INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



iz obavijesti proizlazi da se radi o novim dionicama koje tek dolaze na burzu i kojima se trguje od sutra…naravno da neće svih 6 milijuna dionica doći odmah sutra na burzu, ali da će ovo jače srušiti cijenu, možda opet na 11 kn, vrlo je izgledno….

Jasno da neće svi sutra prodavati ali jedan dobar dio hoće sigurno. Tržište sigurno neće moći progutati toliku količinu novo slobodnih dionica.
Vrlo brzo će se otvoriti put prema 11kn ali tada potraživanja svih koji su dobili nove dionice vrijede skoro pa duplo manje. Kome treba novac neće se dvoumiti ali moguće je da će većina pričekati malo , na kraju krajeva čekaju od Nove godine. Ako nisu prodavali dionice izvan burze u međuvremenu ?
[/quote]

igrač sutra neće kupovati jer će biti zauzet davanjem iskaza na PU Zagrebačkoj vezano uz manipulaciju tržišta lažnim informacijama. sretno

Tim dionicama se već trguje odavno, pogledaj u SKDD gdje se vidi da je već cijelih 13 milijuna komada na tržištu, koji ste vi lažovi ovdi.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Tim dionicama se već trguje odavno, pogledaj u SKDD gdje se vidi da je već cijelih 13 milijuna komada na tržištu, koji ste vi lažovi ovdi.

To što je stanje u SKDD takvo kakvo je ne znači da se sa istima trguje na burzi.

koje nebuloze frfljate
zar mislite da će kooperanti vama prodavati po 11 kuna ono sto su platili 20 kuna
prije par miseci, nemaju drugog posla nego vama poklanjati dionice upola jeftinije s gibitkom upola
ma zamislite jedva ćekaju da vi pametnjakovići zaradite
kupujući po 11 kuna s mogučnosti potencijalnog rasta od 100%
istina je sasvim drugćija na vašu žalost
a to što širite paniku i strah
nek vam bude na savjesti
koji ladite jaja na ekranu
dok se oni znoje po suncu gradeći objekte i ugovarajući poslove
svašta , svašta ću ja ovdje proćitati
ovo je moje mišljenje i nije nagovor na kupnju ili prodaju dionice

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



Tim dionicama se već trguje odavno, pogledaj u SKDD gdje se vidi da je već cijelih 13 milijuna komada na tržištu, koji ste vi lažovi ovdi.

To što je stanje u SKDD takvo kakvo je ne znači da se sa istima trguje na burzi.
[/quote]

POKVARENI igraču. INGRA je taj isti prospekt objavila prilikom pretvaranja potraživanja i onda ga je dala na odobrenje Hanfi. To što ga je hanfa tek sada odobrila i dozvolila uvrštenje na uređeno tržište govori dovoljno o našim institucijama. nadam se da će prilkom istrage o drukanju sa više nickoova biti učinkovitijil




iz obavijesti proizlazi da se radi o novim dionicama koje tek dolaze na burzu i kojima se trguje od sutra…naravno da neće svih 6 milijuna dionica doći odmah sutra na burzu, ali da će ovo jače srušiti cijenu, možda opet na 11 kn, vrlo je izgledno….

Jasno da neće svi sutra prodavati ali jedan dobar dio hoće sigurno. Tržište sigurno neće moći progutati toliku količinu novo slobodnih dionica.
Vrlo brzo će se otvoriti put prema 11kn ali tada potraživanja svih koji su dobili nove dionice vrijede skoro pa duplo manje. Kome treba novac neće se dvoumiti ali moguće je da će većina pričekati malo , na kraju krajeva čekaju od Nove godine. Ako nisu prodavali dionice izvan burze u međuvremenu ?
[/quote]

igrač sutra neće kupovati jer će biti zauzet davanjem iskaza na PU Zagrebačkoj vezano uz manipulaciju tržišta lažnim informacijama. sretno
[/quote]

Smiješan si !

