INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Loris@
Kolega tu griješite, Ingragradnja Vas obmanjuje. Vi mislite da oni prodaju, a oni upravo žele da vi tako mislite. Prodam 1 kupim 5 ! Pa opet ispočetka. Za sada im očito dobro ide!


Ako neki top10 dioničar proda cca. 3000 dionica od svojih 283.000 dionica kao što je to učinila Ingragradnja, onda inzistiranje na tome da se radi o bježaniji iz Ingre ne može biti drugo neko obično drukanje na pad. I što je 3000 prodanih dionica Ingragradnje u odnosu na ukupno prometovanih 265.000 danas? Ma o čemu mi pričamo?

Dok vi nama ovdje prodajete priče Ingragradnja prodaje dionice , npr.
Ingragradnja se do sada rasteretila 125.000 dionica kolega, a ne samo 3000 ovaj tjedan.
Dok vi znate za velike poslove i kupujete dionice Ingragradnja nezna i prodaje dionice.

Znači, ako netko zna povoljne ( povlaštene) vijesti iz prve ruke to bi bila Ingragradnja, te pritom nebi prodala 125.000 dionica jer i 1 Kunu ako igubi u cijeni to je 125.000,00 Kuna razlike.

Znači Ingragradnja ne očekuje nikakve velike vijesti ili stavrno nemaju pojma što se dešava s Ingrom ?

[/quote]

…pa u tome i jeste fol!

Nije nikako logicno da sada kada je cijena mnogo visa Ingragradnja prodaje mnogo manje nego prije…
Uz to, ne treba zaboraviti da je Ingragradnja, u isto vrijeme prodavala i kupovala dionice.
U svakom slucaju, bilo bi dobro izracunati po kojoj je srednjoj vrijednosti prodato tih, prethodnih (odnosno preostalih) 122.000 dionica…


Ako neki top10 dioničar proda cca. 3000 dionica od svojih 283.000 dionica kao što je to učinila Ingragradnja, onda inzistiranje na tome da se radi o bježaniji iz Ingre ne može biti drugo neko obično drukanje na pad. I što je 3000 prodanih dionica Ingragradnje u odnosu na ukupno prometovanih 265.000 danas? Ma o čemu mi pričamo?

Dok vi nama ovdje prodajete priče Ingragradnja prodaje dionice , npr.
Ingragradnja se do sada rasteretila 125.000 dionica kolega, a ne samo 3000 ovaj tjedan.
Dok vi znate za velike poslove i kupujete dionice Ingragradnja nezna i prodaje dionice.

Znači, ako netko zna povoljne ( povlaštene) vijesti iz prve ruke to bi bila Ingragradnja, te pritom nebi prodala 125.000 dionica jer i 1 Kunu ako igubi u cijeni to je 125.000,00 Kuna razlike.

Znači Ingragradnja ne očekuje nikakve velike vijesti ili stavrno nemaju pojma što se dešava s Ingrom ?

[/quote]

Loris šta je s ovim a bili su i van prvih 10 dioničara iako je to sve nebitno,mislim da oni uopće ne prodavaju nego je to neki zalog ili tko zna što.

bit će bolje................


Znači Ingragradnja ne očekuje nikakve velike vijesti ili stavrno nemaju pojma što se dešava s Ingrom ?

Čini mi se da bi u ovoj vašoj rečenici trebalo riječ ‘Ingragradnja’ zamijeniti sa ‘loris’.

Jer, od 16.5. do danas, razdoblje skoka sa 11,5kn na max. 18,5kn do sadašnjih 16,5kn, tržila Ingragradnja svega 29.000 dionica (cca. 300 tisuća kuna), a ukupno prometovano u istom razdoblju cca. 30 MILIJUNA kn! Ali, o tome su vam pisali mnogi prije mene, no bez uspjeha…ne želite si to priznati. Nije važno…
Puno je važnije da to uopće ne utječe na krvnu sliku Ingre. Veselimo se eventualnom ulasku novih igrača koji će donijeti nove poslovne uspjehe Ingri. Bilo vlasničkim preslagivanjem među top10 ili top110. A tu vas nema…

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja


Loris@
Kolega tu griješite, Ingragradnja Vas obmanjuje. Vi mislite da oni prodaju, a oni upravo žele da vi tako mislite. Prodam 1 kupim 5 ! Pa opet ispočetka. Za sada im očito dobro ide!

tak je! neki ćata u MVPEI-u se istrčao i to je pametnom dosta! [proud]

