INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma ovo je već viđena receptura, ali sada treba pogoditi dno, jer ova dionica je dosta padala, ova sljedeća godina je preokret na ovoj dionici, a tko pogodi dno i bude hrabar biti će bogatiji za minimalno 100 posto……..

Ajd još jednom pročitaj šta si napisao i razmisli o tome… pa pokušaj ponovo.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Ja planiram INGR nakupovati po 8,90 HRK.


Ja planiram INGR nakupovati po 8,90 HRK.

mislis da ce tada za ingru sve krenuti nabolje ili ?


Ja planiram INGR nakupovati po 8,90 HRK.

Eto nam onda linija potpore………. [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



Ja planiram INGR nakupovati po 8,90 HRK.

hehe uuuuuuuu dobar vic!



Ja planiram INGR nakupovati po 8,90 HRK.

mislis da ce tada za ingru sve krenuti nabolje ili ?
[/quote]

Mislim da kolega James tamo računa na čisto tehnički odbijanac… [proud]




Ja planiram INGR nakupovati po 8,90 HRK.

hehe uuuuuuuu dobar vic!

[/quote]

A čovek ima trejding plan i to je veoma dobro za razliku od ovih šta se čudom čude kada cena pane ili raste kobajagi bez razloga.
Mnogo manji bi gubici bili da ste imali ideju koliko to vredi i kako se ponašati ako cena pada ili raste, a ne ovako ko muve bez glave….letate okolo i snivate puste snove, a gubici rastu ko pečurke posle kiše.

Sem toga, jer ti vidiše da se neko smeje?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

nagradno pitanje:

postoji li u poznatom nam svemiru dionica koja je tijekom recesije u svijetu pala na 3,6% od svojeg ATH , a da se nije još oporavila te da nije (još) završila u stečaju? da, to može samo ZSE [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Ja planiram INGR nakupovati po 8,90 HRK.

Eto nam onda linija potpore………. [lol]
[/quote]
Džabe ti linija potpore pokraj toliko otpora u glavi. [bye]

Da, ja sam ovdje samo zbog dionice, ne firme.
Što se tiče firme mislim da je s ovim prebijanjem dugova štečaj izbjegnut i ne smatram ga više realnom prijetnjom. Što se tiče dobivanja novih poslova i prihoda, svi građevinari su manje više u istom košu osim DLKV.

šta je fotije? Ne ide ti po planu? Očekivao si već prvi dan prodaje kooperanata da će otići na 10??? Nešto si danas nervozan. [lol] Ja sam se za razliku od tebe namjestio od 9 na dalje pa ako dođe neće me rastužiti. Još koja tisućica za badava neće mi škoditi. A na tvojih 50 para ipak ne vjerujem da će doći.

neće uvijek biti ovako.


Ma ovo je već viđena receptura, ali sada treba pogoditi dno, jer ova dionica je dosta padala, ova sljedeća godina je preokret na ovoj dionici, a tko pogodi dno i bude hrabar biti će bogatiji za minimalno 100 posto……..

JA BIH REKAO 300 %

i kanal ju vodi na cca 9 kuna … ja bum se ipak stavio malo iznad za svaki slučaj

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close