to.


Traje oslobađanje keša za pokušaj trejda na INI. Možda još malo zaroni!

Je baš ovi iz INGRE prodaju da bi kupovali INU.

bit će bolje................


Traje oslobađanje keša za pokušaj trejda na INI. Možda još malo zaroni!

ovdi se taman oslobodilo za nekih 30dionca ine.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.



Traje oslobađanje keša za pokušaj trejda na INI. Možda još malo zaroni!

ovdi se taman oslobodilo za nekih 30dionca ine.
[/quote]
Među tisućama ulagača, nađe i pokoji koji je baš to napravio.

Padne na trenutak INA na niže od 4200, i istog momenta netko opali po bidu na Ingri po 6,90 jer zna da ovo neće uteći, a on će sa dobivenim novcem od prodaje oprobati sreću na INI! [lol]

otvoren je put za 5 kuna
nema ovdje para ni za hljeb kamoli za in(gr)u
čekam dole niže javite mi kad dođe da se priključim igranki

Postanite Eu-robovi


Padne na trenutak INA na 4200, i istog momenta netko opali po bidu na Ingri po 6,90 jer zna da ovo neće uteći, a on će sa dobivenim novcem od prodaje oprobati sreću na INI! [lol]

Zašto misliš da bi netko prodao INGRU da bi kupio INU,mislim da će nas INA još više ukopati zbog prevelikih očekivanja ulagača.Prošle godine je bila kudikamo veča količina slobodnih dionica i zato je sve skočilo a i oni koji su prodavali imali su extra profit sada toga neče biti a i da slučajno bude velikog skoka cijene neče biti prevelike likvidnosti koja je zapravo bitna u čitavoj priči.
Ne bih se čudio da cijena INE padne na 3000-3500 kuna idučih dana.

bit će bolje................



Padne na trenutak INA na 4200, i istog momenta netko opali po bidu na Ingri po 6,90 jer zna da ovo neće uteći, a on će sa dobivenim novcem od prodaje oprobati sreću na INI! [lol]

Zašto misliš da bi netko prodao INGRU da bi kupio INU,mislim da će nas INA još više ukopati zbog prevelikih očekivanja ulagača.Prošle godine je bila kudikamo veča količina slobodnih dionica i zato je sve skočilo a i oni koji su prodavali imali su extra profit sada toga neče biti a i da slučajno bude velikog skoka cijene neče biti prevelike likvidnosti koja je zapravo bitna u čitavoj priči.
Ne bih se čudio da cijena INE padne na 3000-3500 kuna idučih dana.

[/quote]

Nečeš se čuditi, tako će i biti

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Ljudi će lovu od INE staviti u čarapu, a ne natrag na burzu da izgube lovu.

New Report

Close