INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je najzabavnija dionica. I mislim da bi INGRA trebala izvisit obavijest da ovo nije igralište za one dioničare malo lošijeg zdravlja [lol]

Lijep pozdrav!

Bliži se trenutak...

ako jos jednom opali po kupnji….znaci da netko mora hitno van,a nevjerujem da ce izlazit samo danas

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


popunjenje gapa na 16,10-16,40. [wink]

ma koji gap…da je bar tako, ali ovdje prodaja ne prestaje…i mislim da idemo nazad na onih bijednih 14kn….katastrofa…. Jednostavno ne prestaju s prodajom….jednostavno je preveliki pritisak da bi ovo moglo izdržati….

Mean people suck and nice people swallow!

očito je postojao interni dogovor sa kooperantima da im se omogući što bolji iskrcaj i što manji gubitak, a svi oni zajedno s fondovima koji su ih prodavali sigurno ih nisu dobili za 20 kn. svi su oni dobro zaradili na nama budalama. ovo će biti prvi ovakav , kriminalni, zabilježeni slučaj praonice love na ZSE- zguzi sve expresno




Mnogi kooperanti koji su dobili dionice su odvjetnici i sitni obrtnici koji nemaju pojma o trgovanju na burzi tako da prodaju kad ih pukne i bez puno logike. Naravno ima i onih koji dionice hitno trebaju unovciti kako bi podmirili i svoja dugovanja. Kada se njih rijesimo ova dionica ce eksplodirati.

ajde ne lupetaj više, jučer navečer kleo si se da danas idemo u +blokadu, a umjesto toga padamo i dalje [angry] [bye]
[/quote]

Fulao je možda par dana s prognozom [thumbsup]
[/quote]
a možda je i on taj koji je popizdio pa istresao sve

Uvijek vrti svojih 25000 dionica po asku da me se u strahu istresete na bid.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Ovo je neviđeno, koja sramota, pa di je ta HANFA, šta je ovo?

Nerazumjem kolega zasto prozivate HANFU?
Covjek prodao svoje dionice ,pa sta!!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

treba se povući na 10kn pa nek onda prodaju



Ovo je neviđeno, koja sramota, pa di je ta HANFA, šta je ovo?

Nerazumjem kolega zasto prozivate HANFU?
Covjek prodao svoje dionice ,pa sta!!
[/quote]

To nije proble, ali zašto ih sada kupuju i još drži prvih 20000 dionica na asku radi zastrašivanja ?

Ove je jasno kod sunce da jedna osoba kontrolira više različitih računa od malih dioničara i sve ovo radi.

Koliko sam uspio ispratiti jedna osoba ima na raspolaganju 9 različitih računa, vrlo lako za dokazat

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@ over25
Ovo nije trgovina, ovo je prevara.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.




Ovo je neviđeno, koja sramota, pa di je ta HANFA, šta je ovo?

Nerazumjem kolega zasto prozivate HANFU?
Covjek prodao svoje dionice ,pa sta!!
[/quote]

To nije proble, ali zašto ih sada kupuju i još drži prvih 20000 dionica na asku radi zastrašivanja ?
[/quote]
ma kako kolega znate da kupuje…mislim da prodaje i bježi glavom bez obzira…

Mean people suck and nice people swallow!

Prestanite prodavati, što Vam je???

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Ovo 100% netko iz uprave INGRE radi, jasno na tuđe ime.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



kreće potopra na 16,00kn

Kakva potpora ?

Prvo nezakonito ruši do 16, a onda kupuje sve od 16 !

Ovo je vrlo drsko trgovanje i zaslužuju svaku kaznu. Ovo je mogao napraviti svaki drugi od nas, ali se držimo nekog pravila trgovanja.
[/quote]
Nema tu sreće zasad
Niti nezakonitog rušenja
Mislim da je osnovni problem u ogromnom broju dionica i lošoj strukturi dioničara
Jer kako objasniti ovakvo spuštanje ogromnih prodajnih naloga na svaki istovar osim nesigurnošću vlasnika koji ni sami izgleda ne znaju šta bi sa svojim dionicama niti imaju neku ciljanu cijenu izlaska
A nikoga da podmetne leđa i preuzme višak dionica na sebe…nema jakog skupljača ovdije
U odnosu na sektor možda i nije preskupa dionica ali to niti nema utjecaja kod ovakvog načina trgovanja
Mučenje je ovo i gledati..mogu samo zamisliti kako je vlasnicima papira.
Ne bi im bio u koži

sijem žito raste grahorica

normalno da je prevara da bi se mogli nakupiti malih dioniičara i za 15 dana je podignuti na 25 kuna

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close