INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dkvs koja je ustečaju nije daleko po cijeni od ingre . ako ovako nastavi "pomalo " padati, eto i nas na taj nivo…….
možemo se većina za…avati ovo ili ono za ingrinu cijenu , ali situacija postaje vrlo ozbiljna .ako se cijena zadrži na targetima što su neki kolege na topicu TA prognozirali, onda ok, ali ako i to probije ……..

ako probije…tad se agresivnije kupuje..to je bit T /A

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



ingra na 8,25 novi all time low mislim da moram nazvati banku bio bi red dignuti neku kredu treba zaradit za novi stan

Da u pravu si, tako ovi iz banke i zarade za novi stan…
[/quote]

Dobra. 🙂



dkvs koja je ustečaju nije daleko po cijeni od ingre . ako ovako nastavi "pomalo " padati, eto i nas na taj nivo…….
možemo se većina za…avati ovo ili ono za ingrinu cijenu , ali situacija postaje vrlo ozbiljna .ako se cijena zadrži na targetima što su neki kolege na topicu TA prognozirali, onda ok, ali ako i to probije ……..

ako probije…tad se agresivnije kupuje..to je bit T /A
[/quote]

ne bi se složio.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Da sad ne tražim po forumu, u kojem omjeru je splitana dionica?


Da sad ne tražim po forumu, u kojem omjeru je splitana dionica?

150

Mean people suck and nice people swallow!

Nakon nebrojenih upita kolega sa foruma objavljujem javno odgovor svima.
Najlakši način izračuna gubitka je razlika između uplaćene vrijednosti i sadašnjeg stanja pomnožen sa brojem dionica. Npr. ako netko kupi 10 000 komada po 9,96 kn, a dionica se trži po 8, 50 računica glasi: (9,96-8,50) x 10 000 = 14 600 kn. Dakle ovih 14 600 kn je gubitak koji zapravo nije pravi jer vlasnik dionice nije prodao, ali bi ih sad imao da ga nisu svrbili nofci.
Izračun vrijedi za sve vrijednosti, čak i za 0.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Koji rast vani, ovo se mora odbit priko 9, a ako ne, ide daljnji pad.

E frende najlakše biti general poslije bitke.A računica ti je za dečke koji su sa nama par dana.Prvo onaj ko pogodi dno zarađuje najviše.Drugo Sa 9,96 na 30000 kupljenih dionica ,dokupom skineš cijenu na 9,02,pa izračunaj koliko se puši.A jedino šta si istinu rekao je da se puši kad prodaš.A ako držiš ne gubiš ništa.Izračunaj mi ovu jednadžbu ,a ovakve drukove prodaj nekom drugom.

peyo


Koji rast vani, ovo se mora odbit priko 9, a ako ne, ide daljnji pad.

Ma svakako padati će skroz do 0.

Ovdje se masovno i kupuje ali preko bida, jer dok ima prodavača koji spuštaju ask i lupaju po bidu zašto lušpati po asku.. Kada ask opusti i prestane prodaja po bidu onda će masovna kupnja i po asku. Do tada strpljivi kupuju na bidu. Dokle? Dok nam daju ovi iz PBZ.

neće uvijek biti ovako.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/7Q7gOXR45DabbUX3bCfV0g==.pdf
Mogli su i malo opširnije.


i ne, ja ne živim vani više od 183 dana
a opet, i kao fizička osoba i kao pravna osoba svake godine idem u poreznu i tražim odbitke i priznavanje već plaćenog poreza. srećom, ne radim u USA, gdje bih, da je takav slučaj, plaćao dvostruki porez i kao pravna i kao fizička osoba – bez mogućnosti pravnog lijeka ..
tako da je sve što si napisao na temu dvostrukog oporezivanja – BULLSHIAT



No, imam jedno pitanje. Znam da je Ingra imala problem preplaćenog poreza tj. dvostrukog poreza, pa su u Alžiru morali platiti 12 mil. eura. Problem je bio što Hrvatska i Alžir nemaju sporazum o izbjegavanju dvostrukog oporezivanja, a naši ministri se baš i nisu žurili to riješiti, kao i u svemu. Imate li saznanja šta je sa tim trenutno, jeli to riješeno možda!?

Jos jedan koji ne zna sto je dvostruko oporezivanje.
[/quote]

NHF, ali i ti si jedan od onih što ne znaju što je i na koga se odnosi dvostruko oporezivanje
samo na osobe, a ne na tvrtke ?? ahahahahahah
zaista, i opet – [lol]
ne piši gluposti, radije prouči tematiku
[/quote]

Da mi je dan u tvojoj glavi da se malo odmorim. Prouciti razlike izmedju tax deduction, double taxation i tax treaty.

Krepat ma ne molat.

što se više trejdera-špekulanata ukrca ispod 9 kn to gore za dionicu [angry]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


http://zse.hr/userdocsimages/novosti/7Q7gOXR45DabbUX3bCfV0g==.pdf
Mogli su i malo opširnije.

a što da ti kažu kad je sve odavna poznato i objavljeno…zzzzzzzzzz [yawn]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


http://zse.hr/userdocsimages/novosti/7Q7gOXR45DabbUX3bCfV0g==.pdf
Mogli su i malo opširnije.

Bolje što manje informacija dok ne završi sakupljanje.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close