INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema tu danas-sutra! Ako je bilo što potpisano onda to mora biti objavljeno prije današnjeg početka trgovanja, u suprotnom zaboravi! To je itekako relavantna vijest za trgovanje!


Nema tu danas-sutra! Ako je bilo što potpisano onda to mora biti objavljeno prije današnjeg početka trgovanja, u suprotnom zaboravi! To je itekako relavantna vijest za trgovanje!

Ako su stavili na stanice dužni su i staviti na zse, ili očito da će se netko krcati još, pa će objaviti kada im odgovara! Po prometima zadnjih tjedana vidi se da se nešto dešava u ingri. Neka se objave informacije, Hanfa će imati jako puno posla…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Zazivanjem HANFA-e možete napraviti samo loše dionici, pustite da stvari teku poslovnim tijekom…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Nema tu danas-sutra! Ako je bilo što potpisano onda to mora biti objavljeno prije današnjeg početka trgovanja, u suprotnom zaboravi! To je itekako relavantna vijest za trgovanje!

Naravno da službena obavijest na ZSE mora biti objavljena čim prije, ali u vijesti je stajalo da je Oppenheim bio u četvrtak u Alžiru i tamo preuzeo nalog za izgradnju, pa je pitanje da li se on do danas vratio u ZG ili je još na službenom putu jer ako je još na putu, sumnjam da će iz aviona slati obavijest na ZSE. Zato kažem da je moguće da potraje neko kraće vrijeme dok se ne objavi i službeno na ZSE. [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

A mozda su u Alziru opet zapoceli prosvjedi pa nas Iggy ne moze van zemlje.


Nema tu danas-sutra! Ako je bilo što potpisano onda to mora biti objavljeno prije današnjeg početka trgovanja, u suprotnom zaboravi! To je itekako relavantna vijest za trgovanje!

Prvo je trebala biti objavljena vijest da je Ingra na tenderu dobila posao jer nije igor slučajno bio u alžiru pa onda kad je već tu desilo se i poptisovanja ugovora da jadni čovjek ne putuje dva puta.
Od početka sumnjam u upravu ingre kao u vrhunske manipulatore koji su premazani svim mastima.
Znakovito je da u četvrtak kad je igor potpisivao ugovor protrgovano 171520 dionica a sutra još i više jer očito je netko dobro znao o čemu se radi. Ovako je uprava ingre dozvolila određenim dioničarima da trguju na osonovu insiderskih informacija dok su drugi kao kolega loris zbog toga oštećeni. Nebih se čudio da je obavijst o dobijanu posla ingra dobila počekom mjeseca pa se krenulo u ono nerazumno i destrkutivno rušenje u svrhu cjeđenja onih posljednih rijetkih marginaša i zadnjeg utovara prije rakete. Posla za hanfu koliko god hoćeš samo ako se budu htjeli primiti posla.

Haha,smijem pitat ,vjest je objavljena, tko ne vjeruje u nju ????

mislim da su već mnogi kontaktirali brokere i već polako zagrijavaju prste.

idući tjedan će bit bolje...

datum 13.5.2011



validus probije 13 prodajem dio i opet dolazim kvama moglo bi se i ovdi dic 1kn po dionici ili 10 posto ,hihihi


Prijatelju što se tiče VLDS-a da sam na tvome mjestu ne bih to radio..strpi se malo !! [angry]
[/quote]

hvala na savjetu nakon ingre vracam se u vlds kad se tam pocne gibat
INGRA DOMINIRA

[thumbsup]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Vidim da su brokeri aktivirali sve raspoložive nickove, situacija je napeta.
Netko će danas zaraditi plaćicu…

Prelistao sam desetak stranica unazad i koliko vidim, vijest o dobivenom poslu u Alžiru objavljena je na forumu 1.put tek u subotu, znači nakon zatvaranja burze pa teško da je utjecala na trgovanje u petak jer sumnjam da ju je netko prije toga uopće vidio. Sad nakon što su vijest makli imamo 2 mogućnosti:
1. tko vjeruje da je vijest istinita (ali da je maknuta jer nije još bila službena objava na ZSE) taj će kupovati, odnosno držati kupljeno
2. tko ne vjeruje da vijest istinita, taj neće kupovati ili će prodati.

A sad svatko neka odluči za sebe [cool]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

uopće me nezanima kad će objaviti kao niti komentari je li i zašto je objavljena, pa maknuta sa stranica HGD, vidljivo je da je veliki posao u pitanju i pred vratima INGRE, jer, kad je netko zadnji put kupovao i dnevno trošio 4 miliona kuna na ovu dionicu?! Samo se vi sekirajte a ja ću u shoping dok se pojedinci misle [cool]

je, aktivirali su se, ovo će biti lijepi up and then down day. obzirom na prvu kotaciju, crobex i crobex 10 zaista je divno da se o ovakvim stvarima špekulira umjesto da postoje pravodobne obavjesti na to predviđenim mjestima. welcome to croatia, welcome to america [bye]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

opaaaaaa, več smo u crvenom [thumbsup]

Netko je spominjao zaradu na poslu od 20-25%…
Moze izvor?
ili barem neki povijesni podatak oko slicnih poslova?

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

na pbz investoru i agramu potpuno drugačiji bid i ask, a oba rade i nalozi se mijenjaju [lol] sad će trebati pogađati gdje ide [lol]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

New Report

Close