Gore izrečeno je moje mišljenje a da li ti u to vjeruješ ili ne to je tvoja stvar.

Moje istraživanje je dovelo do takvog zaključka , s obzirom da imam Ingru naravno da bi volio da nisam u pravu ali vrijeme će pokazati.

Samo kratko pitanje..
Koliku neto dobit i operativnu dobit Ingre ocekujete?

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

@superhik9 , Molio bih malo ružni tonova u vašem pisanju !

Taj isti prospekt o kome govoriš je možda Ingra i napravila u vrijeme u kojem ti govoriš ali on je služben tek od prije nekoliko dana ( vidi obavijest na zse ) a sama Ingra ga je objavila na svojim stranicama jučer. To je jedino bitno a to što su intitucije spore stvarno nema veze sa mnom. Zapravo ti projiciraš bijes prema mojem pisanju umjesto na sporost institucija. Bravo !

@superhik9 , malo sam krivo napisao u prethodnom postu ali molio bih manje ružnih tonova u komentiranju mene i mojih postova , hvala !

@fff…. Kolega , nisu oni ništa kupili po 20 kn nego su zamijenili svoja potraživanja , 20 kn potraživanja za jednu dionicu.

Ja osobno nikada ne bi sada prodao niti po 15 kn ali nemoj biti naivan pa misliti da nitko neće prodavati iz tisuća razloga.

Vrijeme je za kavicu, opuštanje, promatranje i čekanje da gubitnici i paničari odrade svoje … postaje sve zanimljivije i zato je najbolje biti strpljiv … jer uvijek je do sada bilo da poslije kiše dolazi sunce

... ja se samo igram i uživam ...


Samo kratko pitanje..
Koliku neto dobit i operativnu dobit Ingre ocekujete?

Evo ja ću se malo našaliti i glumiti političara pa reći hrabro ;

Očekujem veću dobit od prošlog kvartala ali manju nego što će biti slijedeći kvartal !

Ionako uzalud sve ove rasprave ako nas Obama i SAD vrate nazad !

postovani igraću
vrijeme će pokazati ali mislim da si u krivu
i molio bih te da ne prodaješ maglu svojom vizionarnošću
ne znam koje supstance kpristiš da gledaš u budućnost

volio bih znati da ne bi pao u napast
unaprijed zahvaljujem

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


koje nebuloze frfljate
zar mislite da će kooperanti vama prodavati po 11 kuna ono sto su platili 20 kuna
prije par miseci, nemaju drugog posla nego vama poklanjati dionice upola jeftinije s gibitkom upola
ma zamislite jedva ćekaju da vi pametnjakovići zaradite
kupujući po 11 kuna s mogučnosti potencijalnog rasta od 100%
istina je sasvim drugćija na vašu žalost
a to što širite paniku i strah
nek vam bude na savjesti
koji ladite jaja na ekranu
dok se oni znoje po suncu gradeći objekte i ugovarajući poslove
svašta , svašta ću ja ovdje proćitati
ovo je moje mišljenje i nije nagovor na kupnju ili prodaju dionice

Mislim da si ti prvi spomenuo budućnost ( kao pravi vizionar ) u gore navedenom postu.

S štovanjem !



@fff
…. Kolega , nisu oni ništa kupili po 20 kn nego su zamijenili svoja potraživanja , 20 kn potraživanja za jednu dionicu.

Ja osobno nikada ne bi sada prodao niti po 15 kn ali nemoj biti naivan pa misliti da nitko neće prodavati iz tisuća razloga.

Naravno da će neki prodavat i na 14, 13, 12, 11,10 i na 9 bi prodavali, i to mi je razumljivo i potpuno u redu, svatko je vjerojatno našao neku svoju računicu u toj trgovini, neki svoj osobni interes, netko to radi samo iz razloga da uvjeri sam sebe kako radi dobar posao, zbog onog osjećaja olakšanja i zlobe jer se nada kako će oni koji ne prodaju kada i on izgubiti puno više od njega…

... ja se samo igram i uživam ...

New Report

Close