INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

idi na stranicu burze imas tamo negdje neki izvjestaj koje koliko dobio

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate




pojedinci iskoristili priliku za navlakušu i izlazak.
ovo me podsjeća na bivšu Jugu, kad sam moga prodat starog Yuga 45, a za te novce kupit 1,5 novi Yugić. sad me baš zanima koliko će cijena u ponor iako ovi na braniku bida hrabro stoje. čisto sra.nje.

Vjerovatno i ti misliš da su ovo dionice kooperanata!!! [lol] [lol] [lol]
[/quote]

To jesu dionice kooperanata.
Ne zavaravaj čitateljstvo.
Uskoro dolaze na tržište.
[/quote]
Pročitaj članak što ga je pastirao igrač pa nam odgovori tko zavarava čitateljstvo. HVALA.

neće uvijek biti ovako.


DOKAPITALIZACIJA Hanfa odobrila prospekt Ingre Autor/izvor: SEEbiz
Datum objave: 15.07.2011. – 14:53:25
ZAGREB – Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga donijela je rješenje dana 14. srpnja kojim se Ingri odobrava jedinstveni prospekt uvrštenja 6.045.200 redovnih dionica na ime, u nematerijaliziranom obliku, bez nominalnog iznosa, na uređeno tržište. Kako je nedavno najavljeno, sljedeća dokapitalizacija neće se obaviti swapom, već svježim novcem koji će poslužiti za daljnje jačanje bilance i realizaciju novih projekata.
…..
http://hr.seebiz.eu/infrastruktura/hanfa-odobrila-prospekt-ingre/ar-8682/

što sad to znači? da ulazi strateški partner i dokapitalizira Ingru svježom lovom? To bi bilo odlično! [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@gismund

To ti je ovako kolega izdaju novih 6 000 000 miliona kada te pare potroše ide novih 6 000 000 pa posle toga još 6 000 000 i sve tako dok netko ne kaže dosta je više tih papira svake godine sve više i više papirića a sve manje i manje poslova i radnika.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

gismund

što sad to znači? da ulazi strateški partner i dokapitalizira Ingru svježom lovom? To bi bilo odlično!
da, to je odlična vijest ! [thumbsup]





pojedinci iskoristili priliku za navlakušu i izlazak.
ovo me podsjeća na bivšu Jugu, kad sam moga prodat starog Yuga 45, a za te novce kupit 1,5 novi Yugić. sad me baš zanima koliko će cijena u ponor iako ovi na braniku bida hrabro stoje. čisto sra.nje.

Vjerovatno i ti misliš da su ovo dionice kooperanata!!! [lol] [lol] [lol]
[/quote]

To jesu dionice kooperanata.
Ne zavaravaj čitateljstvo.
Uskoro dolaze na tržište.
[/quote]
Pročitaj članak što ga je pastirao igrač pa nam odgovori tko zavarava čitateljstvo. HVALA.
[/quote]

Ne bulazni.
To su dionice kooperanata.
Nazovi u Ingru i provjeri.
Da znas osnove matematike,sve bi ti bilo jasno.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

Činjenica je da book sa svakim dokapom pada sve niže i niže. Na kraju će sa bookom od 10kn početi poslovati pozitivno i cijena dionice će biti 15kn…



DOKAPITALIZACIJA Hanfa odobrila prospekt Ingre Autor/izvor: SEEbiz
Datum objave: 15.07.2011. – 14:53:25
ZAGREB – Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga donijela je rješenje dana 14. srpnja kojim se Ingri odobrava jedinstveni prospekt uvrštenja 6.045.200 redovnih dionica na ime, u nematerijaliziranom obliku, bez nominalnog iznosa, na uređeno tržište. Kako je nedavno najavljeno, sljedeća dokapitalizacija neće se obaviti swapom, već svježim novcem koji će poslužiti za daljnje jačanje bilance i realizaciju novih projekata.
…..
http://hr.seebiz.eu/infrastruktura/hanfa-odobrila-prospekt-ingre/ar-8682/

što sad to znači? da ulazi strateški partner i dokapitalizira Ingru svježom lovom? To bi bilo odlično! [thumbsup]
[/quote]

