INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hoće to biti prije ili nakon što božjakovina ode na 5000, kutjevo na 300, prfc na 1000, i tako dalje, da sad ne nabrajam?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ingra će biti 150 kad će dalekovod bit 1900, dakle tad , a možda … ni tad.
Meni odgovara i cijena od 30 . Nadam se do kraja godine.

Mislim da će Ingra biti 400 kad Dalekovod bude 1900 [smiley]

Biti će INGRA i preko 200. Povijest se ponavlja. Za nekoliko godina opet. Opet će nekome odgovarati napuhivanje balona i eto je i na 400. Ne kažem da je to realna cijena ali veliki kapital sve može-a to je i dokazao prije 4-5 godina. Ne kažem da ću čekati do tada ali na cca 100 ću biti zadovoljan i odoh u mirovinu i baviti ću se volontiranjem.

neće uvijek biti ovako.


Biti će INGRA i preko 200. Povijest se ponavlja. Za nekoliko godina opet. Opet će nekome odgovarati napuhivanje balona i eto je i na 400. Ne kažem da je to realna cijena ali veliki kapital sve može-a to je i dokazao prije 4-5 godina. Ne kažem da ću čekati do tada ali na cca 100 ću biti zadovoljan i odoh u mirovinu i baviti ću se volontiranjem.

Riječi ti se pozlatile ali malo sam skeptičan prema tom scenariju


Biti će INGRA i preko 200. Povijest se ponavlja. Za nekoliko godina opet. Opet će nekome odgovarati napuhivanje balona i eto je i na 400. Ne kažem da je to realna cijena ali veliki kapital sve može-a to je i dokazao prije 4-5 godina. Ne kažem da ću čekati do tada ali na cca 100 ću biti zadovoljan i odoh u mirovinu i baviti ću se volontiranjem.

Boleli i ingra će ubuduće odrađivati ključne energetske projekte u HR.
A ja se nadam da će im prvi veći posao biti na ovim Plinacrovim investicijama koje su objavljene neki dan.
A zbog izbora moglo bi se pristupiti i polaganju nekih temeljaca – Vlada neke stvari može odrađivati po skraćenom postupku.


Mislim da će Ingra biti 400 kad Dalekovod bude 1900 [smiley]

Nikad više. Tad je bilo 50000 dionica a sad ih je 13 500 000 ili ti ga 270 puta više.
62000 kn (ondašnja cijena)/270 = 229 kn. Tu bi negdje trebao biti maximum u nekom ludilu.
Ali nikad se ne zna …



Mislim da će Ingra biti 400 kad Dalekovod bude 1900 [smiley]

Nikad više. Tad je bilo 50000 dionica a sad ih je 13 500 000 ili ti ga 270 puta više.
62000 kn (ondašnja cijena)/270 = 229 kn. Tu bi negdje trebao biti maximum u nekom ludilu.
Ali nikad se ne zna …
[/quote]
Neke od ovih brojku vam nisu točne. Provjerite ponovo prije splitanja koliko je bilo dionica i koja cijena i na koliko se kratilo.

neće uvijek biti ovako.

Meni odgovara i 200 , makar bliže smo onoga da će biti 30 , ali Eura ( taman kad uđemo u EU +3 godine) .
Koliko ja znam , INGR-R-A broji 7,5 milja komada . Split je bio 1/150



Mislim da će Ingra biti 400 kad Dalekovod bude 1900 [smiley]

Nikad više. Tad je bilo 50000 dionica a sad ih je 13 500 000 ili ti ga 270 puta više.
62000 kn (ondašnja cijena)/270 = 229 kn. Tu bi negdje trebao biti maximum u nekom ludilu.
Ali nikad se ne zna …
[/quote]

da da . nikad više. pa tko može znati što nosi budućnost. jesi li siguran da ingra za 23 godine neće koštati i 500 kuna…naravno, ne mora biti, ali može. to uvijek treba imati na umu. pogledajte srečka bahovca. ništa nije nikad prodao od dionica i opet je u plusu i to ogromnom. jer čovjek ulaže već 20 godia . to ga veseli. ne treba mu za burek. ionako su novci samo šareni papiri. odrastite već jednom. jednom će opet crobex biti na 5000, štoviše taj broj će jednom biti debelo u povijesti kao smiješno nizak. kada? e, pitat ćemo tebe. ti znaš što nosi budućnost.

...povijest se ponavlja...

Kratilo se sa 150 pa ak već baratate sa 62000 ..to bi bila cijena 413,33 !!! …još danas nemrem vjerovati da nisam onda prodal na toj cijeni !!! čekal valjda 80000 …..!! ah pohlepnosti cccc…………


Kratilo se sa 150 pa ak već baratate sa 62000 ..to bi bila cijena 413,33 !!! …još danas nemrem vjerovati da nisam onda prodal na toj cijeni !!! čekal valjda 80000 …..!! ah pohlepnosti cccc…………

Sve nas je prevari bivši premijer. On je "izričito izrekao" _ "Nema krize!" Mi smo barem na slobodi, a on sanja o prošlogodišnjem "Malo vitra"! [rolleyes]

ajde glave gore. gledajte u budućnost koja je i više nego dobra.
za početak proučite malo novog poslovnog partnera koji posluje u vrlo zanimljivim državama:

http://www.bonatti.it

Bit će ovdje posla za ingru. ovi se bave naftom i plinom a znamo da su to izdašni poslovi.

...povijest se ponavlja...

Ma većina vjeruje u INGRU, čak i ovi koji drukaju na 11kn. Ali kako bi kupili jeftinije moraju drukati na niže. To je logično zar ne, pa tko se ulovi ulovi. Haa pa i ja bi po 11 ali nemaaaa.

neće uvijek biti ovako.

Polako krećemo, čini se. Danas preko 15, a drugi tjedan će tek biti veselo…

New Report

Close