INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


u privitku TA grafic…eto, vec skoro prodje punih 60-tak dana i nikako jos ne uspijevamo zatvoriti iznad linije SMA20…pa tako ni danas uz pokusaj proboja kanala no ipak sa neslavnim zavrsetkom … prodaja je cini se ovdje jos uvijek dosta jaca od kupnje a sto se itekako vidi i po danasnjem zatvaranju ispod gornje linije padajuceg kanala te opet i ispod SMA20 linije…a sto to znaci za daljnje kretanje cijene dovoljno je pogledati RSI Index gdje se vidi i nemogucnost da se ikako dodje pa i prijedje linija 50, a sto bi kao bio i neki signal da je doslo i do promjene trenda…a ovako…ne mirise bas na dobro…no sto je tu je…ingra dobiva posao a to znaci da je mogucnost stecaja valjda zasad i otklonjena…no da li ce to imati i nekakav utjecaj na zaustavljanje daljnjeg pada cijene vidjet cemo vrlo brzo…no isto tako ne smije se iskljuciti i moguci utjecaj sa vanjskih trzista a glede dinamike daljnjeg smjera kretanja…(lp)

eto kolega…
znamo da želite kupiti ali polako…sutra stanite na bid malo više…moram vam reći da će te se odmah ujutro razočarati u svoj grafić…
a i u kupovne naloge…lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@pobjeda
…nije bitno samo probiti vec i ostati i zatvoriti iznad…ali ako se sutra to i dogodi onda niti na 30 nece biti kasno za uci…a glede tada moguceg novog targeta…jer to bi bi rast od 100%…(lp)

Optimist - loše informirani pesimist



ljudi moji nemojmo biti puno euforični za ovi brod treba gadna turbina da ga se pokrene!!!! lp

ovdje ljepo piše!!! a sad davajte kolčeve loris živio mi kolega! lp STFACA
[/quote]

Ja imam drvenjak težak 5 tona. I vjerovao ili ne, sasvim lijepo ide i s pentom od samo 4,5 KS (kad panulam).

amilo*
sve šest ne samo pet…samo vjerujem da će ingra i crobex dosta pratiti usa..a nekako izgleda da oni misle gore…
danas je veliki preokret..još ako zatvore u takvom plusu onda neznam kako će ingra dole—lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Pobjeda,

možeš li se ti više odlučiti

– ide li S&P na 950 ili 1250
– ide li Ingra na 15 kn ili 40 kn

Posta si gori od Tigrusa.

@pobjeda
…da sve pet…ali ima jedna stvar a zove se shooting star

The Shooting Star Candle Pattern
"The first rule for this formation is that on the day of the formation, the candle opens higher than the previous day’s close. From there, the bulls must push prices substantially higher intraday. Then, at some point during the trading day, the bears must come out, and push prices much lower, closer to the opening of the day. Ideally, there is no lower shadow, but a very long upper shadow, and a small real body. The colour of the real body does not matter.

This marks a change of control from bulls to bears, and is a fairly reliable signal. For greater accuracy, I would suggest waiting for downside confirmation on the following day."

Optimist - loše informirani pesimist

znači čekaš sutra potvrdu…znači sutra kupuješ..heheeh mudro…mogao si to i ranije napraviti

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


vjerujem da će ingra i crobex dosta pratiti usa..

…da, vjerojatno kao i do sada…kad oni krenu gore mi obicno krenemo dolje…i zato se ne treba veseliti sada kada rastu…no takodjer oni i vrlo brzo promjene smjer…tako da, vidjet cemo…(lp)

Optimist - loše informirani pesimist




ljudi moji nemojmo biti puno euforični za ovi brod treba gadna turbina da ga se pokrene!!!! lp

ovdje ljepo piše!!! a sad davajte kolčeve loris živio mi kolega! lp STFACA
[/quote]

Ja imam drvenjak težak 5 tona. I vjerovao ili ne, sasvim lijepo ide i s pentom od samo 4,5 KS (kad panulam).
[/quote]
super kolega baš mi je drago radi vas. al ovdje se govori o brodu koji se al stvarno teško pokreće,vidi se iz priloženoga danas… lp STFACA



vjerujem da će ingra i crobex dosta pratiti usa..