Oni koji su me poslušali i prodali kad sam im napisao da tehnička slika govori o mogućem padu,dobro su prošli.
Sad ponovo mogu kupovati ovu dionicu po nižim cjenama.
Sad je pitanje koliko će ovo pasti.Još nije vrijeme za ulazak.
Neću više pisati o targetima jer sam dobio dosta mailova ljutnje na mene zašto drukam da dolje i da nisam čovjek zato što stavljam svoje procjene na forum i to odmah pada kako na VLDS-u tako i na INGR-i.
Kao da ja mogu utjecati na cjenu,jednostavno profesionalni softwer mi daje signale i ja tu napišem.
Samo sam želio pomoći ljudima da ne izgube svoj krvavo stečen novac tj da ih ovi lovatori,veliki šekulanti(a najbolje ih opisuje imenica koja počinje s m…)ne opelješe
P a sam odlučio više ne pisati o targetima i spašavati nikoga.
Jedino mogu reći da će ići niže nego što mnogi trenutno misle.
pozz

Ovo je prevelika igra da bi svatko mogao gledati promjene u top 10.
Tu netko za nekoga skuplja.
Očekujem da se u određenom trenutku dese ogromne dogovorene transakcije.
E tada više neće biti vremena za špekuliranje.

Da Ingragradnja želi prodati, odavna bi ona bila vani. po zadnjem stanju imaju oko 280.000 dionica, a u zadnjih 5 dana trgovano je sa preko 1.500.000 dionica Ingre…pametnome dosta
moje mišljenje je da oni trejdaju, malo kupuju, malo prodaju, ali stalno su u top10…možda na kratko ispadnu iz top10, ali vratit će se oni [yawn]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Najbolja stvar je kako hanfa promatra ingru,ko fol zbog nekog preuzimanja. a m.v.p. je to koje je namjerno -nenamjerno objavilo članak o poslu.. pa neka njih onda malo promatraju. Jer vjerujem da je baš taj članak puno malih nagovorio na kupnju.a nikakvo moguće preuzimanje. Možda je to i bio cilj.. da se natjera što više malih na kupnju jer se netko iskrcava.. baš me zanima ishod svega ovoga.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

lorosmoj lipipa ti i ivana 6 ste se iskrcali na 13 kuna i hvalili da ste lijepo zaradili, ja nisam i popuđio sam lijepu lovu jer navodno neće inra priko 13 kuna haha

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Oni koji su me poslušali i prodali kad sam im napisao da tehnička slika govori o mogućem padu,dobro su prošli.
Sad ponovo mogu kupovati ovu dionicu po nižim cjenama.
Sad je pitanje koliko će ovo pasti.Još nije vrijeme za ulazak.
Neću više pisati o targetima jer sam dobio dosta mailova ljutnje na mene zašto drukam da dolje i da nisam čovjek zato što stavljam svoje procjene na forum i to odmah pada kako na VLDS-u tako i na INGR-i.
Kao da ja mogu utjecati na cjenu,jednostavno profesionalni softwer mi daje signale i ja tu napišem.
Samo sam želio pomoći ljudima da ne izgube svoj krvavo stečen novac tj da ih ovi lovatori,veliki šekulanti(a najbolje ih opisuje imenica koja počinje s m…)ne opelješe
P a sam odlučio više ne pisati o targetima i spašavati nikoga.
Jedino mogu reći da će ići niže nego što mnogi trenutno misle.
pozz

Daj tu "tehničku sliku" okači na forum…

Omjer kupnje i prodaje mi govori da se ovo vraca u ponor [undecid]


Loris@
Kolega tu griješite, Ingragradnja Vas obmanjuje. Vi mislite da oni prodaju, a oni upravo žele da vi tako mislite. Prodam 1 kupim 5 ! Pa opet ispočetka. Za sada im očito dobro ide!

Ostao sam usamljen u mojim pretpostavkama.
Kako izgleda jedino ja sumnjam u namjere Ingragradnje i posla same Ingre, očito da griješim [sealed]

Nešto i ja kužim, kužim da cijeli forum misli suprotno od mene pa se povlačim.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Koliko ćeš biti dosljedan svoje odluke, vidjet će se po slijedećem postu kojeg ćeš plasirat (očekujem več prije podne)…..! [cry]


Loris@
Kolega tu griješite, Ingragradnja Vas obmanjuje. Vi mislite da oni prodaju, a oni upravo žele da vi tako mislite. Prodam 1 kupim 5 ! Pa opet ispočetka. Za sada im očito dobro ide!

Upravo tako !!!! Prodaju malo da sruše onda nakrcavaju jućer 4 i nešto milje prometa opet !!!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close