Žalosno je da su danas neki prodavali zbog neukosti umjesto da su kupovali. Stiže svježi kapital koji će se ulagati u poslove koji samo što nisu sklopljeni. Kooperantske dionice su već odavno u čvrstim rukama. Do kraja drugog tjedna smo na cca 17-19, ovisno o tome sa kolio će burekdžije biti zadovoljni.

neće uvijek biti ovako.


gismund

što sad to znači? da ulazi strateški partner i dokapitalizira Ingru svježom lovom? To bi bilo odlično!
da, to je odlična vijest ! [thumbsup]


na žalost ovo nema veze sa drugim dokapom. Pročitajte zadnje izjave Perića pa ćete vidjeti kad se očekuje drugi dokap koji će biti svježom lovom. Pa neće valjda dati strateškom partneru da ulazi na 15kn. To će ipak biti na višim razinama.






pojedinci iskoristili priliku za navlakušu i izlazak.
ovo me podsjeća na bivšu Jugu, kad sam moga prodat starog Yuga 45, a za te novce kupit 1,5 novi Yugić. sad me baš zanima koliko će cijena u ponor iako ovi na braniku bida hrabro stoje. čisto sra.nje.

Vjerovatno i ti misliš da su ovo dionice kooperanata!!! [lol] [lol] [lol]
[/quote]

To jesu dionice kooperanata.
Ne zavaravaj čitateljstvo.
Uskoro dolaze na tržište.
[/quote]
Pročitaj članak što ga je pastirao igrač pa nam odgovori tko zavarava čitateljstvo. HVALA.
[/quote]

Ne bulazni.
To su dionice kooperanata.
Nazovi u Ingru i provjeri.
Da znas osnove matematike,sve bi ti bilo jasno.
[/quote]
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAA, ti si stvarno prodao danas i sada ne želiš vjerovati da si se dobro ukakio. Pa dobro, misli što želiš, radi što želiš, istina je nepromjenjiva. Stiže svježi kešššš.

neće uvijek biti ovako.


@gismund

To ti je ovako kolega izdaju novih 6 000 000 miliona kada te pare potroše ide novih 6 000 000 pa posle toga još 6 000 000 i sve tako dok netko ne kaže dosta je više tih papira svake godine sve više i više papirića a sve manje i manje poslova i radnika.

Te su dionice izdali u 1 mjesecu, prospekta nije bilo i trebao je odavno biti objavljen taj prospekt, ali se moglo trgovati dionicama kooperatana koji su dokapitalizirali ingru………..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Netko vam pokušava ukrasti dionice, kooperanti su prodali svoje dionice, vi pazite na svoje! Ovo što rade rade da stvore umjetnu paniku! Nema novih dionica, nema bez odobrenja skupštine dioničara, dakle ovo uvrštenje je već na dionice kojim se na burzi moglo trgovati(čitaj dionice iz dokapitalizacije koja je provedena u 1 mjesecu, na skkd računima)………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

http://www.seebiz.eu/hanf…a-prospekt-ingre/ar-8682/
…izvjesno je da će se u narednom razdoblju sklopiti nekoliko novih većih ugovora, doznaje SEEbiz iz dokumenta kojeg je dobio na uvid. [thumbsup]


Nema novih dionica, nema bez odobrenja skupštine dioničara, dakle ovo uvrštenje je već na dionice kojim se na burzi moglo trgovati(čitaj dionice iz dokapitalizacije koja je provedena u 1 mjesecu, na skkd računima)………

upravo tako. u prvi mah sam popizdio i pomislio, da se radi o odluci uprave za izdavanjem novih dionica do 135.452.000 u svrhu povećanja temeljnog kapitala za koji je ista ovlaštena 22.12.2010. kad je odlučen i prvi dokap, jer se očekivalo da bi to i bilo oko 6,5 mil novih dionica. no kad sam vidio izvješće bilo mi je jasno. rezime, na ingri ništa novo i danas nije bilo nikakvih razloga niti za rast niti za pad. vjerovatno su neki pokušali stvorit brzu euforiju da bi u ovoj letargiji prodali za par lipa više.


I tehnika raste, zajedno s ingrom očito inside informacije…………… Očitovanje po običaju za tjedan dva

[thumbsup] [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close