INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nevjerojanto je koliko su vlasnici prodajnih naloga sigurni u sebe da ih nitko neče poskidati sa aska. Evo za što služi ovaj forum. Ingra je tu najbolji primjer. Kombinacija pljuvanja i crtkanja začinjena sa lupanjem po bidu tuđim dionicama i svi su napunili gaće i povukli se sa kupnje.

može li netko poslati bid i ask ingre na kojem se vide skriveni nalozi

netko se ludo zabavlja s ovim 477-micama kupnje

Koja je svrha trgovanje Ingrom ovih dana?
To je čista zahebancija.

glavno da postoji hanfa i ostali genijalci
u svakoj normalnoj državi bi ovakva ekipa koja se iživljava već bila u samici
nisam u ovoj dionici ali šta je previše je previše

Postanite Eu-robovi

Kupovao sam na 10,20-10,15-9,80 i sada na 9,60 i nemam pojma zašto mi se čini da sam uranio i bio darežljiv, a kad tako mislim, obično se varam.

Za danas su obavili posao, spustili je za još 2%

Kuda vam se žuri? Zar mislite da su se utukle tolike količine u svrhu snižavanja cijene da bi je se sada tek tako pustilo da se digne na 11,12,…??? NEE! Prvo se treba dobro nakrcati na ovim cijenama do 10 a to će potrajati. Onda ide poznati scenarij-dobre vijesti iz građevine, sklapanje suradnje, najava posla, plaćanje zakupa Arene za 2 godine, objava posla koji je već negdje dogovoren… i odeeeee to na cca 18-20 ili više, ovisno o klimi oko nas. Zar nam to nije poznato iz nekoliko desetaka scenarija na raznim dionicama pa i na ovoj. Pozz strpljivima i onima koji mudro raspoređuju kešš. Pozdrav investitorima.

neće uvijek biti ovako.


Za danas su obavili posao, spustili je za još 2%

evo sad -3,73%, rekordi su tu zato da se obaraju! [lol]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju


Kuda vam se žuri? Zar mislite da su se utukle tolike količine u svrhu snižavanja cijene da bi je se sada tek tako pustilo da se digne na 11,12,…??? NEE! Prvo se treba dobro nakrcati na ovim cijenama do 10 a to će potrajati. Onda ide poznati scenarij-dobre vijesti iz građevine, sklapanje suradnje, najava posla, plaćanje zakupa Arene za 2 godine, objava posla koji je već negdje dogovoren… i odeeeee to na cca 18-20 ili više, ovisno o klimi oko nas. Zar nam to nije poznato iz nekoliko desetaka scenarija na raznim dionicama pa i na ovoj. Pozz strpljivima i onima koji mudro raspoređuju kešš. Pozdrav investitorima.

[lol] .

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Sve 5,ali trejda baš i nema,ko god izlazi -izlazi sa minusom,a baš se ne izlazi tako jako.Da su htjeli stampedo već bi bila ispod 8.Oprosti im bože jer ne znaju šta čine,ali kad saznaju nadam se da će se probuditi u Remetincu.

peyo



Nešto sam uspio iščupat, a to su uvjeravanja da to radi Erste preko automatizoranog programa.

Kažu i da isti imaju nekoliko prijatelja, malih dioničara, na menu-u, pa ljudi su ne ?


Uđeš u jednu oveću prostoriju, a oko tebe desetci monitora, žica ko u priči, mobitela, pejdžera, voki-tokija, telefona, kojekakvih dojavljivača i sijaset druge tehnologije. Za stolovima, pred monitorima sjede već zrikavi i ozračeni "iksani" i budnim okom motre našu "burzicu". I ti si negdje sortiran u pretincu, zna ti se ime, prezime, imovno stanje, nick odavno provaljen. Imaš li margin, koliko ti je keša na računu, žena, djeca. Koji bicikli voziš, koji ti je broj rolšua, podstanar ili ne, broj nekretnina, mama, tata, baba, deda, stric, strina, boja očiju i veličina one stvari. I tako za svakog od nas, poseban "pretinac"! Ako slučajno posluješ na staromodni način pa zoveš telefonom brokera, on je uvijek u nekoj gužvi, na glas ispunjava tvoj nalog jednom rukom, a drugom tipka drugi nalog za se. Jedina ti je šansa da uđeš u "pravu dionicu" i da ih poubijaš "vremenom"!
Eto tako to funkcionira u "lijepoj njihovoj"! [smiley]
[/quote]

ovako se pisalo 9.6. ove godine
šta se promijenilo za ekipu iz Službe
ništa osim da su cijenu spustili 50 odsto
e moja hanfa slabo ti to radiš posel

Postanite Eu-robovi

Ovo je postalo kao "začarani krug"! Ovi konstantno ruše, i čekaju da se pojavi veći otpor, pa da se povuku. Imaju brdo jeftino nakupljenih dionica, pa ih baš i briga ako netko počisti sve do 10.
Na drugoj strani "krupni kapital" (nemojte misliti da nema zainteresiranih) mirno čeka i dopušta im da guraju cijenu na dole. A uključit će se kada sam prosudi da je vrijeme!

Puca ask lagano,neka puca,pa ovo je šoping po najnižim cijenama Ingra ikada.

peyo

Nakon što sam prodao na 17 i nešto sitno kn,moram priznati s malim gubitkom jer sam samo kratkoročno ušao nadavši se da će već tada probiti važnu liniju otpora koja je bila na 18 i nešt kn.(ulazak u EU bio).
Eto i mene polako unutra,mislim da je vrijeme za kupovinu,pa da i padne na 5kn,sve je to dobro za polako skupljati,jer garantiram da će ove godine završiti najmanje na 20 kn.
Ne zbog polsova ili slično nego jednostavno što svaka dionica ima svoje igrače koje okreću lovu,i oni će je okrenuti sigurno još jednom do kraja godine.

Tko nama brani da ih kužimo i radimo isto što i oni.
Srretno svima

New Report

Close