…da, vjerojatno kao i do sada…kad oni krenu gore mi obicno krenemo dolje…i zato se ne treba veseliti sada kada rastu…no takodjer oni i vrlo brzo promjene smjer…tako da, vidjet cemo…(lp)
[/quote]
kolega kazete brzo mijenjaju stranu..opet pozivate se na TA pa me zanima sta TA kaze za US znam da je off topic ali ima uticaja svakako….. [wink]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......




u privitku TA grafic…eto, vec skoro prodje punih 60-tak dana i nikako jos ne uspijevamo zatvoriti iznad linije SMA20…pa tako ni danas uz pokusaj proboja kanala no ipak sa neslavnim zavrsetkom … prodaja je cini se ovdje jos uvijek dosta jaca od kupnje a sto se itekako vidi i po danasnjem zatvaranju ispod gornje linije padajuceg kanala te opet i ispod SMA20 linije…a sto to znaci za daljnje kretanje cijene dovoljno je pogledati RSI Index gdje se vidi i nemogucnost da se ikako dodje pa i prijedje linija 50, a sto bi kao bio i neki signal da je doslo i do promjene trenda…a ovako…ne mirise bas na dobro…no sto je tu je…ingra dobiva posao a to znaci da je mogucnost stecaja valjda zasad i otklonjena…no da li ce to imati i nekakav utjecaj na zaustavljanje daljnjeg pada cijene vidjet cemo vrlo brzo…no isto tako ne smije se iskljuciti i moguci utjecaj sa vanjskih trzista a glede dinamike daljnjeg smjera kretanja…(lp)

Sada se vratite gore na post minimini i vidjeti ćete da je ovo osoba B. Tigrus je vjerojatno D, frckavi ili fiuman100 A i C po jedan od nas naizmjenično.
[/quote]
…jos malo pa ce vam se poceti prikazivati i leptirici…a da ulozite malo u poznavanje TA…ovako su sada svi krivi…a realno stanje stvari po TA ne izgleda bas nesto obecavajuce…po ovome jos malo pa ce i one ustanove sto pocinju sad graditi imati i svoje prve pacijente…dajte se jos jednom potsjetite na str. 2177 od 2.07. ovog mjeseca i sto je tamo bilo receno a u slucaju crnog scenarija…a tko kupujete dionice na osnovu sto je netko bio napisao na forumu mozda bolje da odmah odustane dok nije kasno…no nikad nije kasno uloziti u znanje pa ce biti i manje pitanja zasto…(lp)
[/quote]
He,he kolega, i ja kažem da ulažete u znanje, odnosno u Ingru, a Vi se i dalje TA, TA, tatačete.
Po Vašoj TA Ingra je već trebala biti na 15 kuna, pa na 12 i na kraju po 0, ali eto iskočila je iz padajućeg kanala, pa uskočila u rotirajući, pa u slučaju crnog scenarija neće biti bijeli,itd…….
Kome više prodajete "maglovito jutro", pa ovdje je to već odavno "isfurano" i istrošeno!
[yawn]

….cini se eto da je vec svima polako pun kufer ovog padanja…znaci li to onda da bi od sutra trebali samo rasti…ali tko ce kupovati…ili zasto nije kupovao jos danas kada je bilo postavljeno vise od 4K komada ispod dnevne prosjecne…nije li to bila jaaako dobra prilika…

@bananarama
…kolega, vidi se da dobro kuzite TA…rotirajuci, kako da ne…[lol] [lol] [lol]
…"maglovito jutro"…ne vjerujem, kazu da bi sutra mogao biti lijep dan…kako za koga…(lp)

Optimist - loše informirani pesimist

New Report

Close