INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moj prvi post na forumu …. kada mogu ocekivati da cu se ispraviti na ingri, doci na nulu , ili prijeći u lagani plus ako mi je ulaz 35,60 kn ?


moj prvi post na forumu …. kada mogu ocekivati da cu se ispraviti na ingri, doci na nulu , ili prijeći u lagani plus ako mi je ulaz 35,60 kn ?

18.13.2010. u 12:72 [lol]

Pa da takve stvari znamo svi bi bili bogati….


moj prvi post na forumu …. kada mogu ocekivati da cu se ispraviti na ingri, doci na nulu , ili prijeći u lagani plus ako mi je ulaz 35,60 kn ?

Nadam se da si iskren, a jaću odgovoriti kao da jesi.
Za sada ni u INgri to neznaju !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ja cu ozbiljno odgovoriti [rolleyes]
Ocito kolega(koleginice) niste upoznati sa situacijom….
kako stvari stoje plus mozete ocekivati za cca 2 godine..

ps: moje osobno misljenje


moj prvi post na forumu …. kada mogu ocekivati da cu se ispraviti na ingri, doci na nulu , ili prijeći u lagani plus ako mi je ulaz 35,60 kn ?

Moje misljenje je da neces dugo cekati, a ako budes strpljiv dobro ces i zaraditi!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Za 2 mjeseca u RH idu 2 međunarodna natječaja za izgradnju 1 hidroelektrane i 1 termoelektrane!

http://www.hrt.hr/?id=enz&tx_ttnews%5Bcat%5D=170

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Obzirom da im je konzultant Stipica teško da će oni tu vidjeti posla [lol] [lol]

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

Ovi što su krcati Ingrom kunu se u Ingru i da je ovo dno, ali nitko ne želi otvoriti kesu i kupovati. Evo i prodaje ispod 23 kn pa se nitko ne usudi niti tu siću pokupiti, a očekujete rast Ingre, buncate o Stipi i nekakvim velikim poslovima kod Arapa [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!


Ovi što su krcati Ingrom kunu se u Ingru i da je ovo dno, ali nitko ne želi otvoriti kesu i kupovati. Evo i prodaje ispod 23 kn pa se nitko ne usudi niti tu siću pokupiti, a očekujete rast Ingre, buncate o Stipi i nekakvim velikim poslovima kod Arapa [bye]

Ovih dana se ne kupuju ni druge "perjanice" ZSE-a, pa kako očekivati da će ovdje biti trgovine. Mrtvilo bi moglo potrajati do jeseni, a onda ili gore ili dole uz jači promet. Sve ovisi o mnoštvu drugih stvari koje su izvan dosega i nadležnosti burze. [rolleyes]

Milijun i 200 tisuća kuna ukupnog prometa na ZSE-u, do sada! [lol]
Kakav rast onda očekivati? Čudi me da nema većih “rasprodaja”!



Ovi što su krcati Ingrom kunu se u Ingru i da je ovo dno, ali nitko ne želi otvoriti kesu i kupovati. Evo i prodaje ispod 23 kn pa se nitko ne usudi niti tu siću pokupiti, a očekujete rast Ingre, buncate o Stipi i nekakvim velikim poslovima kod Arapa [bye]

Ovih dana se ne kupuju ni druge "perjanice" ZSE-a, pa kako očekivati da će ovdje biti trgovine. Mrtvilo bi moglo potrajati do jeseni, a onda ili gore ili dole uz jači promet. Sve ovisi o mnoštvu drugih stvari koje su izvan dosega i nadležnosti burze. [rolleyes]
[/quote]

Pričekaj da se vani zacrveni 2-3 dana za redom pa ćeš vidjeti trgovinu i kako leti perje. [cool]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Politika/Mesic-kao-duznosnik-nije-smio-u-NO-Ingre?homesrclink=carousel

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

New Report

Close