INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bogek moj jos ima onih koji zazivaju hanfu svaki put kada neko proda dionice.
i onih koji misle da trebas kontrolirati 10 razlcitih racuna da bi imao 10 razlicitih cjena na burzi.

a dugorocnim dionicarima i dokupu iposebna prica.
ukoliko si recimo imao 100.000 kuna kada je cjena bila na 17.
i kupio za sve novce imas 5882 dionice i ako su pale na 15. imovina ti vredi 88.230,00 i u tom trenutku gubis -11.770,00.
e sada ovi super mudri nisu ulozili odmah svu lovu nego recimo kupili 3000 dionica i kada padne na 15 dokupili za ostatak do 100.000 po 15. imaju sada 6.267 dionica koje im vrede 94.000,00 ili su izgubili 6000 kuna.
i treca grupacija koja je kupila 3000 komada po 17 ali su na 16,5 vidli da je vrag zel salu i prodali po 16. ali onda opet kupili za sve kaj imaju po 15.
e oni sada imaju 6.467 dionica koje vrede 97.000 kn i izgubili su samo 3000.

i sada kada se neko pocne javljat da radi dokup da smanji ulaznu cjenu neka mi lijepo objasni zasto nije prodao pa kupio kada je dionica jeftinija za vise novaca pa si spustio ulaznu cjenu za jos.
je li bolje za tih 100.000 koje ste imali na pocetku imati 6467 dionica, 6267 ili 5882.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!


javite se, možda vas Igi primi, ovisno kakav model želite nositi

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/97013/Igor-Oppenheim-osnovao-modnu-agenciju.html
http://www.evolution-media.com.hr/

Glavni modni uzorak Igijevi dokapitalizirani papirići.
Količina uopće nije upitna, ima za sve. [thumbsup]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Coolice, i kaj je bilo kad si se zbudil? Ili se još nisi zbudil, sanjaj sanjaj, samo ti slatko sanjaj, kad se zbudiš buš imal isti broj dionica kak i pre. 0(nula) komada, a cijena išla sa 16 na 25 kn.

neće uvijek biti ovako.


bogek moj jos ima onih koji zazivaju hanfu svaki put kada neko proda dionice.
i onih koji misle da trebas kontrolirati 10 razlcitih racuna da bi imao 10 razlicitih cjena na burzi.

a dugorocnim dionicarima i dokupu iposebna prica.
ukoliko si recimo imao 100.000 kuna kada je cjena bila na 17.
i kupio za sve novce imas 5882 dionice i ako su pale na 15. imovina ti vredi 88.230,00 i u tom trenutku gubis -11.770,00.
e sada ovi super mudri nisu ulozili odmah svu lovu nego recimo kupili 3000 dionica i kada padne na 15 dokupili za ostatak do 100.000 po 15. imaju sada 6.267 dionica koje im vrede 94.000,00 ili su izgubili 6000 kuna.
i treca grupacija koja je kupila 3000 komada po 17 ali su na 16,5 vidli da je vrag zel salu i prodali po 16. ali onda opet kupili za sve kaj imaju po 15.
e oni sada imaju 6.467 dionica koje vrede 97.000 kn i izgubili su samo 3000.

i sada kada se neko pocne javljat da radi dokup da smanji ulaznu cjenu neka mi lijepo objasni zasto nije prodao pa kupio kada je dionica jeftinija za vise novaca pa si spustio ulaznu cjenu za jos.
je li bolje za tih 100.000 koje ste imali na pocetku imati 6467 dionica, 6267 ili 5882.

Pa poznata je stvar da je dokup (hvatanje padaujućih noževa) suicid na TK.
Dokupljuju se dobitničke, a ne gubitničke pozicije.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

vrijeme je za odbijanac, nadam se da niste nasjeli na splićina lupetanja o 11 kn i da ste danas kupili? [wink]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Odbijanac na osnovu čega??? Di su poslovi o kojima se mjesecima farba male dioničare??? Jadna je ova uprava ingre.- nesposobna…

idući tjedan će bit bolje...


1. nalog kupnje 16,21kn
2. nalog kupnje 16,11kn
3. nalog kupnje 15,50 kn

znači danas si se pošteno nakrcao? [bye] [lol]

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


vrijeme je za odbijanac, nadam se da niste nasjeli na splićina lupetanja o 11 kn i da ste danas kupili? [wink]

odbijanac al prema 11kn [cool]

odbijanac prema 16,50 a možda i prema više.A ko to prati više,na ingri je svaki dan odbijanac od 2 do 3 posto,oš gore ili dole.Ali doće i ingrinih 5 minuta,bar se nadam.Pozdrav. [lol]

na ingri su svaki dan i(n)gre bez granica


odbijanac prema 16,50 a možda i prema više.A ko to prati više,na ingri je svaki dan odbijanac od 2 do 3 posto,oš gore ili dole.Ali doće i ingrinih 5 minuta,bar se nadam.Pozdrav. [lol]

ja sam se danas fino nakrcao na 16 kn, po TA može još sitno dolje tako da mi ne igra ulogu, ali odbijanac će ovaj puta ići do 19 kn [cool]

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

Kol.ništa od grafova idemo u smjeru….. [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Moram priznati da je danas bio jako zanimljiv i poućan dan .
Na drugoj temi ovoga foruma ( http://www.poslovni.hr/forum/sto-smo-danas-trzili–685-pg2320.aspx ) obično se svi svakodnevno interesiraju ( hvale ) da li su neku dionicu pametno kupili ili prodali, ali o INGRI ni A.
Ispada da se Ingra sama od sebe danas prodavala osim par redovnih lažova koji uvijek iznose podatke za svaku dionicu da su je na dnu kupili kao i oni redovni koji su kupili ADPL ili KODT i svaki dan to ponavljaju pa ispada da na burzi ima barem 10-ak ADPLa i KODT-a dvadesetak kopanija.

Zašto je danas posebno znakovito ?
Prvo sam se želio uvjeriti da nisu OMF-ovi opet počeli prodavati da ne pregrizem jezik, ali nisu.

Odluka o ovom masakru Ingre je pala oko 14 sati i nešto kasnije je počela akcija.
Izvršitelj akcije je bila izuzetno frustrirana, ogorčena i ne previše pametna osoba, jer ovakav prolom dionica po bidu nebi ni IGH pradavo da ima Ingrine dionice .
Znači prodavao je kao da je sudnji dan, a sutra će nas vjerojatno želiti uvjeriti da je ipak bio upravu i da će se on zadnji smijati. Znači silovati će i dalje, ali ima li i drugi izbor sada ?

Prema mom računu raspolaže sa još max. 30.000 dionica ( grupa ) i nikako mu neće odgovarati da cijena sutra raste .
Zato kolege predlažem veoma sitnu kupnju dionica sutra ili još bolje samo promatranje, već će on izgubiti živce kao danas.
Prostor između bida i aska u najboljim ponudama nesmije biti veći od 0.4% jer tada nema prostora za ovo što je danas radio.
Do 14 sati upravo je tako i bilo pa je izgubio živce i opalio po bidu da napravi veću razliku u cijeni bida i aska i potakne trgovanja.

Ugodno noć vam želim !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Povećanje volumena je do sada na Ingri uvijek bilo znakovito 🙂

pa kaj nije izašlo da je potpisana bolnica u alžiru?
ufff biti će navale ovdje

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close